Legenda o Enyovi (TV seriál)

• Austrálie

Legend of Enyo

Animovaný / Rodinný

Austrálie, 2009, 24 min

Götz Brandt

Komentáře uživatelů k TV seriálu (10)

• sarfian

Slabá animácia a slabé príbehy jednotlivých dielov sa líšia snáď len inými stratenými predmetmi a vždy sa tu zachraňuje náčelník ich kmeňa. VIDENÉ 8 dielov.(16.9.2011)

Já nevím, ale mně to přijde docela originální. Není to sice klasická pohádka ala "Ferda" nebo "Včelka Mája", ale dětem odkojeným na počítačích se bude animace jako vystřižená ze hry určitě líbit. Mně osobně "Legenda o Enyovi" nevadí.;-)(26.9.2011)

• Terva

Nalezenec Enyo a jeho cesta k nalezení Skrytého údolí. Bude muset překonat mnohé nebezpečí a každé bude větší, než to předchozí. Mě to nenadchlo. Divný dialog, málo hudby a divná animace.(6.6.2012)

Docela slušné. Příběhy moc originální nejsou, ale prostředí ano. Navíc mají celkem silné ekologické poselství, podané ne moc násilně.(14.2.2012)

• IsaacClarke

No pokud je to jenom dodatek jak je te'd v módě ke hře "From Dust" vezmu to na milost, ale vzhledem k tomu že není, může být rád že nekoupil odpad. Tupé, repetitivní a špatně naanimované.(20.9.2011)

• vonAlder

Nudné a předvídatelné. Nepěkná animace a příběh tomu taky nic dobrého nedodává...(22.9.2011)

Je to trochu blbina, ale animace mi přijde docela zajímavá a hlavní záporák mě baví!(27.9.2011)

Proč ne. Mě seriál nadchnul a bavil. Po vidění 6 dílů jsem nadšený.(2.3.2013)

NIC MOC...(13.9.2011)

• Manarit

Příběh je poměrně originální a i když je prakticky každý díl ve stylu 'jdeme a jdeme a něco se stane, vyřeší to amulet,' nepůsobí dojmem, že se vše točí dokolečka. Každopádně to zabila animace. Na to, že seriál je starý 2 roky ta animace vypadá jak 20 let stará, navíc velmi nelíbivá, absolutně nedetailní.(3.10.2011)