Reklama

Reklama

Události v regionech

(TV pořad)
  • Česko Události v regionech plus
Publicistický
Česko, 2007, 10-30 min

Obsahy(1)

Hlavní regionální zpravodajská relace České televize. Souhrn nejdůležitějších událostí v krajích České republiky. (Česká televize)

Recenze (18)

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Pokud nechcete v podvečer zrovna čumět na primácké Prostřeno (které už není ani tak moc o vaření), nebo nekonečnou nováckou Ulici, není občas na škodu mrknout na to, co se děje v regionech naší republiky. Já se osobně moc na televizní zprávy nedívám, ale tohle krátké zpravodajství tu a tam sleduju. Občas se tam objeví i něco zajímavého, i když něco fakt extra je i zde vzácností… ()

MM_Ramone 

všechny recenze uživatele

Hlavná regionálna, spravodajská relácia Českej televízie. Súhrn najdôležitejších udalostí v krajoch Českej republiky. Fajn. Nepochybujem o tom, že takáto publicistická relácia patrí na obrazovky verejnoprávnej televízie. Je dobre, že ČT dáva priestor aj regionálnym spravodajcom a informuje o dianí vo všetkých krajoch. Budem to však hodnotiť z pohľadu Slováka, pre ktorého je tento druh informácii pramálo podstatný a tým pádom aj nezaujímavý. Tým nechcem vyjadriť nejaké antipatie voči českým susedom. To ani náhodou. Medzi Čechmi a Moravákmi mám veľa dobrých priateľov. Ale "Udalosti v regionech" proste nesledujem. * ()

lubospoti 

všechny recenze uživatele

Většinou lepší než hlavní zpravodajské relace jednotlivých televizí. Objevují se tu reportáže, které souvisejí s každodenním životem lidí a jsou opravdu zajímavé. Samozřejmě, že i zde se najde nudná reportáž, která byla natočena jen proto, aby vyplnila vysílací čas. Ale řekl bych, že těch je vysloveně málo. ()

Raimok 

všechny recenze uživatele

Stačí mít špatně natočenou anténu a posloucháte zprávy z Brněnska (můj případ), ktery vás vůbec nezajímají. Ale když jsem pracoval jako noční vrátnej, byla to jediná věc, na kterou se v noci dalo dívat. Ta znělka mě ale děsí dodnes a připomíná mi moje noci plný samoty a snahy neusnout na vrátnici. 33 % ()

Galerie (1)

Reklama

Reklama