Po prepuknutí zombie nákazy, ktorá vyhubila väčšinu populácie sa skupinka tých, čo prežili, snaží prebojovať skrz zničenú, hordami nemŕtvych ovládanú krajinu. Cieľom ich cesty je ostrov Catalina, ktorý má byť jedným z posledných útočísk vymierajúcej ľudskej rasy. (Karamanlis)

Juliane

Je to mezi jednou a dvěma hvězdami. Děj stojí za prd, ovšem je tam pár nápadů, které se mi zalíbily - několik druhů zombíků například (máme tu středně rychlé zombie chodiče, super rychlé zombie běhače a dokonce i super velké zombie wrestlery). No kde jinde tohle najdete?!:) Když nad tím tak přemýšlím, trochu mi to připomínalo PC hru Dead Island - a tu já ráda. ()

JASON_X

Asylácká, tedy objektivně vzato podřadná zombiárna, s extrémně hloupým scénářem, s mizernou ruční kamerou, s druhořadými herci (až na mou oblíbenou horskou gorilu Vinga), kteří hrají hloupé postavy s hloupými dialogy (nejtragičtější je latina s katanou, s důkladným mejkapem a vystajlovanými vlasy, v upnutých džínách a kozačkách), s příšernými triky (které jsou ještě horší než jsem čekal)... Ale pro mou lásku k zombiežánru bavilo mě to, bavil jsem se (i když často nechtěně) a nenudil jsem se, což je pro mě při hodnocení směrodatné. Nejlepší scéna: závěrečný souboj se zombietygrem, který je... který je ryze asylácký. Nejhorší scéna: retardovaná režie nejprve použila ve 24.minutě (DC verze) scénu západu Slunce za mrakodrapy, aby v 57.minutě tu samou scenérii použila ke krátkému šotu východu Slunce tím, že ji pustila pozpátku; za takovouhle zhovadilost bych v horším rozpoložení rovnou vysolil odpad! ()

karlik4801

Prostoduchý děj. Skupinka lidí se snaží přežít. Dál nic. Zombie filmy většinou nemají extra dej, ale snaží se zaujmout pořádnou vyvražďvačkou, hlavním killerem a popřípadě strachem. Bohužel, tady jsem neviděl nic z toho. A ten digitální tygr, kdyby se aspoň ten vizuál povedl, mohl to být originální nápad, takhle to je ale k smíchu. Ani Ving nevypadá jako pravej ochránce, možná je to věkem, ale připadal mi spíš jako hodný strýček. ()

pornogrind

Na to že je to od Syfy tak jsem se u toho poměrně dobře bavil.Různorodá skupinka přeživších si to kráčí střemhlav proti zombíkům a kosí vše co jim přijde do cesty.Krve tu sice stříká dost ale jen digitální.A někdy stříká dřív než by měla.Kdo viděl ví o čem mluvím. Ale i přesto všechno bych dal i 4 hvězdy,ale nemůžu protože s tím zombie tygrem to už fakt přehnali.To už bylo fakt trapný.Jinak přijatelná zombie zábava. ()

Terva

CITÁT - Vrazíme tam a odděláme je jednoho po druhém......... Skupinka naprosto nesympatických postaviček je uvězněna v paneláku plného zombíků. Komu fandit? Po půl hodině trápení už jsem věděl, že fandím víc zombíkům. Pár gore scén je dobrých, ale to nedělá dobrý film. CITÁT - Tenhle řev dobře znám........ Scéna v 60 minutě je smutná a možná i do příběhu patří, ale mě se zdála pokořující a zbytečná. CITÁT - Tak mi ho vykuř, holčičko!!!!...... Zato scénu na střeše auta si určitě užije každý. Je krátká, ale je to masakr. CITÁT - Přece neumřu na zástavu srdce, když je tu válka........ A konec příběhu? Zeptám se a naznačím - nová Alice? ()

Časové pásmo bylo změněno