poster

Ledová smrt (TV film)

 • Kanada

  Ice Quake

 • Slovensko

  Ľadové zemetrasenie

Sci-Fi / Katastrofický

Kanada, 2010, 87 min

Režie:

Paul Ziller

Scénář:

David Ray

Producenti:

John Prince

Scénografie:

Bob Bottieri

Kostýmy:

Kerry Weinrauch
(další profese)
 • MM_Ramone
  *

  V malom, horskom meste na Aljaške sa obyvatelia chystajú na Vianočné sviatky. Na Štedrý deň ráno začnú pociťovať prvé záchvevy zeme, malé zemetrasenia. Tie sú však len predzvesťou omnoho väčšej katastrofy, ktorá postihne túto oblasť. Dôjde k uvoľneniu obrovského množstva metanu, ktorý sa dlhé roky hromadil pod ľadovou príkrivkou zmrznutej zeme. "Ľadová smrť" je béčkový, nízkorozpočtový, katastrofický film. Mizerné triky a efekty, slabí herci, televízna réžia a scenár plný logických dier. *(22.9.2016)

 • Ondrew
  **

  Nuz, povedzme si to otvorene... Ziadny zazrak to rozhodne nie je. Mame tu cest s typickym katastrofickym filmom, ktoreho scenar vznikal zrejme niekde na kolene. Totalne becko, ktore sa hodi maximalne na jedno pozretie a nasledne je vhodne jeho obsah vypustit naveky z hlavy. Netreba vsak zabudat, ze ide o televiznu produkciu, takze to v konecnom dosledku mohlo dopadnut aj ovela horsie. 30%.(8.11.2011)

 • Terva
  **

  Líbilo se mi, jak si Santa Klaus užíval tu zběsilou jízdu na sněhovém skútru, hned na úvod filmu. CITÁT - Rodina chce stromek (jsou Vánoce).......... Škoda, ale dramatická stránka snímku je slabá a vše ještě zpomaluje hudba. Vše pak ještě dokonají některé dialogy, které jsou jak vystřižené z nějaké telenovely. CITÁT - Máte zlomeninu ?......... Chtěl jsem napsat, že triková stránka filmu je celkem dobrá, viděl jsem i horší, ale od 56 minuty jsem změnil názor na podprůměrnou. Je to televizní film, ale dokoukal jsem to a ani se moc nerozčiloval. CITÁT - Je po všem, dal bych si koktejl......... Veselé Vánoce.(24.3.2012)

 • AsylumFan
  ****

  Metan, to je noční můra všech metanistů. Na Aljašce, potvora jedna, zcela zvlčel, a vyskytl se zde, navzdory svým fyzikálním vlastnostem, dokonce v kapalném stavu. A když už methan zvlčí, je ho tolik, že kdyby toto množství uniklo do ovzduší, zahubí veškerý život na Zemi! Naštěstí se zde vyskytuje i vědec, který má tradičně né úplně chytrou manželku a dvě lehce retardované děti, protože jeho genialita nějak musí vyniknout. Nemusíme se bát, chlapík všechno zvládne, když plyn vyhodí do vzduchu, a to dokonce bez použití atomovky. Reakce je to tak dokonalá, že všechny ty miliardy tun kapalného plynu shoří během cirka deseti sekund a je konec. Po polibcích a plácání po ramenou, se svět stává opět krásným místem pro život a divák, dle své nátury, se může šťastně smát nebo vzteky řvát. Na Zillerově stupnici pěkných 80 %.(21.10.2012)

 • phoebess
  *

  No, ty logické díry mě tam teda pořádně vytáčely... ale pobavilo mě, že ledotřesení hnalo rodiče svými prasklinami a "ledzírama" směrem k dětem (jinak by je totiž hledali ještě doteď, resp. do té doby, než by se nadejchali metanu), ledová koule spadla právě ve chvíli, kdy kolem procházela hlídka, tatínek po tom, co mu to bouchlo málem u ucha, ještě uřízl vánoční stromeček a mohla bych pokračovat ;) ... no, za takové pobavení jim musím dát 1*(9.7.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace