Já jsem Harry Potter

Režie:

Judd Apatow

Scénář:

Judd Apatow

Podívejte se na rozhovor s představitelem Harryho Pottera, Danielem Radcliffem. Nebo s představitelem Daniela Radcliffa, Harrym Potterem? Vypadá to, že dlouhodobé ztvárnění jedné filmové postavy zanechalo na tomto talentovaném herci neblahé následky… (J*A*M*A*L)

figliar

Nechápem komentáre ako: ,,To je ale namyslený idiot", alebo ,,Nacvičený rozhovor." Evidentne tu veľa ľudí nepochopilo pointu tohto videa. Mňa určite pobavilo. ()

Margerie

První část mě docela pobavila a donutila k zamyšlení nad tím, jaké to asi je, hrát tolik let v tolika filmech jednu a tu samou postavu, navíc postavu s čarodějnou mocí. Ale ten konec to všechno zkazil a zanechal ve mně pocit neskutečné trapnosti. ()

Jerris008 odpad!

Jak již zde bylo řečeno - nerozumím tomu, co zde dělá tento krátkometrážní.... ? Video... toto je web filmové (ještě uznám seriálové) databáze. A objevují se zde tituly k videím na YouTube? Tam budu hodnotit, jak uznám za vhodné, ale tady to pro mě není nic, co bych měla hodnotit - není to film.. Není to seriál. Takhle bychom zde za chvíli mohli hodnotit a komentovat svá domácí videa. ()

RigorMortis

Už som si zvykol na to, že sa na ČSFD objavujú aj videá, čo narobím. Toto je celkom podarený a mierne uletený kúsok, nezaškodilo by rozpracovanie. ()

blezg

Já jsem se zasmál. Hlavně hláška o kriketu a o tom, jak zkouší říkat ženám, že je Harry, mě pobavila. Ale na druhou stranu tříminutové shot interviewgh za velký přínos světové kinematografii nepovažuji. Ale zase proč se nezasmát. :) ()