Blood Runs Cold

všechny plakáty

Winina odchádza zo svojho príbytku, aby strávila niekoľko dní v staršej rodinnej chate uprostred zasneženého lesa. V neďalekom podniku stretáva  bývalého priateľa s niekoľkými kamarátmi. Nakoľko nechcú prerušiť príjemnú zábavu, rozhodnú sa presunúť na Winininu chatu. Spočiatku príjemné posedenie sa razom mení na boj o život. Šialený vrah so sekerou sa blíži! (*CARNIFEX*)

bourec

Tenhle film má jenom dva nepatrný klady,Sympatická hlavní hrdinka,a pak kraťoučká stopáž.Jinak úděsně natočenej amatérskej pokus o horor.20%. ()

Rodriguez

Atmosféra, herecké výkony, zasněžená krajina a samota uprostřed ničeho s šíleným zabijákem? To vypadá jako ten pravý horor na večer. Pro někoho možná ano, ale tady mě hodně zklamala poenta, kde se vrah vzal a proč vraždí! Kdyby to bylo vysvětleno, byl by to super horor. Takhle musim zklamaně dát 40% ()

Khumbac

Mam pocit, že Sonny Laguna je asi tak patnactilety grinder co si občas natočí nějaký film. Vytvořil fajneho vražedníka s beranicu a cedníkama na očach, z kterého se po úderu sekyrou či píchnutí šroubovakem zespoda do hlavy, práší jak z chlupaté deky, a samozřejmě bude stále žít. Dobrý grind je i crustový jedinný skřek, který za celý film vydal. A vůbec asi nejlepší je záběr digitální nudle visící z nosu mlade hlavní hrdinky :) I Céčkové filmy mají své oblíbence. ()

Luk80

Sekyra je jistota a co je větší jistota se s ničím nepárat. Jednoduchost, žádné vysvětlení, vše dané, odkuď se vzal ten brylač a co ho k tomu vedlo si každý domyslí sám. Pokračování bych si nepřál, takhle to bylo luxusní. ()

Duoscop

Tenhle film má jednu chybu a to herce. Ženská běhá po baráku s telefonem v ruce a vůbec ji nenapadne někomu zavolat. Ale SMS si přečte. K tomu ta Winona vůbec neumí hrát a ani nechci vědět, co za tu roli udělala. Asponˇ že ten záporák vypadal docela dobře. ()

Yoshimitsu

K takové typu filmů už mi přijde psání scénářů, jako zbytečnost a když už, tak je vyladit ať to není stále na stejné brdo pořád dokola. Winona se chová místy hodně zvláštně jednou její u prdele, že jí nahání psychouš s lyžarskou maskou na ksichtě a s krompáčem v ruce, poté šůruje podlahu celou od krve vůbec jí nedojde, že tam mohl být někdo zmasakrovanej pak se zase nesmyslně rozbrečí atd. Psychouš by měl ještě trénovat hod krompáčem házel to, jak bumerang, ale nikdy se mu nevrátil. Dávám 40% ()

Šakalík

Tak předně to je děsná amatéřina, která na mě působila až televizním dojmem. Film byl zjevně natočený za pár (švédských) korun, což ale u slasheru zase tolik nevadí, vymyslí-li se k němu alespoň trošku duchaplný příběh. Jenomže tenhle film žádný příběh vlastně nemá. Celé se to skládá ze tří částí – první seznamovací, druhá vyčkávací a třetí vraždící. U té první jsem se alespoň tu a tam zasmál, pač volnomyšlenkářský Carl měl docela dobré hlody. Pak přišla docela napínavá a určitě nejlepší část filmu, kdy se zakuklený vrahoun v záběru občas jen mihne a divák s napětím vyčkává, kdy to už vypukne. Jenomže když se tak stane, jde film úplně do kytek. Mordy jsou sice docela pěkné (i když poněkud strohé), ovšem následné nahánění hlavní hrdinky se zabijákem je nudné a hlavně nelogické, pač se ta holčina chová prostě dementně (najde na zemi krvavé stopy a místo aby pátrala po tom, co se vlastně stalo, klekne na zem a podlahu vzorně vydrhne. Nebo když bodne vraha nůžkama do ruky, tak místo toho, aby si zbraň nechala, pustí jí na zem a uteče do kouta). Navíc její herecký výkon je doslova tristní, takže co? No prostě jen slabší průměr. No ale že to je švédské, dám to alespoň za tři. ()

Matros

Ultralevná záležitost snažící se napodobit skvělý Fritt Vilt. Herci jsou strašní, postavy se chovají debilně a první (seznamovací) část filmu je neskutečně nudná. Za zmínku stojí jen záporák, který mě docela zaujal a kterého bych raději viděl v kvalitnějším filmu. A pokud někdy najdete na zemi Thompson, dejte mi vědět... ()

mosnak

Totální amatéřina. Nelogické chování postav, ovšem boreček se sekyrou byl vizuálně "pěknej" :-) Dávám 15% ()

Hapretor

Ne stupidní. Ne špatně zahrané. Ne nesympatické postavy, až na toho s bradkou - Bože, to byl kokot - na zabití času ok. Úsměvné, nenapínavé, nepohoršující. ()

Junys

Winina jede na rodinou chatu v lese, aby si odpočla. V hospodě potkává svého bývalého s jeho kamarádem a jeho přítelkyní. V hospodě začíná být nuda a tak se přesouvají do Wininé chaty. Další den zjišťují že nejsou samy. - Jo mě se to líbilo. Nádherný prostředí a zajímavá maska. Čekal jsem že to bude nějaká kravina ale ne nebyla. Prostředí 10/10 Herci 8/10 Atmosféra 7/10 Příběh 8/10 ()

Rathalos

Amatersky horor zo Svedska,ktory sa odohrava niekde v lese v chate,kde zuri zima a je kopec snehu,samozrejme partia mladych ludi natrafi na magora,ktory ich masakruje,prostredie fajn,atmosfera a napatie nechybalo,herci slabsi,ale dalo sa a gore efekty potesili asi najviac,cize dam styri hviezdicky,ale slabsie...:-) ()

helraiser

Hodně velká slabota snad po všech strankách, prakticky nulová atmosféra, o technické stránce snad ani nebudem mluvit a co se týče akce tak taky slabota. Nebavilo, nudil jsem se. ()

vlado90

Mňa tento švédsky horor prekvapil, fakt som necakal ze to bude tak dobre hlavne na horory v zimnom prostredí mám dosť slabosť takže sa my to nemohlo nepačiť a aj vrah bol tajomný a mal dobrú masku a v niektorých úsekoch ma dej trošku prekvapil. ()

Vicco

Tohle bylo myšleno vážně, nebo je v tom nějaký skrytý vtip, který jsem nepochopil? Všechno špatně: hloupé a nudné dialogy ve stylu východoněmecké produkce pro dospělé, promyšlené detaily jako stojící stromy v pozadí "jedoucího" auta, nadpřirozený padouch, nadpřirozeně blbí "hrdinové". Už po pár minutách to pro mě byl jasný odpad, avšak když v jednu chvíli hlavní hrdinka rozsvítila světlo a za ní stojící vrah na ní udělal BLÉÉÉÉ, nedalo mi to neocenit tento skvostný moment kinematografie krásnou hvězdičkou.Za spoiler se neomlovám, tohle fakt vidět nechcete. ()

Shanen29

Za nevelké peníze celkem dobrý filmík,ale pár opravdu nesmyslných momentů může někomu velmi vadit.Plusem jsou záběry kamery kdy při gore efektech opravdu žádný úhybný manévr není a zvuk v DD5.1OPRAVDU MASÍRUJE ušní bubínky. ()

Mamlas odpad!

Film mel jen 70 minut, ale mel jsem pocit, ze jsem u nej stravil mladi. Protivny casting, otresne vykony hercu nehercu, superotresny herecky vykon hlavni hrdinky, idiotsky scenar, mizerna rezie, nulovy dej, nulova zabava, pitoma roztrepana kamera. Celou dobu jsem fandil tomu magorovi se sekyrou, aby uz to konecne dokoncil a byl tehle zcela amaterske a na kolene fusersky a blbe a naivne zplacane nedivatelnosti konec. ()

Pitryx

Tak digi pára od huby pobavila nejvíce. Ale jinak to atmosféru má, není to zbytečně natahované a já se bavil. A to je hlavní. ()

Cechyno4

Přivírám obě dvě oči a dávám dvě hvězdy. Hlavně kvůli tomu, že film je nízkorozpočtový a jako takový nedopadl až tak hrozně. I když je pravda, že vrah vypadá spíše komicky než aby vystrašil. V tomto hororu se dá mluvit jen o velice krátké a slabé hororové atmosféře a to hlavně na začátku a na samotném konci filmu. Pěkné zimní prostředí mě potěšilo :) Víckrát se však na tento horor určitě nepodívám. ()