Full Benefits (TV seriál)

Komedie

USA, 2010, 15x3 min

Sam Reich

Komentáře uživatelů k TV seriálu (14)

Nie je to taká pecka ako Troopers, ale stojí to za to. Myslím tretí short web seriál čo som videl a šetrím si ho ako večerníček, už asi dva mesiace odkladám poslednú časť, neviem kedy príde ďalšia a pomaly sa stávam závislým. Pridávam sa k togafovi; College Humor je najlepší!(23.3.2013)

Oddychový webseriál s příjemnými herci. Snad jen ty herecký výkony jsou trošičku slabší, ale vzhledem k tomu, že je to seriál spíše amaterský, se to dá pochopit. Humor to má hodně příjemný.(19.12.2011)

College Humor je prostě nejlepší. Úvodní scénky v posteli mě opravdu hodně bavily a vlastně celý seriál je skvělý. David je roztomilej a Sarah sympatická, takže co víc dodat. Snad jen: vzhůru na druhou sérii.(30.11.2012)

Perfektní web-seriálek od College Humor se sympatickými herci. Každá několikaminutová epizoda je dobře rozložená, vtipy fungují a velice mě to bavilo. Dost se těším na 4. "sérii", těch pár minut mě totiž hodně baví a vlastně ani nevím, proč nedám 5 hvězd... :) K vidění na VideaCesky.cz(26.2.2012)

Skvělý srandovní příběh se sympatickými herci. Hlavně Sarah.(17.12.2011)

David prostě neumí hrát :-(. Ač jsem měl původně 4, kvalita spíše klesá než stoupá, uvidíme...(19.1.2012)

Jeden z nejlepších věcí na kterou se chcete po náročném dni podívat. Perfektní na odreagování. 75%(24.3.2012)

http://www.videacesky.cz/tag/full-benefits Hrozně sympatický seriál. Hodnoceno po shlédnutí 3 sérií(15.12.2011)

Odpočinkový dvou až čtyřminutový web-seriálek od College Humor o mladé dvojici, která jako vztahový dr. Jackyl & mr. Hyde kličkuje mezi svou denní tváří kolegů ze zaměstnání a noční takzvaných „přátel s výhodami“. Krátké, jasné, příjemné, mladistvé, současné, jdoucí si bez zbytečných odboček svojí cestou…..….tři minuty denně a je vymalováno.(13.1.2012)

Perfektní oddechovka. :-)(16.1.2012)

Nadprůměrný webový seriál mapuje ožehavé téma a nabízí spoustu legračních situací.(23.1.2012)

Další hodně povedený seriál od College Humor. Na první pohled možná vypadá trochu obyčejně (aspoň já od něj moc nečekal), ale nakonec se z něj vyklubala hodně vtipná záležitost se sympatickými herci, na kterou si člověk rychle zvykne a pak ho štve, že nejsou další díly :)(4.12.2012)

Tento seriál, přesto že má každý díl jen pár minut, mě opravdu zaujal, takže 4*(4.12.2011)

Zase jeden fajn seriálek od College Humor.Zatím jsem viděl prvních pět dílů a řekl bych že měli docela vzestupnou tendenci,takže se těším jak to pošlape dál.....(24.12.2011)