poster

Juru juri (TV seriál)

 • Japonsko

  ゆるゆり

 • Japonsko

  Yuru yuri

 • anglický

  Yuruyuri

Animovaný / Komedie

Japonsko, 2011, 12x24 min

 • Larky
  ****

  To, co nezvládl A Channel, to co se nevedlo ostatním Anime (ať už byli podobně zaměřeny, či nikoliv) a co jsem celý rok marně mezi nabídkou novinek hledal - totiž pořádný komediální seriál je tu a dokazuje, že čekání a hledání se jednoznačně vyplatilo. Parta slečen, jmenovitě Akaza Akari, Toshino Kyouko, Yoshikawa Chinatsu a Funami Yui začnou okupovat bývalý klubový house hochů a holek kolem čajů a založí vlastní klub zábavy. Od té chvíle se rozjíždí vynikající sled skečů, perfektně vypointovaných vtipů, skvěle trhlých a příjemných charakterů, kdy sice občas se dostáváme na linii trapna, aby jsme to ale zase rychle vrátili do kolejí skvělého Yuriovského komediálního stylu. Parádní dvanáctidílná serie se skvělým openingem je jedním z největších a nejmilejších překvapení a zároveň jedním z nejlepších seriálů roku. Toshino Kyouko rulezzz ...lepší 4* zcela po právu.(26.9.2011)

 • Momo_desu
  ****

  Konečne po márnom hľadaní som úplnou náhodou natrafila na anime kde sú tie klasické vtipné scény, tie našpulené hubičky keď sa niekto hnevá, kvapôčky potu, smiešne oči, horiace plamene hnevu a bla bla.... pri takýchto anime mi ani tak nezáleží na deji ako na tom aby tam bolo takýchto scén veľa. A tu ich je rozhodne veľa. Zatiaľ mám zhliadnuté prvé tri epizódy ale do Yuru Yuri vkladám veľké nádeje napriek tak slabému hodnoteniu ostatných. Kyouko a Akari sú z tých postáv prečo takéto anime mám rada. Druhá polka seriálu mi robila naozaj problémy, pretože som sa stále smiala a mala som neuveriteľnú svalovku na bruchu... Yuru Yuri bolo veľmi príjemné zabíjenie nudy v práci. Teším sa na druhú sériu.(18.1.2014)

 • Jeoffrey
  ****

  Je to roztomilé a je to vtipné, takže rozhodně něco pro mě. Ale musím konstatovat, že co se vtipu týká, viděl jsem již mnohem lepší díla a i v té roztomilosti jsem zažil mnohem intenzivnější prožitky, ale pořád je toto dílko v těchto ohledech nadprůměr. Je tady i nějaká ta romantika a jak už název napovídá, půjde o romantiku ryze dívčí, což většinou není můj šálek čaje, ale tady je to spíš takové veselé dívčí "hraní" a třeba takový intenzivní vztah přelévající se mezi nenávistí a romantikou jaký předvádí Sakurako a Himawari se mi vlastně i docela líbí. Bez čeho bych se vcelku obešel je Chitose a všechny ty její šílené fantasie a její neustálý nosebleed, který je doprovází. Z počátku mě bavily, později mě ovšem spíš otravovali. Co se mě týká, tak nejraději mám z tohoto anime Akari, je nešikovná, má strašnou smůlu a ostatní jí občas předhodí, že je to jako by vlastně neexistovala, což u mě vyvolává pocit, že jí prostě musím fandit a pro mě rozhodně nejroztomilejší charakter z celého seriálu. V těsném závěsu za ní je Kyouko, protože je prostě správně praštěná a je to hlavně ona kolem koho se toho nejvíc děje. Příběh se nikam nežene a ani příliš nerozvíjí, je to prostě zase jednou takové to "cute girls do cute things in cute ways" + v tomto případě "and they love eachother", což mi vlastně vůbec nevadí. Když to shrnu je to příjemná, vtipná a roztomilá záležitost, ale viděl jsem díla, která byla lepší a tak jen 8/10.(16.8.2015)

 • Lettanea
  ***

  Je mi ľúto ale aj cez prvotný úžas sa to hrozne zvrhlo. Kyouko, Yui, Akari a Ayano sa síce snažia, ale ostatné postavy im to kompletne kazia. Najviac Chinatsu s retardovanými dvojičkami. Prvé časti kde boli len štyri členky boli vážne fajn ale čím ďalej, tým to bolo horšie. Nemám vôbec chuť ísť na druhú sériu.... Aj keď... Kyouko si vydobyla miesto v mojej TOP 10, takže možno keď sa budem hrozne nudiť.... 3*(25.5.2015)

 • SonGokussj
  ***

  Subjektiv vs LarkyCZ. "odpad" vs "****" :-) To si nemohu nechat ujít :-D Jdu do toho... Pak pisnu, jak to dopadlo :-) || [07.01.2016] - zapomněl napsat... No, co si z toho po 4 letech pamatuji - absolutně nic. Krom dojmu, že mě to fakt vcelku bavilo :-) A mám pooocit, že jsem fakt zbožňoval tu bloncku :-) Takže trochu lépe. 70%(26.12.2011)

 • - Seriál má i špeciálny diel, ktorý má názov Yuru Yuri: Doushite, Tomaranai, Tokimeki, Doki Doki, Paradox, Eternal, známy aj pod jednoduchším názvom Yuru Yuri Special. Vyšiel na DVD k prvej sérii. (Momo_desu)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace