Uneseni

Jaimova rodina nestihne oslavit první den v novém domě, do kterého se právě přestěhovala, protože je přepadne skupinka ozbrojenců v kuklách. Jediné, co požadují, jsou peníze a cennosti. Celá věc se však zkomplikuje, když matka s dcerou začnou klást odpor... (TV Horor Film)

intro

Film si rozhodně nezaslouží ohodnocení odpad. Už delší dobu stejně komentáře uživatele Livindead nepovažuji za objektivní. Secuestrados má rozhodně co nabídnout a já se po celou dobu filmu vůbec nenudil, plusem je i herecké představení. Paráda. 75% ()

XXXXXXXX

Debilní začátek, 20min ve kterých se děje velké kulové a kreténské chování většiny postav, na jedné straně, a gore hody na straně druhé. Oceňuji moment s rozdvojením obrazu, bylo docela osvěžující koukat každým okem na jiný obraz. Teď už alespoň vím, co dělají Albánci když zrovna nemají šichtu. Nejpozději do několika let, vzhledem k uprchlické krizi, očekávám podobné vyznění situace i u nás. ()

tremors

Pravděpodobně jsem neviděl horor, který by měl tak rozporuplné ohlasy, jako tento. Jedna strana sází odpady, druhá vcelku nadprůměrná hodnocení. A já patřím do skupiny, které se tento film líbil. Je pravda, že postavy jednají občas nelogicky a nevyužívají příležitosti k zabití vrahů, ale kdybych za tohle měl dávat odpad, tak by jen málo hororů dosáhlo vyššího hodnocení. Jinak kamera a herecké výkony v pohodě a konec potěšil. :D ()

djbarrel

Můj dojem z filmu je dost rozporuplný. Atmosféra napjetí a strachu byla budovaná naprosto skvěle a postupem gradovala, což je dobré. Stejně jako herci, kteří nebyli dřeva a dokázala se dobře projevit. Což o to to by bylo celkem v pořádku. Nicméně výběr herců nebyl moc dobrý, uječená dceruška a uječená mamka nebylo to co bych chtěl poslouchat větší část filmu. Bohužel jsem je poslouchal opravdu hodně a jediné co obě zvládali vyluzovat s přehledem bylo sténání, křičení, ječení, chroptění a podobné věci, k čemuž velkou oblibu nechovám. Taky jsem nebyl nadšený z dementních scén na téma útěku, či to jak dceruška netrefí maníka na dva metry z pistole a jiné perly. Ve chvíli kdy se měli bránit se chovali jako prasata jdoucí na porážku a ve chvílích kdy to bylo nejméně třeba byli všichni aktivní až jéje. Chlapíci z bandy byli taky klišovití až na půdu. Týpek posera, týpek magor a chladný drsoň coby šéf party taky moc neohromili. Tatíkův pokus o odvetu nemohl dopadnout jinak než dopadl a to proto, že se nenamáhal zavolat policii dřív než bylo pozdě atd. Prostě chování postav je krajně nelogické a to tak moc až mě to prostě sralo a nemohu hodnotit vysoko, byť atmosféra by zasloužila jiné hodnocení. Bohoužel atmosféra by šla, ale jinak se film kvalitativně sesypal jako domeček z karet díky výše uvedenému. Takže snad potěšil jen závěr, který nebyl moc klišovitý, ale to na víc než 2 ** nestačí. 40 % ()

muti

ci uz ide o okrajovy subzaner alebo nie, filmu ktory mi priamo ponuka casti na pretocenie (a viem ze o nic nepridem) nemozem dat viac nez **. ak film porovnam s francuzskym l'interieur, tak tento Kidnapped je rozhodne o 2 triedy horsi. el sorry ()

CorvusBlek odpad!

Hnusně brutální a naprosto zbytečný film jen a jen o násilí a mučení...uplně mi to znechutilo večer a zkazilo náladu, fuj, do odpadu s tím... ()

CrazymanM

Co se mně týče,tak po pomalejším začátku se to pěkně rozjelo,nejsem zrovna milovník takových filmů,ale tohle bylo drsné.Vidím,že zdejší hodnocení je velice rozporuplné,pro mě víc než dobrá! ()

dokec

at si kazdy hodnoti jak chce, ale jelikoz me tento film nenechal chladnym, byl kratky a napinavy - tak urcite pro me lepsi prumer minimalne ()

jopal

Super filmik, napinava atmosfera, s nepredvidatelnym dejom a perfektnym zakoncenim. Velmi prijemne prekvapenie... ()

Majoslav11

"Já nedělám smlouvy...nevyjednávám...mám rád když jdou věci snadno !" Premrhaný potenciál. Film z kategórie "home invasion", kde je potrebná nutná dávka originality, aby v dnešnej dobe zaujal (napr. celkom fajný prvý The Purge). Sympatická práca s kamerou. Najprv je to celé také mäkké, následne prekvapivo ku koncu celkom tvrdé, zvláštna nevyváženosť. Škoda nesympatických hercov, i keď hrajú dobre. Predelenie kamery skôr rušivé. Celkom za tri hviezdy. ()

Easykill

velice výživný a Šťavňaťoučký home invasion! Příjemná stopáž, budování trýznivé atmosféry, uvěřitelné výkony, kvalitní Gore a hlavně ve finále! Rodina se nastěhuje, nestačí ani vybalit pár krabic a už jim do baráku (mimochodem, ten barák ku*va chceš) nabíhají zloději. A psychoterror může začít! Vyzdvihnout musím kameru a střih v některých situacích, je to opravdu skvělý. Tzv. Splitscreen zde přidává dost na hodnotě! Velice kvalitní počin! Dneska druhý překvapení, kéž by takový byly všechny thrillery. Tím myslím, uvěřitelné a inteligentní. Z filmu plyne celkem jasná messege nebo spíš ponaučení 🤔 A to zní " Dejte jim co chtějí a nedělejte si to ku*va horší!" ()

musolini

Nuda,nuda a zase nuda...film nic moc,spíš nic než moc,žádné napětí,předvídatelné a chvílema i trapné...boháče přepadnou ve vile a chtěj prachy a mučej je...ale nemá to žádný náboj a na triller je to hodně slabý,teda nudný... ()

D||X

Filmy sleduji tím způsobem, že si každý, který mě dokáže něčím zaujmout dám do pořadníku a poté na něj třeba za půl roku, za rok kouknu. Proč jsem si dal do pořadníku tenhle film, to vážně netuším. Jediné co jsem si zvládl pamatovat podle názvu bylo to, že je to horor. No... Po shlédnutí... Horor to nebyl. Co měla počáteční scéna proboha společná s celým filmem ??? Celý film je jen poskládaná snůška klišé. Dvě hvězdy jen za podprůměrný filmový thrillerový zážitek podpořený poměrně reálně vypadajícími emocemi a výkony. ()

Alboin odpad!

Krásny dokumentárny snímok o tom, aké sú dnešní ľudia sračky. Obe strany, či už hekajúca rodinka alebo albánske trio blbý, blbší a depresívny bravúrne nezvládajú situáciu a moje čelo si to zase odnieslo. Dejová línia tatka s depkárom sa celkom dala do určitého bodu, ale matka s dcérou vs. neurotik a sklerotik to už bolo na mňa moc. Istým spôsobom mi to pripomenulo Jackovu ženu zo Shiningu. pretože tej tiež tieklo zo všetkých otvorov na tvári a hekala koľko to dalo. V tomto filme je toho dvojnásobok. Tupé a pre mňa nepochopiteľne dlhé zábery na nič, blbý xicht dcérky či matky počas epilepsie alebo riť niekoho z účinkujúcich, pričom sa okolo ozývali zvuky deja a kamera na to nedbala, bravúrne vykresľuje kameramanovo precítenie situácie. Než albánsky dirty Harry aj s tatkom vošli do domu som to bral s rezervou. Ale po ich návrate to nabralo spád, že mi zase raz graf rozbil monitor. Je tam kvantum doslova debilných a nepochopiteľných vecí, pričom záver nedokážem ani odnadávať. Najväčším bonusom pre mňa, vďaka ktorému mi takmer vylomilo rebro, je informácia, že tento film získal nejaké ocenenie ako horor roka. A je vidieť, že tento film aj žáner ľudia žerú. ()

Miroslav.Zac

Zprvu to vypadalo jen jako další z mnoha průměrných "home invasion" filmů, ale když došlo na věc a rukojmí začali blbnout a zloději ztrácet trpělivost, nabralo to dost zajímavých obrátek, které naprosto dorazil konec, který jsem už nečekal, protože to vypadalo, že... ne, kdepak, jen si to pusťte. ()

Deacon59

Začátek byl pozvolný a nic nenasvědčovala tomu, že to bude nějaká bomba. Ovšem druhá půle měla neuvěřitelné grády a konec byl naprosto odzbrojující. Naprosto souhlasím s Mackeyem. ()

Španělé, kam se podíváš

Španělé, kam se podíváš