Good Neighbours

Jacob Tierney

Guy Dufaux

Scénografie:

Anne Pritchard

Když vedle sebe bydlí sériový vrah, příležitostná vražedkyně a jeden idiot, nemůže to dopadnout moc dobře. Tenhle film je dost zvláštní, a celkem i zábavný. Škoda pár scén, které jsou už příliš divné. Shazují tím celý film o třídu níž. Ale jinak je to celkem drsárna, hlavně Spencerův neustálý lehký úsměv :-D Pro mne by mohl být závěr klidně ještě šílenější, ale i tak, celkem fajn film.(8.4.2012)

• Avalon820

Neuvěřitelně divná podívaná takřka ve všech směrech. Upřímně řečeno - nebavilo mě to. Jako thriller selhává tento film vlastně úplně, po napětí zde není ani stopy a atmosféra je kvůli tomu rovněž tatam. Jakoby každá složka v procesu výroby dělala na jiném filmu - herecké výkony jsou chvílemi jak z komedie, naprosto neodpovídají situacím, nevhodná hudba hraje v nevhodných chvílích a především to celé nemá žádný směr. Aby mě "Dobří sousedé" dostali, museli by být buď podstatně serióznější a vkusnější, nebo mnohem, mnohem šílenější. A hlavně by nesměli nudit.(20.4.2012)

• Kingjiri

Souhlasím s názorem, že by to spíš fungovalo jako divadelní hra než jako film. Protože ve filmový podobě je to nicneřikající dílo o třech divnejch sousedech. Celou dobu jsem se dost nudil. Menší rozpočet byl znát na výpravě, která se vlastně jinam, než do pár bytů, nedostala. Druhou hvězdu dávám hlavně za nečekaně povedený a trochu zábavný finále, jinak bída s nouzí.(18.10.2011)

• Disease

Thriller ani omylem vzhledem k absenci napětí. Spíš bych si to dovedl představit jako celkem dobrou divadelní hru. Líbil se mi výběr skladeb v soundtracku. V podstatě příjemná záležitost na jedno použití, ale nic světoborného.(12.10.2011)

• Palizer

Nic napaditého, cely film som sa nudil.(12.12.2011)

• - Pracovní název filmu zněl Notre Dame de Grace. (Terva)

• - Film měl světovou premiéru na Toronto International Film Festival (2010). (Terva)

• - Pevážně se natáčelo v Montrealu (Quebec, Kanada). (Terva)