poster

A Nanny for Christmas

 • Slovensko

  Pestúnka pod stromček

Komedie / Rodinný

USA, 2010, 85 min

 • freddy
  ***

  Není nad to se v předvánočním období odreagovat u tématických filmů, které jsou k tomu přímo určeny. Pestúnka pod stromček je přesně jeden z těch vánočních filmů, kde se nic moc neděje, kde nedochází k žádným konfliktům, kde není žádný záporák, prostě tenhle film sleduje život dvou žen, které spojí práce. Zatímco Samantha je plně zaměstnaná a úspěšná žena s manželem a dvěma dětmi, tak Ally je nezadaná, bezdětná, a momentálně o práci přišla. Její kamarádka jí domluví u Samanthy pohovor, ovšem místo práce v marketingu se má Ally stát chůvou pro Samanthiny dvě malé děti, které si jí ihned zamilují. Nečekejte žádnou variaci na film "Au Pair", zde jsou totiž dětičky hodné, milé, poslušné, jejich matka není žádná fúrie jak by se dalo předpokládat, ale je to obyčejná žena, která má ráda své děti a nikomu nedělá ze života peklo. Zkrátka tenhle film je idylický od začátku až do konce, tedy až na jednu dramatickou odbočku, kdy to před koncem filmu vypadá, že Ally přišla o práci i o milovaného muže, ovšem toto zdramatizování příběhu bylo zcela zbytečné a nevěrohodné, nicméně to lze autorům odpustit, protože jinak film v ničem přehnaný není a dalo by se říci, že je skoro jako ze života. A že je zasazen do vánočního období mu v mých očích jen a jen prospělo. Nečekejte nic nadprůměrného, z čeho byste si měli sednout na zadek, je to skrz naskrz průměrný vánoční film, ale zároveň film milý a příjemný. Uděluji tři hvězdičky.(22.12.2011)

 • lobo87
  **

  Klasický film na sobotné popoludnie, tentokrát s mierny, ale fakt miernym nádychom Vianoc. Najväčšou chybou pre mňa je prezentácia Caina na plagáte k filmu, pritom jeho úloha je minimálna... 45%(2.1.2014)

 • nash.
  ****

  Protivná vystresovaná matka, firma v potížích, a do toho se blíží vánoce. Někdy ovšem stačí malý omyl a ta správná osoba, aby se vše v dobré obrátilo. Nechybí láska a dokonce ani štěňátko. Zkrátka příjemná pohodovka, od které člověk nečeká nic než vánoční pohodu a samozřejmě stoprocentní happyend.(1.6.2019)

 • filip289
  ***

  Príjemný vianočný rodinný film s peknou Emmanuelle Vaugier ako stvorený na predvianočné poobedie.(22.12.2011)

 • MMR
  ***

  Čekal jsem nějaké neposlušné děti, a ono to bylo trochu jinak. Přesto průměr.(25.4.2016)