Hotel Paradise

(pořad)
Reality-TV / Romantický
Česko / Slovensko, 2012, 90x45 min

Nechte se unést do Dominikánské republiky na ostrov La Española, kde se nachází luxusní hotel s kompletním servisem. Na tři měsíce se díky Prima Love ocitnete v dokonalém ráji a budete mít možnost sledovat show plnou dobrodružství, napětí, flirtování a hlavně vznikajících vztahů.
Skupina vyvolených bude bojovat o to, kdo ve vile vydrží nejdéle. Ráj ale netrvá věčně – pro někoho může skončit za týden, někdo si ho bude užívat celé tři měsíce. Každý týden bude muset tropický ráj opustit ten soutěžící, který zůstane na ocet, a tím uvolní místo dalšímu. Na konci pobytu čeká vítězný pár výhra 50.000 eur (1 250 000 Kč).
Do exotického hotelu v Dominikánské republice přijíždí první den pět žen a pět mužů, kteří se nikdy neviděli. Jejich prvním úkolem je seznámit se a vytvořit páry, které spolu budou sdílet postel. Idylku později naruší jedenáctý hráč, který po příchodu do hotelu dostane imunitu a bude na pokoji sám. Když si ho po týdnu nikdo nevybere, bude si vybírat sám – rozbije tedy fungující pár. Kdo zůstane bez partnera, okamžitě opouští hotel. V hotelu nebude nouze o party, přebírání partnerů, randění ani dobrodružství.
O vítězi budou zásadním způsobem rozhodovat také diváci. Je tedy na soutěžících, jak se budou v této show před diváky prezentovat a jak se jim zalíbí.
Hotel Paradise se rozkládá na ploše o rozloze téměř 1000 m2. Přípravné práce na show trvaly vice jak tři měsíce a štáb se bude skládat ze 60 lidí. Celkem bude hotel snímat více než 40 kamer. Zatím se muselo koupit více jak 100 letenek a toto číslo ještě není finální. (oficiální text distributora)

Aethain odpad!

Chtěl jsem k tomu něco napsat, ale to bych musel být sakra sprostej a většina z toho tu už byla řečena, takže to shrnu, prostě ostrov Dr. Moreau po československu, akorát tam byli ti mutanti o polovinu chytřejší než tihle idioti :-/ ()

ZACKOVAXENIE odpad!

Nechutná splaška, kterou kombinuje nuda a šed.´ Jenom pubertáci a onanisté můžou sledovat tuto maškarádu, která hyzdí obrazovku TV stanice,, hodnocení = 0% ()

miki68cz odpad!

Nejhorší televizní počin všech dob, větší stupiditu jsem ještě neviděl, kéž by autoři i přímý účastníci už nikdy nezavadili o práci. ()

Kutkey odpad!

Viděl jsem jeden díl a jsem rád, že můžu říci: Je to ten nejtupější, nejumělejší, nejnesmyslnější a nejretardovanější pořad, který jsem kdy viděl. Jsem rád, že exitují takové tipy reality show, pro které tu je to odpadové hodnocení, jinak bych neměl čemu to dát. Jsem spokojen, protože jsem větší sračku opravdu neviděl. ()

MaxForValue

Je to síce hrozne zlé, ale v porovnaní napríklad s Farmou (kde sa nič nedeje), je to aspoň "občas" zábavné. Len dúfam, že sa týmto celým cirkusom nenechajú mladšie generácie inšpirovať. ()

oasismanik odpad!

Práve vo chvíli, keď si poviete, že už nič jebnutejšie v TV neuvidíte príde niečo ešte jebnutejšie...presne tak to bolo s Mojsejovcami, kým neprišli vyvolení. Presne tak to bolo s Vyvolenými, kým neprišla Farma, presne tak to bolo s Farmou, kým neprišiel Hotel Paradise. Absolútne dno, ale poznáte to...práve vo chvíli, keď si poviete, že už nič jebnutejšie v TV neuvidíte príde.... ()

Mara12

Přímý přenos z ústavu doktora Chocholouška. Někdy zábavné, někdy smutné, ale převážně šíleně stupidní (většina účastníků téhle reality show by měla na svoje myšlenkové pochody vlastnit zbrojní průkaz). A souhlasím s tím, že úvodní díl s medailonky soutěžících spíš připomínal nábor do porn movie :)) ()

JK77 odpad!

Reality show tohto typu, by mali konecne zakazat zakonom, minimalne za ohrozovanie mravnej vychochovy mladeze!!!! ()

Astinas odpad!

Snaha navázat na úspěch Vyvolených se nepovedla a už nikdy nepovede. Nedá se na to dívat... je mi líto dvou mých kamarádek, které tam jsou... ()

RigorMortis odpad!

Zoberte dobre vyzerajúcich ľudí, najlepšie psychicky labilných, zavrite ich na pár mesiacov do spoločného priestoru s kamerami na správnych miestach a sledujte, čo sa bude diať - samozrejme to nezabudnite predložiť divákovi hladnému po senzáciách. Laboratórne pokusy s myšami sú oproti tomuto nič. No predstavte si, že priemerný divák takýchto staníc príde domov z práce po náročnom dni a chce si oddýchnuť - HP mu poskytne slušnú masáž mozgu, stačí ho iba vypnúť a HP sa už postará. Hodnoty a etika pojem neznámy, hlavne, nech v tom máme sex a faloš. ()