Sisa, René a Oto dostanú zadanie v škole urobiť reportáž o niekom známom, kto sa vytratil z verejného života. Vyberú si Mravca Mravca - kreslenú postavičku, ktorá skončila ako bezdomovec na ulici. Chcú mu splniť jeho sen, dostať sa na ples v Opere, a tak ho prihlásia do relácie s moderátorom Vilim Roztvorilom. Pišta Lakatoš už aj na televíznych obrazovkách! Milovníci animovaných seriálov pre dospelých sa konečne dočkali aj seriálu od slovenských tvorcov. (oficiální text distributora)

milhouse86

Po pozretí prvého dielu som nechápal nízkemu hodnoteniu na ČSFD. Určite v mnohom zaostával za animovanými sitkomami ako sú Simpsonovci, Futurama, Family Guy či South Park, ale celkovo bol tento diel viac vtipný ako trápny. (napr. geniálne sparodovanie Modrého z neba - aký ma handicap?, alebo mafián Krtek či developéri Mat&Pat) Bohužiaľ v tomto diely mladý Kroner asi vyžmýkal všetky svoje nápady a v tých ďalších nám vtipné scénky ponúkal naozaj len sporadicky. Ďalšie 3 diely boli naozaj viac trápne ako vtipné a moje vysoké hodnotenie je len s prihliadnutím k prvému dielu, ktorému by som dal s kľudom aj 4*, ďalším trom max. 2*. ()

oasismanik

Na robenie satiry a parodií mladý Kroner ešte rozhodne nedorástol. / ak nerátam rytmusa, to je parodia sama o sebe/ Jednoznačne najlepšia časť Lokal TV je bezpointové tliapanie Pišta Lakatoša, ale ani to nebude baviť večne. Ako ono je pekné, že mladý Kroner je fanúšikom Tarantina a South Parku a rozhodne je dobré, že nám tu rastie niekto taký, ale zatiaľ na niečo takéto určite nedozrel. ()

cukorek

Lokal TV - kreslený seriál pre dospelých. Takže ako už bolo spomenuté v predošlých komentároch v ktorých odznel súhlas aj nesúhlas, že ide o podobné prevedenie ako seriál South Park, sa môj názor jednoznačne prikláňa na stranu súhlasu, pretože má tie isté grafické a ironické prevedenie. Ešte raz chcem zdôrazniť, že je to seriál pre dospelých a to že sa dostane prostredníctvom internetu a médií k deťom ťažko ustriehnuť, ale to nebudem teraz rozoberať. Všetkým, ktorý tento seriál odsúdili za odpad chem povedať, že doteraz sa nenašiel nikto kto by si takou to vtipnou a ironickou formou urobil srandu z našich slovenských celebrit (ľudí, ktorý si myslia, že im každý leží pri nohách a že všetci sme z nich na mäkko, preto že sa pohybujú v slovenskej smotánke). O nepodarku či neprimeranosti žartov môžem súhlasiť len v prevej časti, kde to schytali rozprávkové postavičky krtek a ferdo mravec.To bolo ozaj prehnané, ale ostatné časti, príbehy Pištu Lakatoša (M.Čekovský) prinášali skutočne vtipné hlášky plné kreativity a humoru typického práve pre M. Čekovského na ktorých som sa skutočne od srdca zasmial. Tiež super sú jeho krátke reklamné spoty a P. Lakatoš sa určite stal na Slovensku kultovou,kreslenou zábavnou postavou. Dúfam, že sa raz natočia aj ďalšie časti. Hodnotím to na dobrých 80%. ()

Shredo odpad!

cele zle.. každý o tom kecá jak je to super, ale ja sa nenechám ovplyvniť a mám na to svoj názor a to že je to totálna sračka, nič horšieho som snáď nevidel, to si radšej už pozrem ten panelák jak toto.. a to je už čo povedať, Pišta Lakatoš to celé nezachráni.. vy ostatní ludia otvorte oci a este dodavam na posledny dych co to vyrastie z nasich deti ked ich krmime samymi nadavkami, ja im budem radsej pustat 50 rokov stareho Toma a Jerryho ()

m.a.t.o.

Strašná pičovina. Myslel som si, že celý seriál bude vyplnený hláškami Mariána Čekovského alias Pištu Lakatoša a namiesto toho som sa musel pozerať na nejaké tri nevtipne, sucho-nadabované postavičky. Hrôza! Viac Pištu a aj hodnotenie bude lepšie! EDIT: Pridávam druhú hviezdičku za Zapál Rytmausa. A pozdravujem Smažáčika :) ()

• Spevák Tomi Popovič podal na tvorcov seriálu žalobu, z dôvodu dehonestácie jeho osoby. Fiktívna postava Tomi Kokotovič je mu totiž údajne až nebezpečne podobná. Jakub Kroner sa nedal a kontroval parodickým fiktívnym spravodajstvom, ktoré uvádza práve jeden z hlavných hrdinov, René. (BlackTom)
  • Po pár častiach odvysielaných na TV Joj sa seriál presunul na internet, kde mal popularitu najmä u mladých ľudí. Okrem seriálových častí sa na stránke nachádza aj Lokál kanál, kde je plno minivideí, najmä s Pištom Lakatošom, Rytmausom a Reném. (RomanBond007)

Časové pásmo bylo změněno