Scarsyan

Neskutočný Bradley Cooper, ešte lepší Robert de Niro a povedzme, že zaslúžený Oscar pre Jennifer Lawrence. Veľmi som sa bavil pri tomto filmárskom počine :) Palec hore ()

Zoidbeeland

Kombinace romantické komedie s bipolární poruchou osobnosti se zdá jako solidní kombinace. Většinu filmu jsem se dobře bavil a příběh pěkně plynul do poměrně snadno předvídatelného konce. Osobně se mi líbil herecký výkon Roberta De Nira, který hlavně ke konci exceluje ve vedlejší role otce Pata (Bradley Cooper). Pro mě 8/10 = 80%. ()

kolacky

Páni, to byl krásnej doják... ale vkusné to bylo a roztomilé taky, Jennifer mě naprosto dostala. Toho Oscara má právem. Taťka i mamka byli k sežrání a soused, co se sázel, taky. A což teprve scéna před zápasem, už se perou! ()

Blongie

První hodinu jsem se dost nudila, bylo to moc zdlouhavý, až jsem to chtěla vzdát a vypnout ten film... Ale konečně po té hodině "utrpení" se to trošku rozjelo a začlo se něco dít... Konec filmu samozřejmě nebyl žádným překvapením... Pro mě průměr... ()

rogfed12

Působivý snímek, který věrohodně reprezentuje vybraný slogan. "Život někdy nejde podle plánu." Zafungovala i chemie mezi hlavními protagonisty. "Jediný co ti můžu nabídnout je láska, brácho." ()

swinevenca

Zavádějící českej název i žánrový zařazení. Cílem filmu není řezat se do kolen a že do vesměs vážnýho tématu zařaděj pár chytře vtipnejch scén a dialogů z toho nedělá romantickou komedii, jak by se pak musely titulovat všechny Pravý blondýny Bridget Jonesový, ze kterých se díky Lásce nebeský stane Pretty woman. Tohle pro mě bylo skvělý drama plný rychlejch, ostrejch a kolikrát vtipnejch dialogů, scénář se mi velmi zamlouval až na trochu uměle nastavenej dvojboj o všechno v závěru, ale to vzhledem k předvedenejm výkonům snadno přenechám větším kritikům. Není zas tolik filmů z roku 2012, který mě bavily víc. ()

Mr.Keli

Šel jsem na to až po vyhlášení Oskarů, což asi byla chyba, protože jsem samozřejmě čekal více. Je pravda, že snímek se nedopouští žádných výrazných kiksů a jede si ve svém zaběhnutém tempu až do samotného závěru, ale... Jde tu spíše o povrchní romantiku zaobalenou do líbivých hereckých protagonistů. Nic víc, nic miň. Oskar pro J. Lawrence je na pováženou... 60% ()

kokofek

Já moc romantiku nemusím a závěr filmu ve stylu já už tě týden miluju, už vůbec ne.Typicky americký styl.Tak trochu Hříšný tanec 2 nebo 3 teď nevím!Robert de Niro hrával v lepších filmech!. ()

dudo24

Veľmi som sa na tento film tešil, hlavne kvôli Cooperovi a Lawrence. Je to niečo nové a zaujímavé. Ale stále iba priemerné. Romantika to áno ale emócie som veľmi necítil. Malo to aj svoje vtipné momenty. Nemôžem si odpustiť poukázať na zvrátenú spoločnosť a neslobodu v USA kde za vyjadrovanie svojich emócií predpisujú ľuďom pestrofarebné pilulky ktoré im otupia mozog. Záverečný verdikt: Bolo to fajn a som rád, že som si to pozrel. ()

pafka

Neni to nic, co by tu nebylo. Dej je jasny temer od zacatku a slo o to, jestli ho prozijete radi a v radosti z toho, na co koukate, anebo se pronudite a prozerete az do konce. Ja jsem byl nekde mezi, protoze to nebylo az tak zabavne, nudne chvilema, kdy chteli uzvanit divaka do polomrtva, a jedine, co stalo za sledovani byla ustredni dvojice, ktera byla skvela a skvele fungovala. Jennifer skvele hrala a Bradley je sympatak, ktery roli dal s prehledem. ()

Anez99

Terapie láskou je skvělý film. Podle mě, je to jeden z mála romantických filmů, které za něco stojí. Není to žádná klasická americká slaďárna, ale film, který má hlavu a patu. Sice už na začátku bylo jasné, jak to dopadne, přesto průběh filmu byl vcelku originální. Jennifer Lawrence a Bradley Cooper jsou navíc, podle mě, velmi dobří herci. ()

Cannonball

Možno začnem brať aj Bradleyho a Lawrenceovu ako hercov, napriek tomu, napriek tomu,že tu najlepší bol De Niro. Film je pozerateľný a aj som sa bavil ale predsa je to len preceňovaný romantický film so štandardnými prvkami, hlavne v Amerike. ()

CallenG

Hodně solidní snímek od velmi dobrého režiséra, jen tak dál Russelle. Tleskám také hereckým výkonům, Cooper dokázal že umí hrát a že to co předváděl ve filmu Všemocný nebylo od něho to nejlepší, o Jenn Lawrence se ani nemusím zmiňovat (zlatá soška zaslouženě) její postava byla prostě neuvěřitelná a jak při tanci pěkně špulila zadeček, moc moc se těším na její další roli. No a v neposlední řadě Chris Tucker, konečně po dlouhé době ho vidíme ve filmu bez Jackieho. ()

Alice Ashley

Wow. Páni. Upřímně? Nemám slov. Po dlouhé době film, který mě dokázal chytnout za srdce, pobavit, dojmout a hlavně příjemně šokovat... Vůbec jsem tohle neočekávala, nečekala jsem, že to na mě bude mít takový dopad. Zpočátku jsem se bála, co z filmu nakonec bude. Psychicky narušený muž s problémy a tužbou, že se jeho zesraný život navrátí do starých kolejí. Abych pravdu řekla, tohle ve mně nevzbuzovalo domněnky na perfektní film, který by mě opravdu zaujal. V momentě, kdy se tam objevila Jennifer, byla jsem ohromena a s očekáváním vyčkávala happy end, ač jsem si nebyla úplně jistá, jestli se tento film toho svého dočká. Opravdu dokonalost. Rozhodně se zařadil mezi ty nejlepší filmy, co jsem kdy viděla a ty, které ve mně zanechaly takový příjemný dojem. ()

Veronika953

Tak tohle je paráda! Možná to bude znít přehnaně, ale poshlédnutí filmu, jsem se nad sebou musela zamyslet. Na hlavní postavě absolutně miluju jak ve všem hledá něco dobrého, "stříbrné lemování - jak tomu Pat říká. A možná bychom tak měli začít přemýšlet taky. Nevidět všude jen pesimismus a špatné konce. ()

Největší filmový festival v Brně se blíží

Největší filmový festival v Brně se blíží