SuperClásico

Superclásico

Komedie

Dánsko, 2011, 94 min

• pevico

Zdá se, že Ole Christian Madsen se chtěl mermomocí podívat do Buenos Aires...a hle, u producentů to prošlo. U mě ne..(4.11.2013)

• Marigold

Hrozná kravina. Taková jako temperamentní pocta jižanské krvi a argentinské kultuře, ve skutečnosti film plný prkenně inscenovaných klišé, afektovaných idiotů a naprosto do ztracena vyznívajících motivů (starý vinař). Navíc snůška povrchních stereotypů bez realismu i magie. Madsen je strašně snaživý, ale komedie vyžaduje lehkost, ne úpornou snahu o pestrost a otravného vypravěče, který doříkává to, co na plátně nefachá. Tohle je čistej filmovej malbec. Navíc ne zrovna kvalitní.(2.9.2012)

Dánové v Buenos Aires? Dánové v Buenos Aires. Takže proč se nepobavit na účet vinařů, fotbalistů i klasických milostních víceúhelníků. A doufám, že jestli se někdy dožiju sedmdesátky, tak budu vypadat jako Adriana Mascialino.(26.9.2012)

• lena60

Tak se mi zdá, že nám z té chytré dánské komedie distributor trošku zblbl.(24.9.2012)

• jhrasko

SuperBLBOSŤ porovnateľná s Troškovým fackacími komédiami, navyše v mojich očiach absolútne spochybňujúca vkus dám a pánov z CinemArtu a AČFK...YES, U are right, U have to be in love with everything, even with divorces ?!(8.10.2012)

• - Film se natáčel převážně v Argentině v Buenos Aires. (M.B)

• - Film byl navržen na Oscara americké Akademie filmových umění a věd v kategorii nejlepší cizojazyčný film, avšak do konečné nominace se nedostal. (Dr Lizal)

• - Christian (Anders W. Berthelsen) raz za čas navštívil vináreň. Pri prvej návšteve všetci miestni venovali pozornosť futbalovému zápasu, v ktorom hral klub Atlético Boca Juniors a jeho hlavný rival River Plate. Toto mestské derby je známe taktiež ako "Superclásico". (RatBoj)