Noční oční (amatérský film)

Horor / Komedie

Česko, 2010, 9 min

• alchac

Co při pohledu na kolegyni hlavní hrdinky vypadá dvě minuty jako amatérské porno není ve výsledku ani vtipné, ani děsivé (ani porno), ale pouze trapné. Takže zase mi jednou hlodá v lebce otázka, proč čím očividněji se někomu nedostává filmařského nadání, tím více touží páchat audiovizuální zvěrstva a ještě je veřejně šířit.(16.3.2014)

• Carol Pifková

Drahá Rosana. Možno nie si zlý človek ale na toto sa vykašli. A ak tvoji kamoši to chvália sú falošní. To, že ťa to baví neznamená, že na to má každý. Tvojim amatérskym filmom (škoda, že amatérskejšie označenie pre toto neexistuje) chýba istá dávka logiky a navyše asi si mýliš žáner komédia s niečím iným. Neviem ako ostatní ale to, že sa do dákej kotolni nalepí pár plagátov očných šošoviek, neznamená, že miestnosť pôsobí ako ordinácia optika. Ešte sa mi nestalo aby sa lekár delil v ordinácii o jednu stoličku s pacientmi a aby sestrička bola oblečená ako prostitútka. ALE! Mala plášť tak tým pádom to musela byť prinajmenšom dáka praktikantka! Úprimne, kamera otras. Ale okej berieme to ako amatérsky film, a občas nie sú finančné prostriedky na to aby to vyzeralo lákavejšie. Bohužiaľ ak aj upustím od tohto faktu, vôbec to lákavé nebolo. "Útok" na muža kľúčmi bol dosť nevydarený a nelogický nakoľko sa ho pani optička v hrubom upotenom roláku, ktorý mala celý deň na sebe, ani nedotkla, a navyše to ako sa zahnala tak je nemožné aby mu oko vypichla a ešte s cievami vytrhla tak aby ostalo na tupom kľúči. No po hláške, to oko som už niekde videla alebo čo to bolo za sračkovú vetu som dostala menší dávivý reflex, pretože to oko musela byť dáka cukrovinka, pretože pri zábere na dúhovku sa mi chcelo plakať a vravela som si panebože prečo?! Ale okej akože žáner komédia. Ešte by som chcela pripomenúť, že pani optičku ak na budúce bude niekto naháňať nech sa nepohybuje ako tuleň a nech beží ako o život Forrest Gump by ju obehol 2x.(5.2.2013)

• Peytl

Vzhledem k sexuální frustraci zdejšího osazenstva není divu, že se objevila i hodnocení hraničíjí, či už překračující demenci vyvolanou tlakem semena na šedou můru kostkovou. Ano, jsi to i ty, Topře, v poště požaduji vysvětlení a nejen u této sračičky. Já, tedy člověk, který praktikuje zdravý sexuální život, pak nemohu plýtvat zdejšími pizdami jen proto, že slečna režisérka je spíše madam Rosana. Některá tajemství by zkrátka měla býti zjevena, že oko je důležitý orgán (děkuji slečno DrVoštěpová), tedy na revanš "pokud není talent, serte na to, ušetří vám to v budoucnu mnoho traumatizujících chvil." Koneckonců, živit se jako kurva, tupá pipka, či dement, není úplně k zahození... sám jsem toho důkazem.(16.3.2014)

• honajz2

Já černý humor můžu, ale vyprávět mi ho 7 minut (a i ten "vtip" byl trapný, pitomý a předvídatelný), to fakt ne. Herecké výkony horší, než kdybych se díval na vystoupení divadla složeného z žáků základní školy... Nu což, pojďme si rozebrat děj tohoto umění. Rosana pracuje na oční a nejspíš je velký profesionál, když má ordinaci na záchodě a visí jí tu pár obrázků očí (mezi nimi je třeba i oko draka nebo mimozemšťana, pro neobvyklé klienty). Pak jí zdravotní sestra řekne, že ve vlaku je úchyl. Ona totiž pracuje v Praze a bydlí v Kladně. No jo, ale řekla ve vlaku, třeba řádí někde u Osoblahy a nějaké Kladno mu je ukradené... Pak přijde klient, herecky asi nejnadanější poleno ze všech, má nějaké smetí v oku, tak mu to milá očařka zadarmo vyndá a klient jde pryč. Je noc, Rosana jede domů, záběry z vlaku, pak roztřesený neidentifikovatelný sen a Kladno. No, natočit v noci Merkur Casino atmosféru neudělá. Tam je zničehonic její klient, který se za ní rozeběhne, při tom občas máchá rukou (nebezpečný úchyl!!!). Pak dojde očařka domů, vytáhne klíče a na jednom z nich je BACHA ULTRA MEGA BRUTÁLNÍ SPOILER oko zmíněného klienta pokryté červenou vodou od vodovek. Očařka pak oko zahodí a jde domů. HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA. Konec. Vysoká hodnocení budou asi od kamarádů, třeba StevenW. bude ten její klient... No, jedno se tomuhle filmu musí nechat. Můžu natočit i tu nejamatérštější sračku a bude na ČSFD. Co já vím, možná to fakt udělám. Hvězdička za výběr jakž takž ucházející hudby...(10.2.2018)

Velká škoda,na amatérskou práci skvělá atmosféra i výborně vybranej hudební motiv,dobrý herci....mladá doktorka mrtě sedí,kamkoliv přijdete vidíte většinou ucha hned po škole,sestřička je až moooc sexy :-),hereckej projev dobrej.Střih i narůstající tempo výborné...ale pak brutální fail!!!jak za ní běží...to by na ni asi křiknul že je to on,z tý ordinace aby zastavila...nebo něco.škoda..lepší konec a jasných 5*...tenhle to bohužel srazí na ty 3*..ale pěkné :-)(13.2.2011)