Hotel Paradise

(pořad)
Reality-TV / Romantický
Česko / Slovensko, 2012, 90x45 min

Nechte se unést do Dominikánské republiky na ostrov La Española, kde se nachází luxusní hotel s kompletním servisem. Na tři měsíce se díky Prima Love ocitnete v dokonalém ráji a budete mít možnost sledovat show plnou dobrodružství, napětí, flirtování a hlavně vznikajících vztahů.
Skupina vyvolených bude bojovat o to, kdo ve vile vydrží nejdéle. Ráj ale netrvá věčně – pro někoho může skončit za týden, někdo si ho bude užívat celé tři měsíce. Každý týden bude muset tropický ráj opustit ten soutěžící, který zůstane na ocet, a tím uvolní místo dalšímu. Na konci pobytu čeká vítězný pár výhra 50.000 eur (1 250 000 Kč).
Do exotického hotelu v Dominikánské republice přijíždí první den pět žen a pět mužů, kteří se nikdy neviděli. Jejich prvním úkolem je seznámit se a vytvořit páry, které spolu budou sdílet postel. Idylku později naruší jedenáctý hráč, který po příchodu do hotelu dostane imunitu a bude na pokoji sám. Když si ho po týdnu nikdo nevybere, bude si vybírat sám – rozbije tedy fungující pár. Kdo zůstane bez partnera, okamžitě opouští hotel. V hotelu nebude nouze o party, přebírání partnerů, randění ani dobrodružství.
O vítězi budou zásadním způsobem rozhodovat také diváci. Je tedy na soutěžících, jak se budou v této show před diváky prezentovat a jak se jim zalíbí.
Hotel Paradise se rozkládá na ploše o rozloze téměř 1000 m2. Přípravné práce na show trvaly vice jak tři měsíce a štáb se bude skládat ze 60 lidí. Celkem bude hotel snímat více než 40 kamer. Zatím se muselo koupit více jak 100 letenek a toto číslo ještě není finální. (oficiální text distributora)

Sinecod odpad!

Příšerné. U sledování jsem se nestačila divit. Kdyby tam byl alespoň jeden inteligentní člověk, který by to bral s nadsázkou a ironií a z těch idiotů si tam dělal legraci, aspoň by tam bylo něco na co se dívat bez nutkání hodit telku z okna. Jenže sou tam všichni úplně a totálně vymletý a všichni vypadají stejně akorát je někdo blonďatej a někdo tmavovlasej. Tohle se ani nedá brát jako nějaká studie společnosti, protože to vypadá, že na castingu dali účastníkům otázku: Jaký je rozdíl mezi talířem a ovcí? a kdo neodpověděl správně, ten prošel. A člověk se u toho nemůže ani zasmát, protože se mu chce spíš brečet. Hrůza! Sem z toho byla úplně nešťastná... ()

Tom_Lachtan odpad!

to jsem si takhle jednou znovu četl společenstvo prstenu a v tom mi počala téct krev z nosu a protože se při tom moc číst nedá, tak jsem zapnul tv a tam.... No během toho, co jsem se snažil zakrvácet dostatečné množství papírových kapesníků konsternovaně jsem seděl a pozoroval onu sběř, co vyšla z castingů. Možná by si to pár hvězdiček zasloužilo, ale pouze v případě že by: se účastnili zajímaví lidé, najali lepšího střihače, lepší kameramany, režii, Catering, zajistily kvalitnější techniku a hlavně zamořily atmosféru naší planety rajským plynem ()

Jansen

Chtělo by se říci, že už jsem to viděl dvakrát, ale v podstatě jsem to viděl jenom jednou po návratu z hospody, zato simultánně. A můžu říct, že tolik jsem se toho o živočišných druzích nenaučil od návštěvy ZOO Svatý Kopeček ve 3. třídě a prvního setkání s Darwinovou Evolucí živočišných druhů v biologickém semináři ve třídě 7A. THX ()

ivishka odpad!

OMG!!!!!Jedna z největších h**adin co jsem kdy viděla...Reality show co nemá absolutně žádný cíl.Řekněte mi prosím někdo jakej má cíl něco, co se dá přirovnat k plné králíkárně.Prostě nacpali lidi do nějákýho hotelu podle postav a "inteligence"soudím,že jde o velice špatné a pravděpodobně Géčkové porno herce, kteří dělají asi za peníze velice špatné intriky a "vztahy"...Neviděla jsem vztah poslepovaný jakoukoliv reality show co by vydržel..Tady jde opravdu jen o sex a nic jiného. ()

castor odpad!

Úspěch Vyvolených je už pořádně zaprášený, takže Prima si houkla a chtěla oslovit diváky dalším veledílem. Jenže tentokrát šlápla pořádně vedle. Prvoplánový casting naznačuje, že novácký Big Brother ani zdaleka nebyl špičkou ledovce.. Kolovrátková nuda, tlachání o ničem od nezajímavých namakaných pornoherců a plastikových blondýn a hlavně – žádný posun v „ději“.. Soutěžící totiž nedostávají žádné úkoly, nemají žádné povinnosti. Takže se jen povalují u bazénu a řeší, kdo má víc nabušené břicho nebo která „kost“ má nejhezčí nos. Samozřejmě střílím od boku, viděl jsem za těch pár týdnů možná tak dohromady hodinu, i tak si ale bohužel nejde nevšimnou mizerné zvukové kvality. Je prapodivně utlumený, takže hluboké myšlenky soutěžících ani kolikrát neslyšíme, navíc při jejich vytříbeném slovníku musí tvůrci každé páté slovo vypípat. Uff.. ()

• Natáčení byl přítomen více než šedesátičlenný štáb, instalováno bylo čtyřicet kamer včetně devíti s nočním viděním a položeno bylo přes sedmnáct kilometrů kabelů. (JoranProvenzano)
  • Účastník reality show Leo Beránek sám prohlásil, že do Hotelu Paradise šel jen proto, aby se zviditelnil. (karlik4801)
  • Podle natáčecího plánu bylo od začátku evidentní, že se finále má odehrát v Bratislavě ve studiu, což se vlastníkovi licence, který měl na place svého konzultanta, příliš nezamlouvalo. (Dlee)

Časové pásmo bylo změněno