Události v regionech (TV pořad)

• Česko

Události v regionech plus

Publicistický

Česko, 2007, 10-30 min

• MM_Ramone

Hlavná regionálna, spravodajská relácia Českej televízie. Súhrn najdôležitejších udalostí v krajoch Českej republiky. Fajn. Nepochybujem o tom, že takáto publicistická relácia patrí na obrazovky verejnoprávnej televízie. Je dobre, že ČT dáva priestor aj regionálnym spravodajcom a informuje o dianí vo všetkých krajoch. Budem to však hodnotiť z pohľadu Slováka, pre ktorého je tento druh informácii pramálo podstatný a tým pádom aj nezaujímavý. Tým nechcem vyjadriť nejaké antipatie voči českým susedom. To ani náhodou. Medzi Čechmi a Moravákmi mám veľa dobrých priateľov. Ale "Udalosti v regionech" proste nesledujem. *(6.6.2012)

• Raimok

Stačí mít špatně natočenou anténu a posloucháte zprávy z Brněnska (můj případ), ktery vás vůbec nezajímají. Ale když jsem pracoval jako noční vrátnej, byla to jediná věc, na kterou se v noci dalo dívat. Ta znělka mě ale děsí dodnes a připomíná mi moje noci plný samoty a snahy neusnout na vrátnici. 33 %(19.3.2013)

Většinou lepší než hlavní zpravodajské relace jednotlivých televizí. Objevují se tu reportáže, které souvisejí s každodenním životem lidí a jsou opravdu zajímavé. Samozřejmě, že i zde se najde nudná reportáž, která byla natočena jen proto, aby vyplnila vysílací čas. Ale řekl bych, že těch je vysloveně málo.(4.9.2013)

• MikeCool

TV-pořad. | Průměr všech zhlédnutých (odvysílaných) epizod: 45% (2*) |(24.10.2013)

Daleko lepší než hlavní zprávy jakékoli televizní stanice, neb je zde méně negace, "šokujících" zpráv nebo politického shitosloví, a pozornost je tak soustředěna k smysluplným událostem.(25.7.2013)