poster

Derren Brown: Mind Control (TV pořad)

Dokumentární / Mysteriózní / Psychologický

Velká Británie, 2000, 6x24 min

Účinkují:

Derren Brown
 • C0r0ner
  *****

  Tyhle věci mě odjakživa fascinovaly a vidět tolik geniality na jednom místě, pro mě byl splněný sen. Samozřejmě, že to jsou všechno triky, iluze a naučené fóry, ale stejně to musím bezmezně obdivovat. Dokonce se mi podařilo něco podobného zažít ve skutečnosti a je to zážitek, na který budu vzpomínat do konce života. 100%(29.4.2017)

 • Paity
  ****

  Super iluze, super kouzelník, prostě super zábava.(11.7.2012)

 • keyzar
  *****

  Prostě a jednoduše pecka!(30.9.2014)

 • feeme
  ****

  Nikomu myslím není příjemný, když jiný umí manipulovat s jeho myslí. On teda ten Derren Brown hlavně umí geniálně odhadnout jednání na jeho samotném počátku nebo základ jednání nebo uvažování dokonce vnuknout dle libosti. Je celkem zábavné jeho um založený na intenzivně nastudované psychologii sledovat, je to totiž až komedie, jak se lidi nechají poplést a zmanipulovat. Občas komedie, občas horor. A já patřím s největší pravděpodobností mezi ty, kteří by nechápavě tleskali na obdiv. Šokoval například i Stephena Frye, mimo obyčejné lidi. Je to mimochodem pořad o 12-ti dílech, tím pádem když se podíváte na všechny, zjistíte, že chcete buď víc, to není problém, protože Derren Brown má skutečně bohatou tvorbu; anebo naopak vás to celé fascinující nevysvětlitelné cosi přestane bavit, jelikož ona většina jeho triků/pokusů funguje na velice podobném principu. Ale spíš budete chtít vidět víc a víc, jako kdyby vám přišlo, že čim víc dílů uvidíte, tím odolnější budete případné sugesci. Za nejlepší experiment považuji pokus o neviditelnost v díle devátém.(28.10.2011)

 • - Svou práci v televizi začal Derren Brown třemi šedesátiminutovými speciály natočenými během dvou let, které byly rozděleny na šest částí, jež obsahují sestřih toho nejlepšího z jeho hodinových speciálů. Vybrané části z prvních sérií jsou dostupné na DVD a videokazetách jako Derren Brown - Inside Your Mind. U nás byl projekt uveden v České televizi společně s Derren Brown: Trick of the Mind (od r. 2004) jako Derren Brown: Magie a manipulace mysli (od r. 2004). (Paity)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace