Sahá až k nebesům, dotýká se pekla... Při posledních úpravách nového mrakodrapu dochází k několika nevysvětlitelným úmrtím. K případu je povolán vyšetřovatel Dennis Randall. I přes svou počáteční nevíru v nadpřirozené věci je přesvědčen, že místo obléhá temná síla, která vyvolává smrtelné představy ve svých obětech. Čím více rozplétá celý případ, tím více chápe přítomnost zla ze záhrobí. Neví jen jediné, jak je zastavit. Další ze série kultovních hororů, který se vám na dlouhou dobu zaryje pod kůži. (IFA movie)

Petr59

Se sledováním hororů mám už určité zkušenosti, ale musím říct, že takovou blbost jsem už dlouho neviděl. Neposuzuji to jen z hlediska dnešní doby. Znám spoustu hororů z 80.let i dřívějších desetiletí a byly o dost lepší, než tohle! Herecké výkony přímo ubohé, nelogický děj, bylo to velmi suché, chyběla tomu atmosféra. Děj byl také velmi zvláštní. Duch, který se chce pomstít své manželce nejdřív zabije pár lidí, kteří s tím nemají vůbec nic společného, přitom měl už předtím několik možností, jak svoji manželku zabít. Nepochopitelné. Některé události byly ve filmu sice dobré (zblbnutý muž, který vyleze z výtahu a zastřelí několik lidí, parapsycholog), ale co z toho, když tyto události byly za prvé velmi suché, za druhé zkažené špatnými hereckými výkony a za třetí, když mezi nimi nebylo žádné pojítko - děj? Také se filmu velmi často objevily okamžiky, z kterých mohly filmaři nechat zrodit dobrou scénu, ale "v tom nejlepším" prostě scéna skončila a následovala scéna, která s předešlou absolutně nesouvisela. Zkrátka, děs! ()

MFZB

Čakal som horor, dostal som kriminálku. No dobre. Zo začiatku to vyzeralo tak hororovo, ale potom akosi nič až nejakých tých 15 minút pred koncom sa to ako-tak rozbehlo. Škoda, nápad možno dobrý, ale trocha viac šťavy si to pýta. Čo sa hororových scén týka, tak by aj stáli možno za to, ale strih "nemal chybu..." 50 %. A ešte poznámka k DVD - v stánku za 2 "éčka" v pohode, bonusy dajme tomu, ale distribútorovi by asi neublížilo, keby na DVD bola pôvodná zvuková stopa + nejaké tie titulky... ()

Zupan_

Je to strašne nudná kokotina. Chvála bohu že som sa k tomuto nedostal v časoch keď som si chodil po filmy do videopožičovne. Nenechajte sa nalákať na plagát. ()