Reklama

Reklama

Zvědavý George 2 - Veselé opičí Vánoce

(TV film)
  • USA Curious George: A Very Monkey Christmas

Obsahy(1)

George a jeho kamarád ve žlutém klobouku už šťastně a nedočkavě počítají, kolik dní chybí do Vánoc. Ale ani jeden z nich bohužel zatím neví, čím by mohl svému nejlepšímu příteli udělat pod stromečkem radost. Podaří se oběma včas vymyslet vhodný dárek? (TV Minimax)

Videa (1)

Recenze (2)

kaylin 

všechny recenze uživatele

Ale jo, takový hezký vánoční speciál, který se vám bude líbit hlavně ve chvíli, kdy jste si alespoň trochu toho malého opičáka oblíbili. Ale není to dějově nějak překvapivé, jen se to snaží o to, aby to bylo pořád roztomilé a hezké a na diváka to nepůsobilo nějak negativně, protože by to mohlo zkazit dětský vkus... ()

majo25 

všechny recenze uživatele

Už som aj zabudol, ako zlý je animák o opičiakovi Georgeovi. Ani nie tak animáciou, ktorá je znesiteľná, dajme tomu priemerná, tuctová. A dokonca ani vianočným námetom, pretože nepredkladá tradičné vianočné klišé o posolstve Vianoc, hodnotách a tak podobne, ale je o (povrchných) darčekoch, ktoré deti asi aj zaujme viac. Vadí to videnie sveta, to vykreslenie charakterov postavičiek a málo fungujúci dej. George je nesympatický malý opičiak, ktorý robí neustále problémy a ostatní sú aj napriek tomu k nemu príliš benevolentní a ultrakorektní. Slabé dve hviezdy si z tohoto pohľadu animák možno ani nezaslúži, ale prižmurujem očko kvôli ostatným, už zmienených veciam. ()

Reklama

Galerie (3)

Reklama

Reklama