Chytrá dánská komedie líčí osudy Christiana, majitele upadající vinotéky, kterému se hroutí nejen živnost, ale i manželství s Annou. Ta odjela do Buenos Aires a jako úspěšná manažerka fotbalového klubu žije luxusní život po boku o mnoho let mladší argentinské fotbalové hvězdy. Christian se ale nehodlá tak snadno vzdát. Se svým šestnáctiletým pubertálním synem nasedne do letadla a rozhodne se pod záminkou vyřízení rozvodových papírů získat Annu zpět. Zdánlivě poklidný výlet se promění ve strhující jízdu, ve které nechybí víno, fotbal a tango. Podaří se Christianovi pokořit argentinského hřebce? (oficiální text distributora)

joker211

Keď som videl trailer, myslel som si, že väčšina deja sa bude točiť okolo futbalu. To bol aj hlavný dôvod prečo som film chcel vidieť. Bohužiaľ, mýlil som sa. Futbal sa vo filme objavil v dvoch scénach a ďalej sa o ňom len hovorilo. Na moje prekvapenie film aj tak mal svoje čaro a pár krát som sa dobre pobavil na niektorých vydarených scénkach. Nakoniec z toho vzišla milá priemerná komédia.Štvrtá hviezda je za krajinu pôvodu. ()

gael83

A pak že rozvod nemůže být crazy. Dánové v Buenos Aires, jazyková bariéra a národnostní střet to vše zabaleno do krásného prostředí plného jiskřivých emocí. Romantika má spoustu tváří. ()

karmalat

Po dlouhé době konečně vtipný film, u kterého jsem se bavil od začátku do konce. Absurdní příběh plný poetiky, alkoholu a nakonec i uvěřitelných situací. A navíc neskutečně pozitivní, něco takového člověk dneska potřebuje. Doporučuji. ()

Googooplexer

Dánsky film už vrchol dosiahol, no a tak aby mohol nejako pokračovať, ako prvé sa zmení prostredie. Dáni v Argentíne, aké originálne, plus k tomu futbal... Kupodivu to bolo celkom zábavné, ale ten otrasný rozprávač príbehu lezie na nervy asi každému. 4 hviezdy ale rozprávačovi dávam mínus 7. ()

ferda12

Dánové mají o dost jiný vkus na fenomén jménem komedie. Já vám řeknu, že na tohle byla zábava se podívat. Jsem rád, že se tenhle film odvrátil od stereotypu, kde se máma a táta dají zpět dohromady. ()