Divocí koně (TV film)

Christiane Sadlo (kniha)

Nicolas Joray

Ronald Mühlfellner
  • Flaxik

No díval jsem se na to no. Prostě jsem koukal až do konce. Nevím, co to bylo za záchvat, ale dokoukal jsem to až do titulků. Člověk by se neměl stydět za své činy, tedy ani já se za to nestydím. Ale už to víckrát neudělám, slibuju.(25.1.2014)

• Havala

Pěkná herečka jinak romantická klasika.(28.7.2013)

Zbierka scenáristických klišé, doplnená o najčastejšie schémy zlyhaní v medziľudských vzťahoch. Zábava.(17.12.2016)

• Čtec

No já ty německý romantický nedělní odpolední dramátka prostě miluju... V tom Švédsku - kupodivu že? - je to fakt boží, všechny ty krásný venkovský červený dřevěný domky stojej přímo na břehu, všichni tam jezděj těma veteránama volvama z 50. let - kupodivu že?, blondýnka se šedomodrejma očima je prostě německej sen - anebo švédskej?, ten brunet je vždy sympatičtější než ten blonďák - kupodivu že?, padouch je trochu padoušskej ale ne zas tak moc, prostě jen tak akorát, je to drama dramatický jen tak trošičku a hádejte jak to všechno nakonec dopadne? A to přesto, že ona občas pláče, ale jen tak maličko... Já z toho vždycky úplně slintám a chtěl bych bejt hned z fleku ve Švédsku, anebo aspoň někde jinde na břehu... Ach...(30.10.2011)

• - Natáčení probíhalo ve Švédsku. (M.B)