Film podle skutečné události, která 14. ledna 2007 otřásla celou Amerikou. 14letá Megan Stewart tohoto dne náhle beze stopy zmizela a o tři týdny později i její 13letá nejlepší kamnarádka Amy Herman. Film je sestaven z videí, záznamů z chatu, webcamerových záběrů, domácích video nahrávek a všech záznamů, které bezprostředně zachycují dobu před Meganiným zmizením. (Dlee)

JokerBaby

Mám za to , že v tom meste vyčíňala nejaká organizovaná skupina . Vo filme to hodili na nejakého SKYPéra Džoša. Mne to pripomínalo film 96 hodín - tam chytali kočky na letisku. Doba sa posunula tak teraz sa chytá cez internet. Tiež tam bol akýsi Džoš čo balamutill mladé dievčatá na rande či disko. Proste sprostredkovateľ. Sranda že v koši sa našla kamera zo záznamom. To ju tam akože ten chlapec vyhodil . ha - ha .Vo filme sa hovorí o akýchsi veľkých počtoch únosov - To všetko stíhal ten milý chlapčisko Džoš - haha. Nemám rád filmy kde vyhráva zlo - toto je možné iba v skorumpovaných krajinných ako je napríklad aj Mexiko - za to je medzi USA a Mexikom ten múr. Kto neveríte že ten múr tam treba kuknite film Rambo: Posledná krv - tam to dá režisér ale sakra na známosť. ()

PanPyzamo

Megan is Missing mi doporučili dvě kamarádky, že se jedná o něco šíleného. Řek jsem si to musím zkusit. Kde tedy jen začít... Asi tím, že se nejedná o kdovíjak peckovní film. Příběh dost primitivní, ačkoliv podle skutečné události, což může někoho nadchnout. Celé to je o jedné dívce, která jednoho dne zmizela. Nic extra a ani nevím, komu bych měl film doporučit. Není ale vyloženě špatný, to neříkám. Rozhodně si najde svoje publikum. Za mě ale nadprůměrný film. 6/10 ()

DAJAAAA odpad!

První polovina se stupidním žvaněním a retardovaných chováním hlavních aktérek stálo za h*vno.Naštěstí před koncem se to zlomilo a začalo to stát už za dvě h*vna.Vubec se nedivim,že holčiny dopadly jak dopadly. ()

SpicyNugget

Případ, který otřásl celými Spojenými státy. Čtrnáctiletá Megan Stewart zmizela, o tři týdny později zmizela i její nejlepší kamarádka Amy Herman. Found footage ukazuje, co se dívkám v posledních dnech přihodilo… Tak předně, byť si to spousta lidí myslí a film se tak prezentuje, NENÍ založen na skutečné události. Všichni jsou herci, vše je nahrané. Sám režisér řekl, že se pouze nechal inspirovat příběhem Ashley Pond. Film byl zajímavý, dobře natočený, found footage proložené klasickým natáčením se mi líbilo. Herečky byly sympatické a vzhledem k některým násilným scénám i velice odvážné (já bych toto natočila leda po pořádné lajně a dávce medového Jacka). Příběh byl zajímavě vystavený, děj se hezky vrstvil, nebylo hluchých míst. Přesto mi některé scény (hlavně úvod) přišly zbytečné, byť asi měly dokreslit kurvičkovství jedné z dívek. Jako jednohubka - proč ne. ()

Mangano

Posledních asi dvacet minut stopáže filmu zachraňuje svojí brilantní psycho-hororovou intenzitou zbytek až na pár momentů ne zrovna moc zábavných asi hodinku trvajících záběrů dvou puberťaček a jejich stereotypně všedního středoškolského života. Aneb nuda moc dlouhá a psycho moc krátké. Kéž by to tak bylo opačně. ()

Lilith03

Zjistila jsem, že tento film jsem ještě neohodnotila. Viděla jsem ho dávno a rozhodně nemám v plánu se dívat znovu. Dost dlouho jsem z něj byla traumatizovaná, v tu dobu jsem tedy nesledovala true crime a ani horrory, ale tohle je snad jediná věc, které znovu šanci nedám. Hodnocení ovšem snižuji za to, že chování teen lidí tady je podle mě nerealosticky vykreslené a pamatuji si, jak mě to tam vyloženě štvalo. ()

Jurcekk

V decembrovej Cineme mi to predali v jednom vreci spolu s Fruitvale, Captain Phillips, Dallas Buyers Club a pár dalšími ako film podľa skutočných udalostí. A tak som to aj pozeral. Dievča v sude spolu so svojou rozkladajúcou sa najlepšou kamoškou...Len pre otrlých....Nie je ťažké ma ojebať.... ()

machmej

Film, který se rozjede půl hodiny před koncem? Film se snaží šokovat poslední půl hodinou, která funguje pouze v pár scénách. První část filmu bylo pouze očekávání co přijde, místo toho se Vám dostane jen tlachání dvou kamarádek o tom, jak správně uspokojit jiného kamaráda. ()

kamislava

Ano, první hodina filmu je nudná. Ano, všichni jsou tam na pár facek (Amy ne, ale na druhou stranu medvědi...?). Ano, posledních 22 minut je brutálních. Ano, úplně poslední scéna je příliš dlouhá. Ne, nikdy to nechci znovu vidět. Z konce filmu mi nebylo zrovna dobře, o to je smutnější, že se tohle děje dnes a denně. Zmíněné dvě fotografie jsou taky děsné. Asi jsem vyměklá narozdíl od některých zdejších tvrďáků a tvrďaček. Přemýšlím... Jestli budu mít v budoucnu děti, tohle jim někdy v pubertálním věku pustím. Za ten konec tři hvězdičky dám, otřásl mnou poměrně dost, ale ten zbytek je opravdu marný. ()

Camel91

Masakr. Hodnocení tomu ani dát nedokážu.. emočně bych tomu dal odpad, ale to jenom proto co film vyobrazuje a jak. Ale na druhou stranu způsob jakým to je natočený, je prostě svým způsobem zajímavý a tyhle typy filmů moc není, dokonce si myslím, že je to jeden z prvních takového žánru. Nepočítám Blair Wich apod. Za filmařinu by si to zasloužili tak 4* ()

uprchlice

Začátek je celkem nudný a nezáživný. Hloupé řeči dospívajících dívek, které sem tam někoho přeblafnou...nuda. Po dlouhých cca 60 minutách to začalo jít do toho správného "směru " na který se nejspíš každý divák silně těšil. Dvě hlavní "hrdinky" unese neznámý uchylák. A je to v prd*li! Trošku si s nimi užije a pak se jich zbaví podle vlastního uvážení. I když na záběrech z "místa činu" nebylo téměř nic vidět, divák si nejspíš umí představit, co se dělo. Jako found footage celkem dobře natočený. Místy trochu šokující, mrazivý, ale jinak slušný průměr. Režisér chtěl asi dokázat, co v sobě má a trošku místy i zafantazíroval, páč dál tomuto filmu i ostřejší nádech, ale to se chválí. Jako premiéra to pro mě skončilo a nemyslím si, že bude ještě někdy v mých silách si to pustit znovu. Jednou bylo příliš! ()

Little_Sawy

Ty vole.. No ty vole.. Vôbec neviem prečo som tento filmový dokument odkladala takú večnosť. Dve teen gril, se seznámí s random Joshem, ktorý sa zblizi s Magan, ktorá po dohodnutom stretnutí za restikou zmizne, o 2 týždne zmizne aj jej kamoška, a polícia to po 5-6 týždňoch definitívne zvda, tak sa nakoniec o to musí postarát sám vrah, ktorý dievčatá mučí, teda skôr už len jednu. Ta druhá si prejde ešte ochutnávky znasilnením.. Posledných 22 minút je, žalostnych, pozerala som s otvorenouou pusou a bušiacim srdcom..ten obsah suda.. Potom pochovanie zaživa.. Ak toto videli ich rodičia úprimnú sústrasť.. Fakt takto skončiť nechce nikto.. ()

Jansuper

Cz titulky sem nikde nesehnal tudíž sem nevěděl úplně vše co postavy říkaj, když jim nebylo moc rozumět, slyšel sem o tomto snímku že je to jeden z nejznepokojivějších a nejhnusnějších a nejdeprimujících snímků, a kamarádka se bála skoro nějakou chvíli chodit sama venku, když se na to jednou koukla, sice to není nic pro slabé žaludky, ale mě to teda přišlo celkem v pohodě, až na ty dvě fotky, kde byly vyfocena holka uvězněna, v nějakým tom stole, které byly docela nepříjemné, je vidět ty fotky,  ale nepřišlo mi to ke sledování fakt tak strašně nepříjemné, jak všichni tvrdí, začátek sice byl o hovnu že sem tomu chtěl dát odpad, nezajímavé nezaživné, kamera na hovno, postavy a děj taky, jen hovory video, a párty, a hádky,  ale potom co obě dívky zmizely to bylo napínavý a i docela zajímavé, a docela drsné,   jako poučka co hrozí za nebezpečí v dnešní době, kvůli sociálním sítím ok,    ale myslím že lidi na tom nejvíce děsilo a znepokojovalo to že se píše a tvrdí že je to na základě skutečné události, a i to tak působí, podle těch reportáži ze zpráv, a found footagem,    každopádně vše co je v tomto filmu je hrané a je to práce filmařů, a tento konkrétní případ se nikdy nestal,  režisér se prý inspiroval jen střípky, nějakých znásilnění a mučení které se stalo, kvůli podvodníkům na sociálním sítím,  ale i tak je strašné že něco takového se kvůli tomu děje ve světě,  ale lidi kteří to nevěděli, a mysleli si že je to přesně podle skutečnosti, a  mysleli si že reportáže v tomto filmu sou Real, chápu že museli být dost znepokojeni, když na to koukali,    každopádně, úplný neherci co hrát tedy fakt neuměli v tomto snímku ()

Destoroyah

Musím prehlásiť že som vyšiel z cviku. Podobné filmy som pozeral non-stop tak rok dozadu no teraz si takéto niečo pozriem len vtedy keď už naozaj nemám čo pozerať. Nemyslel som si že sa bude jednať o niečo tak zvrátené. Prvých štyridsaťpäť minút je doslova napchaný hroznými dialógmi, hroznými výkonmi hercov a hroznou kvalitou kamery. Jediné čo tu vidíme sú záznamy z video hovorov, správ a nemôžem zabudnúť na ultra trápny Amyn video denník. Nuda, nuda a nuda. Som na 45. minúte vo filme kde má Megan zmiznúť a ona stále nezmizla. Ako nás režisér varoval, keď sa nám na obrazovke objaví názov "fotka číslo jedna", máme približne štyri sekundy na to aby sme film vypli skôr ako uvidíme to čo nechceme vidieť. Bol som varovaný. Po štvrtine filmu kde sa vôbec nič nedeje nám na obrazovku šmarili dve nechutné a zvrátené fotky. Úprimne som čakal niečo brutálnejšie a nečakal som že si tie fotky budem musieť vracať naspäť a naspäť aby som si ich mohol pozrieť lepšie. Po zmiznutí Megan nám nečakane zmizne aj Amy ktorá má vraj priveľkú hubu a rozpráva aj to čo by nemala. Zvyšok filmu už nemusím ani zmieniť pretože sám neviem opísať slovami čo všetko sa tam stalo, no môžem povedať že znásil****ie je to najlepšie čo vás tu môže čakať. Posledných dvadsať minút som len ťažko dopozeral a musím povedať že som sa naozaj snažil film nevypnúť. Zhnusený som z toho filmu aj doteraz no videl som už aj oveľa horšie. Zo začiatku nudné no ten koniec...naozaj nič pre slabé povahy, varuje vás aj režisér, aj ja. HODNOTENIE: 6/10 ()

Hiromi.san

V polovině filmu jsem se ptala sama sebe, proč jsem si to vůbec pouštěla. Ale těch posledních asi 20 minut... Běhal mi mráz po zádech. Souhlasím s už zveřejněným nápadem, že by se tento snímek měl povinně promítat na základních školách. ()

mr_radek

V první půlhodině budete mít sto chutí to vypnout, protože to jsou jen tlachy náctiletých holčiček a přehled typické zábavy americké mládeže. Pak už to začíná být zajímavější. Jako výstrahu bych tento snímek bral, ale autor se nám evidentně snaží věšet bulíky na nos, jak je to celé pravda a to mě trošku štvalo (např. záznam z bezpečnostní kamery minimálně 5x a 500% zoom k tomu, fotky přímo z archívu FBI, které předtím nikdy nespatřily světlo světa, či závěrečný hřeb 22 minut nesestříhaného záznamu, kde se budeme 10 minut dívat na kopání lopatou v zemi). ()

napomelon

Takhle špatně mi už dlouho po filmu nebylo. A to jsem skoro všechny nechutné scény přeskakovala. Co z toho vyplývá? Povinnost každého rodiče pustit toto svému nevycválanému dospívajícímu potomkovi. Zpočátku asi tak hodinu se nic zvláštního neděje - pubertální žvásty několika holek a jedna exkurze pro seznámení s reáliemi adolescentních večírků. Ale poslední čtvrthodina nabere úplně jiné otáčky. Narazila jsem na film po zhlédnutí The Den, ale tohle je podle mě nesrovnatelně působivější. ()

Dakan6

Film se vleče a vleče...ALE těch posledních drsných 20-30 minut...tento film, bych pouštěl povinně ve školách ()