Blood Runs Cold

všechny plakáty

Winina odchádza zo svojho príbytku, aby strávila niekoľko dní v staršej rodinnej chate uprostred zasneženého lesa. V neďalekom podniku stretáva  bývalého priateľa s niekoľkými kamarátmi. Nakoľko nechcú prerušiť príjemnú zábavu, rozhodnú sa presunúť na Winininu chatu. Spočiatku príjemné posedenie sa razom mení na boj o život. Šialený vrah so sekerou sa blíži! (*CARNIFEX*)

OPGMan

Po skvělém Witheru jsem zabrousil do dřívější tvorby pana Laguny. A dostal jsem pěstí do koulí (samozřejmě myšleno obrazně). Mám rád horory z takového prostředí (chata uprostřed lesa, všude sníh). Tady byl ale opravdu cítit hrozně malý rozpočet. Bohužel tu nefunguje skoro nic. Gore je hodně slabé. A herecky je to fakt na facku. Představitelku hlavní hrdinky bych nenechal hrát ani v reklamě na prací prášek. Tak tragický výkon jsem snad ještě neviděl. Aspoň, že ukázala kozy...Chtěl bych tomu dát víc, ale fakt to nejde. ()

mikessc

V prvom rade musim spomenut ,že ide o velmi lacny horor, vrah tu je okopirovany z COLD PREY ale samozrejme tento film ma od COLD PREY velmi daleko. Amatercina a slabe herecké výkony i ked zas na odpad to nevidim. ()

MFZB

Kurva zlý film. To som teda od švédov očakával pravdupovediac viac, ale bohužial, nedočkal som sa ničoho, pre čo by som mal dať filmu vyššie hodnotenie. S čím som nespokojný, tak málo postáv, málo gore, aj keď to, čo nám autori ponúkli bolo vydarené, skrátka viac krvi to chcelo a to pri 4-5 osobách sa nedá dokázať. Ďalšia vec - nelogickosti, alebo ako to nazvať, tak týmto trpí asi kaťdý horor, ale čo je veľa to je veľa a zabilo ma, keď chlap zháňal Winonu a jeblo mu to tam odkazovku, že je na dovolenke, ale hlavne, že keď ženská potrebovala pomoc a snažila sa dovolať priateľom, tak vtedy asi odkazovku nemala, alebo to u švédskych mobilných operátorov funguje inak...? No, poďme ďalej - celková tá nedomyslenosť snímku, začiatok nulový, síce nevlečie sa to, ale s hororom to nemá nič spoločné a je to tam asi na to ten úvod, aby mal vôbec ten snímok dostatočnú stopáž, potom sa to rozbehne na plné pecky asi tak na 20 - 25 minút a do konca nám ostáva 30 min a za tú dobu nejde o nič iné ako o súperenie záporáka s hl. hrdinkou, čo tiež nieje bohvie akým prínosom... Nedostatkov by tu bolo ako na kostole, ale zase nejedná sa o úplné dno, nie každý film ukáže to najkrajšie na hlavných hrdinkách v plnej svojej kráse a to je asi jediná vec čo sa mi na tom páčila, ešte to prostredie chalupy ďaleko v zasnežených horách, aj keď ani to neni príliš veľkým plusom pre tento subžáner,ale z toho sa dalo fakt vyťažiť veľa, no ale čo už. Hádam sa nájde nejaký ten kúsok s podobnou tematikou, ktorý už bude o niečo lepšie zvládnutý ()

Georginek

No, měl jsem chuť v tom vedru na jedno vychlazený a dostal jsem příjemnou ale trochu táhnoucí se atmošku plnou nehezkejch švédů a jednoho hladovýho Amundsena........ Zde platí pravidlo - čtěte sakra pořádně ty čísla popisný.... ()

Jackof25

Nevím jaký byl rozpočet, viděl jsem hodně filmů s nízkým rozpočtem které jsou dobré, ale tento film mě prostě zklamal. Herecký výkon herců byl stejný jako okolní teplota. Hrozné zabíjení hrdinů, a bezduchý příběh. Film nemá příběh který by dával smysl a lehká erotika to rozhodně zachránit nemůže. Konec filmu mě už vůbec neuspokojil a jedině doufám že nebude mít pokračování. Těch 80minut jsem se prostě nudil, jen občasné zatajení dechu když jsem čekal odkud příjde vrah. ()

Isfio

Občasné nelogickosti divák prepáči, usmeje sa, ale prepáči. Ale v tomto filme to sú také sprostosti, dievča sa ráno zobudí, priateľov nikde, v kuchyni na dlážke je kaluža krvi, nič to, poumívam to, dám si raňajky a idem zrelaxovať s mp3 prehrávačom. Chlap sa pošmykne na schodoch a je z toho zlomenina akoby spadol z 10m budovy. ()

Figuto

Lehce nadprůměrná slasheřina, kde je hlavní protagonistka až nezvykle odvážná, napětí je, překvapení taky, chování postav idiotské, na nelogičnosti nehrajem... všechno jak je zvykem. ()

evelouch

Docela děsivé, mega nechutné, super herci a atmosfera. Odporný vrah. Na muj vkus trochu moc gore. Bála jsem se, pobavila. Dobré. ()