Reklama

Reklama

VOD (1)

Obsahy(1)

Zasloužený odpočinek nindžů naruší syn lorda Garmadona Lloyd. Chce pokračovat tam, kde jeho otec skončil. (Netflix)

Zajímavosti (5)

  • Hra, kterou hrají ninjové, je ve skutečnosti scéna z pilotního dílu The Golden Weapon v americké verzi. Nicméně ve verzi vysílané v Německu, Spojeném království, Finsku, Portugalsku a Japonsku hrají „LEGO Battles: Ninjago“. To je také v Netflix verzi. (KGBelik)
  • Jay uvádí, že Had kdysi vládl Ninjagu, ale to se neshoduje se zbytkem příběhu, který byl popsán v následujících epizodách. Scenárista Tommy Andreasen prohlásil: „Nevěřte mladému klukovi ze šrotoviště, pokud jde o lekce historie. Kromě toho jste ještě neviděli celou historii Ninjaga, takže byste ji mohli někdy vidět.“ (KGBelik)
  • Scéna, kdy Wu hledá ninji na nádvoří, ale najde je nahoře v odpočinkové místnosti, kde hrají videohry, je podobná scéně z filmu Kung Fu Panda (2008), kdy Shifu hledá Poa v chrámu, ale ten je ve spíži. (KGBelik)
  • Nindžové, kteří se flákají, hrají videohry a jedí pizzu a Sensei je s nimi nespokojený, odkazují na Želvy Ninja, které se chovají podobně. (KGBelik)
  • Na konci epizody je Wu ve vesnici Jamanakai. Dá se předpokládat, že tam cestoval pěšky, ale není známo, jak se tam mohl dostat tak rychle. (KGBelik)

Reklama

Reklama