Hotel Paradise

(pořad)
Reality-TV / Romantický
Česko / Slovensko, 2012, 90x45 min

Nechte se unést do Dominikánské republiky na ostrov La Española, kde se nachází luxusní hotel s kompletním servisem. Na tři měsíce se díky Prima Love ocitnete v dokonalém ráji a budete mít možnost sledovat show plnou dobrodružství, napětí, flirtování a hlavně vznikajících vztahů.
Skupina vyvolených bude bojovat o to, kdo ve vile vydrží nejdéle. Ráj ale netrvá věčně – pro někoho může skončit za týden, někdo si ho bude užívat celé tři měsíce. Každý týden bude muset tropický ráj opustit ten soutěžící, který zůstane na ocet, a tím uvolní místo dalšímu. Na konci pobytu čeká vítězný pár výhra 50.000 eur (1 250 000 Kč).
Do exotického hotelu v Dominikánské republice přijíždí první den pět žen a pět mužů, kteří se nikdy neviděli. Jejich prvním úkolem je seznámit se a vytvořit páry, které spolu budou sdílet postel. Idylku později naruší jedenáctý hráč, který po příchodu do hotelu dostane imunitu a bude na pokoji sám. Když si ho po týdnu nikdo nevybere, bude si vybírat sám – rozbije tedy fungující pár. Kdo zůstane bez partnera, okamžitě opouští hotel. V hotelu nebude nouze o party, přebírání partnerů, randění ani dobrodružství.
O vítězi budou zásadním způsobem rozhodovat také diváci. Je tedy na soutěžících, jak se budou v této show před diváky prezentovat a jak se jim zalíbí.
Hotel Paradise se rozkládá na ploše o rozloze téměř 1000 m2. Přípravné práce na show trvaly vice jak tři měsíce a štáb se bude skládat ze 60 lidí. Celkem bude hotel snímat více než 40 kamer. Zatím se muselo koupit více jak 100 letenek a toto číslo ještě není finální. (oficiální text distributora)

Splasher

Neviděl a snad ani neuvidím. _ Proč tedy komentář? Dovolte mi zde napsat, proč jsem se na to nedíval. Může za to toto video pánů Webba s Mitchellem. Pravda, je to o The Apprentice (u nás běžela Šéfka), ale vlastně to sedí na naprostou většinu reality-show. ()

sir-dave odpad!

Vyvolené jsem měl rád, tohle už je moc. Sama za sebe mluví vybraná skupina. Pokérovaní svalovci s gay porna, děvky s plastikami, IQ na nejnižší hranici a celé tomu velí striptérka Gavriely. Jestli Prima zamýšlela, že touto sestavou zaujme co největší publikum, tak se obávám, že se plete. Čest těm, kteří u toho vydrží aspoň jeden celý díl. ()

SeanLSD odpad!

NO TY VOLE ! Nezvyknem podliehať predsudkom ( aspoň sa o to snažím ) a nemám rád, keď niekto niečo hodnotí bez toho, aby na vlastné oči zvedel, o čo ide, zároveň ale priznávam, že tento projekt som mal zaradený bez toho, aby som videl čo len sekundu. To už nie je iba o senzácií, nemorálnosti a sociológií. Stačili upútavky, aby bolo jasné, že tu končí sranda, páni ! TV JOJ už hodne dlho prekonáva samu seba v neprestajnom klesaní úrovne v akomkoľvek význame, aby v HOTELI PARADISE dosiahla pomyselné, maximálne dno, poriadne sa doňho zavŕtala a vyliezla so svojim rajom kdesi na opačnej strane planéty. ___ Neodolal som napokon aspoň letmému pohľadu na tých narcisov a kurvičky, predvádzajúcich tú najhoršiu stupiditu dnešného sveta. Kurva, čo už sú toto za sračky ? Pomýlené a zvrátené, ale pritom nekonečne nudné a nezaujímavé. To, že svet je plný takýchto ľudí, neznamená, že z nich telka má robiť hviezdy = vzory a dávať im za to ešte peniaze. NESMIERNY ODPAD, ODPAD ODPADOV. Pri pohľade na túto bezbrehú poburujúcu stupiditu už čakám iba na to, kedy sa stane realitou vízia b-čkových sci-fi filmov a my sa budeme pozerať, ako si tam za búrlivého potlesku a výskania súťažiaci odrezávajú hlavy... ()

okkac odpad!

Ano, koukal jsem se na to, ale na netu s brutálním proklikáváním, až jsem pak spíše přešel na výborné rekapitulace na Gorille. Zasloužený odpad proto, že takové zásahy štábu do dění jsou opravdu na facku, hlavně, dkyž to vyhraje člověk, který je si by spíše zasloužil pořádně vypráskat přes hubu i zadek za všechny jeho výstupu. A nejhorší je, že tohle je pak idolem bláznivých puberťaček. Už se skoro cítím jako hlavní hrdina filmu God Bless America, který jsem hodnotil těsně předtím. ()

Lolita odpad!

Tak jsem ze zvědavosti nahlédla.. málem mi to vypálilo zornice, protrhlo ušní bubínky a ubilo všechny mozkové buňky.. umělý krávy a vymakaný blbečci, co maj dohromady IQ tak 10.. aneb přehlídka blbstva národa českého i slovenského. Do toho další umělá kráska Gavriely, neuvěřitelně afektovaná a s nulovým moderátorským talentem... na takovýhle pí*oviny jsou peníze, KDE proboha, a proč??? jediné, co se mi líbí je prostředí. Mít korunky v prasátku, rozbiju ho, nasmažim řízky, a jedu na vejlet. Skvělý komentář kolegy igi B.! ()

Fanita

Myslím, že napriek tomu, že väčšina ľudi dá odpad! tak to sledujú. Je proste chytľavé pozorovať hlúpych ľudí pod mikroskopom. Aj keď som stále neprišla na to o čo tam vôbec ide...nemôžem dať úplne odpad, pretože zaujať to zaujalo. ()

Doudis19

V intelektu a samotném vzoru "krásné lidi v TV = úspěch" mi to hodně připomíná hledání amerických topmodelek. Po jakémkoli náznaku inteligence ani vidu ani slechu, všechno se točí pouze okolo toho, že mužští protagonisté by rádi sex, za to ženské osazenstvo samozřejmě rovněž, ale v střídmější míře. V podstatě sledujeme dovolenou skupinky mladých nadrženců (:-D Cigoš z Olomouce tvrdící, že su rodilý Kubánec), kteří jsou do jednoho svou dokonalostí, tak nesympatičtí, že vybrat si favorita je téměř nadlidský úkol. Pravidla se mění každou episodou. Právě naprostá demence tvůrců u Hotelu Paradise pije krev ze všeho nejvíc. Stačí zmínit události, které následovali po vyhazovu dvou největších "hráčů" a diváckých taháků. Pokles sledovanosti mistři z TV Prima vyřešili tak, že oba regulérně vyřazené soutěžící, bez vysvětlení vrátili zpět do hry a ještě jim poskytli takové výhody, díky kterým je v podstatě ani není možné vyřadit :-D. Krása. ()

ivan_drago odpad!

Neviděl jsem ani minutu... Ale Zeck to vystih... jsem dále rád, že mohu zcela neobjektivně přispět k tomu, aby měl tento polopořad co nejhorší hodnocení. ()

Sfinkter

Odpad by si zasloužila každá reality show, Hotel Paradise není o nic lepší ani horší. Další přehlídka vylízaných hlav, které hrají zbytku národa živé divadlo. Co si společnost žádá, to dostává. Na chvilkovou zábavu slušné, nic pro zdejší "intelektuály". Kdyby bylo na CSFD registrováno 10 tisíc puberťáků, třeba by byl Hotel Paradise v červených číslech. ()

kinghome

Neni to tak špatný. Jako komedie na večer před spaním to je náhodou docela vtipný. 10% si to nezaslouží. Horší než vyvolení to neni. ()

Samuel7 odpad!

Koukám na to, sice jsem začal hlavně díky tomu, že dvě soutěžící odtamtud znám, ale baví mě to. Jednu hvězdu však dávám proto, že tam nemají žádné pořádné aktivity, jen se celé dny válí, občas si teda navzájem položí anonymně otázky, ale toť vše. Navíc Martina Gavriely je naprosto neschopná a prkenná, to už to rovnou mohli nechat moderovat mě, výsledek by byl stejný... Takže sice to sleduji, ale kvalita zpracování mizerná. EDIT: Po skončení snižuji na odpad, protože to, co tvůrci předvedli nemá obdoby. Do soutěže si vraceli lidi podle toho, jak se jim zachtělo, celé to bylo velmi zmanipulované a nespravedlivé. Vítězka může děkovat hlavně tvůrcům, protože jí těch nevím kolik tisíc eur hodili přímo do klína... ()

flawi.f odpad!

Velice by mě zajímalo, proč si české televize myslí, že je na podobné reality show ještě někdo zvědavý. Opravdu nechápu, proč bych se měla dívat v televizi na partu vyloženě tupých, hloupých, stupidních feťáků, pornoherců, ku*ev a bůhví čeho ještě. Odpadní zábava toho nejtvrdšího kalibru, copak neexistuje dost kvalitních seriálů, které by se dalo vysílat? Je až k neuvěření, co českému divákovi stačí k tomu, aby se zabavil. P.S. - bez urážky. ()