Reklama

Reklama

Uneseni

Trailer

Jaimova rodina nestihne oslavit první den v novém domě, do kterého se právě přestěhovala, protože je přepadne skupinka ozbrojenců v kuklách. Jediné, co požadují, jsou peníze a cennosti. Celá věc se však zkomplikuje, když matka s dcerou začnou klást odpor... (TV Horor Film)

Videa (2)

Trailer

Recenze (106)

Flipnic 

všechny recenze uživatele

Úplně v pohodě drsnej, násilnej a hlavně histerickej exploiter typu "v domě jsou zlí parchanti, týrají hodné a nic netušící obyvatele". Na nelogičnosti kašlu, dobrá byla ta uvřeštěná, histerická psychologie postav. Ty zmatky a to všechno docela odpovídalo realitě, když se loupež podělá. Koho tyhle filmy nebaví, tak se na ně prostě nedívejte!!! Já fakt nechápu, jak může být někdo tak dětinsky naivní, aby koukal na subžánr, který se mu vlastně nelíbí a nezajímá ho?! Proč?! Proč zabíjet čas něčím, co mi nic nedává?! Proč pak zbytečná kritika na něco, čemu ve své podstatě vůbec nerozumím (třeba uživatel VERBAL že ... hehe!). A vůbec tady ty hádky, který vznikly s umístěním tohoto filmu do databáze, mi tak nějak dokazují, že spousta z uživatelů je podobná banda agresivních idiotů, jako byli ti šmejdi ve filmu ... A na závěr moje slovo, podobně jako uváděl VERBAL: "Jen já můžu oběktivně rozhodnout, jakej ten film je. Protože jsem to já, FLIPNIC, ten, kdo exploiterům kdy nejvíc rozuměl a rozumí!" :-DD ()

S.Quentin QUALE 

všechny recenze uživatele

Velmi podobné snímku Mother's Day, kterého nejsem příliš velký fanoušek, nicméně ve výsledku oba působí kvalitativně stejně. Secuestrados je mnohem zručněji natočený, tudíž pravdou je, že kdyby utiskovanými nebyly takový hnusný xichty, který bych sám hned prošlápl a kterým jsem po půl hodině přál to nejhorší, tak bych dal i 4*. No řev sirén je píseň písní oproti těm krávám, to bylo neuveřitelně otravný. Na druhou stranu se zde vyskytuje hned několik polehčujících okoloností, jako je super nápad se zdvojenou kamerou, kdy musíte každým okem sledovat jednu scénu probíhající ve stejné chvíli, nebo taky syrovější a poměrně nečekaný konec. Dívatelné. 65% ()

Reklama

Pumiiix 

všechny recenze uživatele

Secuestrados je hodně povedený exploiter, který je rovněž přesvědčivě zahraný. Vizuální podání a kamerové postupy jsou hodně moderní a dobře odvedené ( prvotní běh, rozpůlená obrazovka ). Nechybí krev a násilí. Vše je ovšem podle mě v rozumné míře a snímek díky tomu vypadá pořád dost reálně. Pár příkladů stupidního chování postav bych našel, ale nejsou takové aby mi zkazily zážitek. Miguel Ángel Vivas sledovat. 8+/10. ()

O.Peta 

všechny recenze uživatele

Jedna strana odpady druhá pětky? Už jen ten rozpor v hodnocení mě zlákal, abych se tomu podíval na zoubek. Pravda je ovšem někde mezi. Ne že bych chtěl být diplomat, ale tak to prostě vidím. Z pohledu zápletky to není špatné, pro mne o něco méně zajímavé při nedávném zhlédnutí Mothers Day, který je v podstatě to samé. Secuestrados postrádá herecké výkony. Pouhý vřískot prostě nestačí, naopak dost kazí celý film. To jak dokázala v Mothers Day Rebecca De Mornay zahrát zápornou postavu, která svým provokativním výrazem, určitým testováním rukojmích, stupňovala psychický nátlak na oběti, tady nedokáže nikdo. Když už jsem v tom srovnávání, tak přihodím ještě rozdíl v dávkování divácky atraktivních a drsněji pojatých scén. Secuestrados si v podstatě vše šetří až na konec, což má za důsledek můj odtažitý přístup k filmu po celou dobu až do té finálové dvacetiminutovky. 60% ()

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

Thriller, který nemá o napětí nouzi. Rodina terorizovaná skupinou maskovaných lupičů rozhodně není ničím novým, ale to na napětí neubírá. Souhlasím, že oběti i únosci dělají chyby! ale.... v určitých situacích se lidi chovají jinak, než si v klidu před obrazovkou myslí. Že se oběť netrefí na 2 metry do únosce, když má zlomenou ruku a nervy na hadry? Nu, znám takové, co by se netrefili ani v normální situaci s oběma rukama zdravýma. Naopak jsem ocenil, jak se situace začíná únoscům vymykat z rukou, jelikož nejde o žádné profíky, ale albánské amatéry, kteří místo vydělávání peněz raději kradou. Za opravdu napínavou atmosféru a nešetření krví bych dal nejraději 4*, jenže konec se mi moc nelíbil... A nevadilo mi ani rozdělení obrazovky, vždyť řada filmů z 60. a 70.let má obraz dělený i na čtyři či více obrazů (byla to tehdy módní záležitost). Nikomu neberu jeho odpad, jde o subjektivní názor, vadí mi, že tito napadají ostatní, co odpad nedali. No, taky bych si mohl do odpaďáků kopnout, ale to je přece pod úroveň normálně uvažujícího člověka. Spíš mě mate, proč dotyční ten odpad dokoukali až do konce.... ()

Galerie (23)

Zajímavosti (1)

  • Film se skládá z 12 dlouhých záběrů. (Zdroj: en.wikipedia.org) (baronGrga)

Související novinky

Španělé, kam se podíváš

Španělé, kam se podíváš

16.02.2014

Španělská kinematografie se v posledních letech díky několika talentovaným tvůrcům s velkými hity stala velkým dodavatelem kvalitních hororů a thrillerů. Tento trend se dále rozvijí s tím, že přední… (více)

Reklama

Reklama