Juru juri (TV seriál)

Yuru yuri

Yuruyuri

Animovaný / Komedie

Japonsko, 2011, 12x24 min

Je mi ľúto ale aj cez prvotný úžas sa to hrozne zvrhlo. Kyouko, Yui, Akari a Ayano sa síce snažia, ale ostatné postavy im to kompletne kazia. Najviac Chinatsu s retardovanými dvojičkami. Prvé časti kde boli len štyri členky boli vážne fajn ale čím ďalej, tým to bolo horšie. Nemám vôbec chuť ísť na druhú sériu.... Aj keď... Kyouko si vydobyla miesto v mojej TOP 10, takže možno keď sa budem hrozne nudiť.... 3*(25.5.2015)

Subjektiv vs LarkyCZ. "odpad" vs "****" :-) To si nemohu nechat ujít :-D Jdu do toho... Pak pisnu, jak to dopadlo :-) || [07.01.2016] - zapomněl napsat... No, co si z toho po 4 letech pamatuji - absolutně nic. Krom dojmu, že mě to fakt vcelku bavilo :-) A mám pooocit, že jsem fakt zbožňoval tu bloncku :-) Takže trochu lépe. 70%(26.12.2011)

Yu-ri yu-ra-ra-ra yuru-yuri! Dúfal som v prítomnosť priateľstva (niečo ako K-On!), ale tu je naozaj len kamarátstvo zo školy (k tomu ďalšie sú medzi sebou vyslovene protivné). Najviac zábavy prináša trojica Chitose s jej záľubou v „shipovaní“ Kyouko x Ayano rýchlosťou klipra s plne napnutými plachtami. Akurát, vygumujte z existenciu toho ružovovlasého, otravného, nesympatického potkana.(13.7.2017)

Yuru yuri dávam silné 3* ba uvažoval som aj na 4*. Čo ma odradilo bola skutočnosť, že vtípky začnú byť časom predvídateľné. Ale aj tak dobrá zábava a celé sa to veľmi ľahko a dobre pozeralo. Celý čas pri sledovaní som mal na tvári tento výraz. Ďalšie série si určite niekedy pozriem a dúfam že yuri-faktor bude len stúpať.(14.11.2016)

• Subjektiv

Akari: "Ježíš, já zase zaspala." Subjektiv: "Neboj, první díl teprve začíná." Akari: "Ale na mě venku čekají kamarádky! Ééééé, ííííí!" Yui: "Přijdeme pozdě do školy." Subjektiv: "Neviděl jsem vás už někde?" Yui: "Určitě ne, tohle je náš první seriál." Subjektiv: "Hm, mně přijde, že už jich máte za sebou nejmíň padesát. Nelíbí se mi to." Kyoko: "Já se sobě líbím. Úplně nejvíc." Subjektiv: "OK, OK. A co máte v plánu?" Yui: "Budeme chodit do školy, vyřvávat se z přebytku energie, kamarádit a občas si šáhneme na prsa." Subjektiv: "Ale vždyť nemáte prsa?!" Kyoko: "Jen počkej v druhém díle, chocho!" ... Subjektiv: "Dobře, prsa to byla. Ale já už na to moc nejsem. Co ještě chystáte?" Akari: "Já budu zaspávat a ječet!" Kyoko: "Já budu děsně chytrá a všechny převezu." Yui: "Já budu o malinko rozumnější." Chinatsu: "Já... já... eee." Všechny: "Moe, moe. A máme smysl pro humor." Subjektiv: "Já ne, zasmál jsem asi třikrát a tak raději půjdu o seriál dál." Akari: "Ééééééééé!" Kyoko: "Já tě nepotřebuju, já se mám ráda." Yui: "V třetím díle bude dobrodružství v koupelně. Určitě se něco stane." Subjektiv: "Proboha, utřete mi ten nosebleed vaší studentské prezidentky z monitoru!"(12.7.2011)

• - Seriál má i špeciálny diel, ktorý má názov Yuru Yuri: Doushite, Tomaranai, Tokimeki, Doki Doki, Paradox, Eternal, známy aj pod jednoduchším názvom Yuru Yuri Special. Vyšiel na DVD k prvej sérii. (Momo_desu)