Neplavci (studentský film)

Krátkometrážní

Česko, 2011, 23 min

Jakub Šmíd
  • kisha

Nuda o ničem, nijak se to nerozjede a na pointu je třeba si vzít lupu.(14.11.2012)

• dita.krizova

Nic moc, spíš nic než moc. Buď jsem to nepochopila, nebo je to opravdu o ničem. "Hlavní hrdinka" je nesympatická, nudná a má debilní hlas. Zbytek nějak splývá s okolím.(12.11.2013)

Zajímavý snímek, který ovšem jak začne, tak skončí, bez toho, aby v divákovi cokoliv zanechal.(3.3.2012)

• TomasKotlant

Řemeslnně docela pěkné, hercům se dají postavy relativně věřit, což v podobných filmech obzvláště na studentské úrovni není standardem. Bohužel co se týče nápaditosti je snímek naprosto průměrný a díky dramaturgickým nedostatkům místy dosti škobrtá, což podráží celkový dojem. *** Ve zkratce: Sem strašně coool holka, protože sem z Prahy a nemusíte se vůbec snažit, abych s váma šla do postele.(18.4.2012)

• Sevcik

Tenhle film ve mně zanechal jediný dojem - nic. Otravní herci, divná myšlenka, jestli teda o nějaké myšlence mužů vůbec mluvit. Je to naprostá nuda, která se nijak nerozvíjí a i postavy nám od začátku až do konce zůstávají stejné a černobílé. Pokud chcete vyjádřit tu "nudu" a ticho, nemůžete mít nudné herce a jenom ticho...(21.3.2015)

• - Film vyhrál cenu Magnesia pro nejlepší studentský film za rok 2011. (P. J. D.)