Máte mě! (TV pořad)

Publicistický

Česko, 2010, 14 min

Účinkují:

Václav Vydra nejml.

Komentáře uživatelů k TV pořadu (7)

• hirnlego

Co to tu tak smrdí? Vydva.(31.1.2011)

• MM_Ramone

"Máte ma!" je štvrťhodinová relácia Českej Televízie, ktorá je určená predovšetkým chovateľom domácich miláčikov, mazlíčkov. No a nemusí to byť len pes alebo mačka. Stretneme sa tu napríklad aj s ľuďmi, čo doma chovajú tigra. Pohodovým sprievodcom touto reláciou je herec, s príznačným zvieracím priezviskom, Václav Vydra najmladší. **(10.2.2011)

Hra na city a informace pro laiky, ale dnešní (16.1.2011) příběh o kočce Lady, která zachránila majitelům život v hořícím domě, byl neuvěřitelný!(16.1.2011)

pořad, který poradí chovatelům zvířat jak o ně pečovat(1.4.2011)

• ghatos

Zvířatka s Vydrou. Moderátor je v pohodě. 37%.(28.10.2011)

• sskrblik

Člověk, který sestavuje televizní program musí mít smysl pro humor. Ptáte se proč? Jednoduše proto, že před tímto pořadem je obdobná pitomina Chcete mě a následuje Máte mě... :-). Ještě chybí zbavte se nebo polibte mi a je to komplet. Jinak pořad pro někoho možná záslužný, ale pro širokou veřejnost to není. Někdo by ale měl zkrotit tu VYDRU!!!(4.12.2011)

• Paity

Vašek Vydra je sympaťák, i když trochu popleta. V každém případě zvířata miluje a je to na něm vidět. Pro pořad je tedy ten správný člověk. O formátu relace už ale pochvalně moc hovořit nedá.(21.11.2012)