Farm to Fridge

Nathan Runkle

Ben Frost

James Cromwell (vyp.)

Kruté, ale pravdivé.(14.6.2016)

|| Slabší povahy nekoukat - záběry plné násilí, krve, týrání a nehumálního zacházení ||. American Dream by Uncle Sam. Dokument, který dokáže zacloumat i s pořádně otrlým člověkem, ale bohužel né vše na tomto světě je duhově krásné. Snímek ukazuje záběry z farem na kuřata, krocany, krávy a prasata, kde je brutální zacházení každodenní rutinou. Video ke zhlédnutí ZDE.(8.1.2012)

// Production Companies: Mercy For Animals //(30.11.2013)

Úplne desivé !!!(7.5.2011)

Takíto naozaj sme a toto máme každý deň na tanieri. Máme k dispozícii Raj, ale robíme z neho pre každého úplné Peklo. Vždy sa o človeku dozvieš najviac, keď uvidíš čoho sa je schopný dopustiť za zatvorenými dvermi na tých, ktorí sa nevedia brániť a ani o tom nikomu povedať. Skoro všetci to vedia, ale aj keď už sú k dispozícii takéto pravdivé dokumenty nič moc sa nemení. Čo to asi o nás vypovedá? Má zmysel bojovať o zachovanie ľudskej rasy? Prečo jediné čo týmto nevinným tvorom doprajeme je upieranie slobody, brutálne utrpenie a vražda ľudskou rukou? Robí sa mi nevolno keď viem, že toto je dedičstvo, ktoré predávame našim deťom. Najhoršie, čo sa zvieratám mohlo prihodiť, sme my ľudia.(9.3.2017)