Zombex

Horor

USA, 2013, 80 min

• Flaxik

Další zombý apotkalipsa! A tentokrát ani černá magie, ani virus ani kosmické záření, ale pilulky. S inovacemi je v zombie žánru velká potíž, takže jsem nadšeně uvítal kus, který ještě navíc vypadal, že do něj nějaký odvázaný producent nasypal trošku škváry a herci taky nevypadali úplně jelitovitě, navíc Sid Haig, můj oblíbený klaun, sliboval opravdu veselou zábavu. Och jak jsem se mýlil, zamykal, smýkal, dmýchal a nakonec i nachomýtnul k takové užvaněné zkriplenině s totálně vymozkovaným koncem. Další potvrzení pravidla, že filmy obsahující zombie už v názvu, jsou nekoukatelné pytloviny (peytloviny?...sorry muselo to ven). Dvě hvězdy za odvahu to vzít za jiný konec a za ukázku opravdu drsného orálního sexu. Jo a Sid Haig tam hraje dohromady asi 5 minut, hajzl.(2.12.2013)

• Wild_man

Velmi nepovedený film, dialogy nedávají smysl a neposouvají děj, místy jsou nejasné závěry scén. Akční scény nevypadají vůbec akčně. Postavy jsou mdlé takže nemáte šanci se s nimi zžít. Čekal jsem od tohoto filmu, který šel na zombie apokalypsu od lesa (šíření skrz pilulky proti post-traumatickému stresu v oblasti New Orleans po hurikánu Katrina), trochu víc. Nejatmosféričtější jsou asi záběry jednoucího auta. Z neznámého důvodu se také během dvou scén z "hlavních" hrdinek ve vojenském stanou spoře oděné děvy. Abych zmínil i něco pozitivního přišlo mi vtipné, že skupina přeživších se místo večerního hlídkování parádně ožere. A ten konec :D 1 hvězda za úvodní nápad a sexy scénu tím to končí.(6.1.2014)

• kaylin

„Zombex“ je přesně takovým filmem, který je důvodem pro to, že se zombie žánr stává, nebo je obecně chápán jako něco podřadného, něco, co už tu je, bylo, ale nebude, protože se to vyčerpalo. Podle mě to žánr nevyčerpal, jen tvůrci se prostě nesnaží a jde jim jen o to, natočit cokoli, kde se objeví zombie. Pak to dopadá tímhle utrpením, které nezachrání ani přítomnost velmi zajímavých jmen v hereckém obsazení.(17.4.2015)

• Wacoslav1

Slabý velmi slabý zombie odvar. Tohle už tu prostě všechno několikrát bylo a v o dost lepším provedení, ale to už se asi u podobných filmů opakuji. No co naplat, je tomu tak.15%(27.4.2014)

• - Děj snímku je zasazen do New Orleans, natáčení ale probíhalo v New Yorku. (slatkac)