Neúspěšný spisovatel se vrací do vesnice v Galicii, ve které vyrostl. Má zde převzít cenu, ovšem brzy přijde na to, že skutečný důvod, proč ho pozvali je, že má skoncovat se starou kletbou, jež sužuje obec posledních sto let. (oficiální text distributora)

S.Quentin QUALE

I zpracováním béčkovou podívanou dokáží Španělé udělat kurefsky zábavnou. Stačí jim k tomu jejich premisa, kterou jsou charismatičtí tlamoidní herci s velkým H a vtipné dialogy. Příběh je průměrný, masky jsou podprůměrné, ale mně to nevadí, protože v momentech, jako je například scéna s malíčkama, jsem se málem pochcal smíchem. Na prvotřídní H-K by se na tomto filmu muselo ještě hodně zapracovat, ale i tak jsem se bavil nadprůměrně...a hlavně....jsem se LOL. 70% ()

Šakalík

Tohle mě docela pobavilo, i když to je teda hovadina na kvadrát. Některé scény jsou ale fakt k popukání (řezání prstu :-)), takže jako relax to funguje spolehlivě. Hlavní postavu Tomase skvěle doplňují dva jeho parťáci a některé jejich dialogy opravdu stojí za to. Masky vlkodlaků jsou překvapivě zdařilé a přestože má film svá hluchá místa, celkově se jedná o solidní záležitost, která určitě neurazí. Výborný je samotný závěr, který udělá za filmem báječnou tečku. Zase ty prsty. :-) ()

Stanislaus

"Už nikdy na žádnej venkov nepojedu. S*ru na cestovní ruch." Hra vlkodlaků zaujme již na začátku vystylizovaným úvodem s komiksovým nádechem, po němž se sice padesát minut nic moc extra neděje, avšak od "smažení malíčků" začíná film nabírat na obrátkách a zastaví se až v úplném závěru. Film v sobě vesměs ucházejícím způsobem mísí hororové napětí a černou komedii, což se mu po větší část stopáže celkem daří. Kdyby byl o čtvrt hodiny kratší a méně uplkaný, neměl bych problém jít s hodnocením výš. Nesmím opomenout zmínit slušně děsivé vlkodlačí masky a kostýmy, které filmu dodaly na (humorné) syrovosti. Lepší tři hvězdičky! ()

Campbell

Vlkodlaci patří mezi moje nejoblíbenější odnož hororu. Ale do tohohle jsem vůbec nechtěl. Byl jsem unaven a znechucen hororvýma filmama ze Španělska co nám psolední dobou servírují(werewolf in Amazonia). Ale když jsem se rozhodl že do toho jdu tak jsem byl nakonec mile překvapen. V jeden den jsem zkoukl John dies at the end a tohle a oba filmy mě dost bavily. Tohle je sice takový pomalejší ale díky parádním hláškám a výborným hercům jsem se ani minutu nenudil. Krvavý to sice moc není ale má to sem tam atmosféru a celkově se mi příběh s kletbou líbil. Byl krásně naivní a tupý. Stylizace je parádní a režisér má rozhodně talent. Překvapení. ()

AlistairMir

U všech chlupatých na měsíc vyjících stvoření tohle nemělo chybu !! Hlavní hrdina je největší zbabělec v historii vlkodlačích hororů a jeho dva kámoši tomu nasazují korunu. Nejvíce mě dostala scéna s poldama to opravdu bylo bezkonkurenční a pouštěl jsem si jí několikrát. Babička hlavního hrdiny pobrala víc odvahy než naše trojice dohromady a ten pes byl snad kouzelnej. Scéna s prstama rovněž bezchybná. Kvalitní porce chlupaté zábavy a super překvapení. ()