poster

Temná věž

 • anglický

  Dark Tower

 • slovenský

  Temná veža

 • anglický

  Demons 7: Inferno

  (neoficiální název)

Thriller / Horor

USA / Velká Británie / Španělsko, 1987, 91 min

Producenti:

Sandy Howard
(další profese)
 • zdepapepa
  *

  Toto se musí vidět, abyste tomu věřili. Pseudofilm, troufám si tvrdit horší než Bloody Mary, kterou jsem před časem viděl. Pokud pomineme celkovou absenci hereckých schopností, scénáristů a logiky, vyjdou nám z toho hezké dokolečka opakované záběry na výtahovou šachtu (asi nejhorší vata v historii kinematografie) či donekonečna omílané jiné záběry. A když se momentálně neděje to, snaží se nás kameraman upoutat a vyděsit MIDI hudbou adekvátní roku výroby či nasadí rádobyděsivý záběr kamery. Nic z toho nefunguje. Osobně by mě zajímalo, jestli si film vydělal aspoň na výrobní náklady.(3.7.2010)

 • honajz
  *

  Americká produkce se pokusila natočit v Barceloně horor, přičemž všechny prachy asi padly na letenky, Protože angažovali naprosto neschopné herce i kameramana, který ze zákoutí Barcelony nedokáže vytřískat ani trochu atmosféry. Hlavní herečka vypadá, jako by sem spadla z pornofilmu o bavorských děvčátkách a podle toho její hraní vypadá. Přes veškeré vyšetřování policie až parapsycholog položí otázku, kterou měli policajti položit hned na začátku. Zdlouhavé a nijaké záběry, pokusy o napětí, miniatura výtahu v každém třetím záběru a směšná kreatura na konci. Jestli to měla být hororová komedie, na to je to málo vtipné. Hvězdička jen za Barcelonu. Btw, v jedné scéně hovoří parapsycholog s větrákem, úžasná a vševypovídající scéna.(13.11.2012)

 • Campbell
  ****

  Moje hodnocení je možná přehnané a dnes bych tomu asi dal 3*, ale ta nostalgie mě totálně dohnala, tohle byl poslední film ze zrušené půjčovny co jsem dokázal zachránit(nebo spíše rodiče), a tak jsem asi okolo toho vždycky doma chodil s tím že bych to zkoukl(bylo mi asi 10) ale vždykcy jsem to vypnul protože jsem se bál, už jen ten obal je takovej nepříjemnej. No a dnes jsem se u toho jakž takž bavil, sice už ten film něco pamatuje a atmosféra je nijaká, ale prostě jsem se bavil a zavzpomínal u čeho jsem se kdysi bál. Moriaty je sympaťák a hraje dobře, což se ovšem nedá říct o ostatních. Za mě dobré a krásná vzpomínka na dětství.(3.10.2011)

 • estee
  odpad!

  Nalákal ma názov, ale až po zaplatení mi došlo, že toto veru so S. Kingom nebude mať nič spoločné..A veru ani nemalo...V 80. rokoch boli natočené dosť dobré horory , nuž, ale toto patrí medzi výnimky, ktoré potvrdzujú pravidlo..Celé to bolo také nijaké a úroveň filmu klesala spolu s počtom záberov na výťahovú šachtu.(22.6.2010)

 • TO
  *

  Mrakodrap je ovládaný zlým duchem. Umývač oken si skočí šipku z 29. poschodí na chodník, hlídač se dobrovolně nechá přejet výtahem, nějací poliši se s chutí navzájem postřílejí a tak podobně. Hlavní architektka, detektiv a parapsycholog se dají do objasňování záhady. Velmi nudný video-kus,velmi špatný.(16.1.2007)