Rozhodně jedno z nejlepších hudebních dramat. Je obrovskou škodou, že se tenhle film více nepropagoval, a zde na ČSFD jej hodnotilo pouze devět uživatelů. Podle mě si tento film rozhodně zaslouží větší publikum. Děj byl poměrně zajimavý, nebyl sice příliš obsáhlý, ovšem kombinoval se i s útržky do minulosti, takže v konečném výsledku mě to určitě zaujalo a nenudil jsem se. Dále musím podotknout výborné herecké výkony. U Imogen Poots jsem čekal perfektní výkon, a ten se i dle očekávání dostavil. Zahrála to opět výborně (a černé vlasy u ní byly výborným zpestřením). No a samozřejmě neznámý Penn Badgley pěkně ztvárnil roli takového toho klasického mladého hudebníka. No zkrátka perfektní film s perfektními herci:-)(19.8.2014)

Tenhle film měl opravdu hodně zajímavou atmosféru. Koukala jsem na to bez očekávání a jsem mile překvapená, jak skvělé to bylo. Hudba mě strhla hodně rychle. A samozřejmě musím vyzdvihnout výborné herecké výkony. Takový typ filmů já hodně můžu. Nakonec se na to dalo koukat i bez titulků. České jsem bohužel nikde nenašla. Dávám 85%.(11.8.2014)