Reklama

Reklama

Noční oční

(amatérský film)
Horor / Komedie / Krátkometrážní
Česko, 2010, 9 min

Obsahy(1)

Kdo je útočník a kdo je oběť? Příběh o oční doktorce, která se vracívá pozdě domů a o temném Kladně. (Rosana)

Recenze (19)

korbitch22 

všechny recenze uživatele

Velká škoda,na amatérskou práci skvělá atmosféra i výborně vybranej hudební motiv,dobrý herci....mladá doktorka mrtě sedí,kamkoliv přijdete vidíte většinou ucha hned po škole,sestřička je až moooc sexy :-),hereckej projev dobrej.Střih i narůstající tempo výborné...ale pak brutální fail!!!jak za ní běží...to by na ni asi křiknul že je to on,z tý ordinace aby zastavila...nebo něco.škoda..lepší konec a jasných 5*...tenhle to bohužel srazí na ty 3*..ale pěkné :-) ()

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Další z českých krátkometrážních snímků, který se ke mně dostal způsobem typu: Tak tohle bys měl vidět! No a opravdu jsem nestačil zírat, co všechno jsou lidi schopní hodit na československou filmovou databázi. Tohle je mé první setkání s „tvorbou“ režisérky Zvelebilová a popravdě já nadšení některých zdejších hodnotících nesdílím. Jak vidno není to její jediný příspěvek, takže se asi někdy v budoucnu mrknu na další její tvorbu, ale pro příště bych jí radil odstranit z žánru (horor). S tím tenhle short neměl nic společného, ale to jen tak okrajově. Jedinou pozitivní věc jsem v něm našel – hudební vložku – ta byla dobrá. No a potom možná visáž její sestřičky. Tím však všechno dobré končí. Pro příště by bylo možná se více zaměřit na onu komickou stránku, protože ani ta mi legrační moc nepřišla. ()

Reklama

Peytl 

všechny recenze uživatele

Vzhledem k sexuální frustraci zdejšího osazenstva není divu, že se objevila i hodnocení hraničíjí, či už překračující demenci vyvolanou tlakem semena na šedou můru kostkovou. Ano, jsi to i ty, Topře, v poště požaduji vysvětlení a nejen u této sračičky. Já, tedy člověk, který praktikuje zdravý sexuální život, pak nemohu plýtvat zdejšími pizdami jen proto, že slečna režisérka je spíše madam Rosana. Některá tajemství by zkrátka měla býti zjevena, že oko je důležitý orgán (děkuji slečno DrVoštěpová), tedy na revanš "pokud není talent, serte na to, ušetří vám to v budoucnu mnoho traumatizujících chvil." Koneckonců, živit se jako kurva, tupá pipka, či dement, není úplně k zahození... sám jsem toho důkazem. ()

GodComplex 

všechny recenze uživatele

To amaterske herectvi me vylozene rozsekalo, ale jinak se mi cely film snipersky trefil do vkusu. Hlavni plusove body za pouziti elektronicke hudby a sexy sestricku. "Radi tam nejakej uchylak. Vem si neco do ruky a az te napadne, tak po nem seknes, on se lekne a utece." 7/10 ()

Carol Pifková odpad!

všechny recenze uživatele

Drahá Rosana. Možno nie si zlý človek ale na toto sa vykašli. A ak tvoji kamoši to chvália sú falošní. To, že ťa to baví neznamená, že na to má každý. Tvojim amatérskym filmom (škoda, že amatérskejšie označenie pre toto neexistuje) chýba istá dávka logiky a navyše asi si mýliš žáner komédia s niečím iným. Neviem ako ostatní ale to, že sa do dákej kotolni nalepí pár plagátov očných šošoviek, neznamená, že miestnosť pôsobí ako ordinácia optika. Ešte sa mi nestalo aby sa lekár delil v ordinácii o jednu stoličku s pacientmi a aby sestrička bola oblečená ako prostitútka. ALE! Mala plášť tak tým pádom to musela byť prinajmenšom dáka praktikantka! Úprimne, kamera otras. Ale okej berieme to ako amatérsky film, a občas nie sú finančné prostriedky na to aby to vyzeralo lákavejšie. Bohužiaľ ak aj upustím od tohto faktu, vôbec to lákavé nebolo. "Útok" na muža kľúčmi bol dosť nevydarený a nelogický nakoľko sa ho pani optička v hrubom upotenom roláku, ktorý mala celý deň na sebe, ani nedotkla, a navyše to ako sa zahnala tak je nemožné aby mu oko vypichla a ešte s cievami vytrhla tak aby ostalo na tupom kľúči. No po hláške, to oko som už niekde videla alebo čo to bolo za sračkovú vetu som dostala menší dávivý reflex, pretože to oko musela byť dáka cukrovinka, pretože pri zábere na dúhovku sa mi chcelo plakať a vravela som si panebože prečo?! Ale okej akože žáner komédia. Ešte by som chcela pripomenúť, že pani optičku ak na budúce bude niekto naháňať nech sa nepohybuje ako tuleň a nech beží ako o život Forrest Gump by ju obehol 2x. ()

Galerie (5)

Reklama

Reklama