Deadly Sibling Rivalry (TV film)

Vražedná rivalita

Eve McCarney

Kostýmy:

Lisa Norcia
  • silentname

Keby film nebol tak priehľadný a silné klišé, mohli sme mať niečo lepšie. Postavy nudné, príbeh postupne nezaujímavý a plný klišé a maximálne priehľadný. Nestojí za to, napriek výkonu Charismy Carpenter. A pre ňu dávam jednu *(14.7.2014)

Neskutočne predvídateľný, ale chytľavo pozerateľný TV počin o dvojičkách; jednej peknej + dobrej a druhej peknej + zlej. Keď sa ocitnú pri spoločnej autonehode a dobrá upadá do kómy, zlá sa rozhodne ukradnúť jej identitu a život, keďže vo vlastnom má problémov viac než dosť. Dobrá má však dcéru, ktorá postupne začína tušiť, že s mamou niečo nie je v poriadku a navyše ju dobiehajú aj hriechy minulosti. Aj keď je to len ošúchaný TV thriller, v ktorom je skoro všetko už od začiatku jasné a veľa ľudí nad ním potom ohrnie nos (ak sa k nim vôbec dostane), mne sa pre svoj mysteriózny nádych, sympatický spád a skvelú Charismu Carpenter v hlavnej dvojúlohe celkom páčil. V pozitívnom dojme ma utvrdilo aj viacero napínavých scén, jedna až nečakane fajnová s mrazákom a vygradovaný akčný záver. Na druhej strane ale predvídateľnosť a otrepanosť film charakterizujú asi najlepšie a keby sa s ním tvorcovia vyhrali trochu viac, tak mohol z obyčajnej roviny vyskočiť aspoň na temnejšiu úroveň k snímkom ako Possession (2009) či The Roommate (2011).(13.11.2011)

• brasek

Klasicky naivne hlúpy tv film. Christa Allen a Charisma Carpenter vyzerali viac ako lesbické milenky, než mama a dcéra.(4.5.2014)