Hotel Paradise

(pořad)
Reality-TV / Romantický
Česko / Slovensko, 2012, 90x45 min

Nechte se unést do Dominikánské republiky na ostrov La Española, kde se nachází luxusní hotel s kompletním servisem. Na tři měsíce se díky Prima Love ocitnete v dokonalém ráji a budete mít možnost sledovat show plnou dobrodružství, napětí, flirtování a hlavně vznikajících vztahů.
Skupina vyvolených bude bojovat o to, kdo ve vile vydrží nejdéle. Ráj ale netrvá věčně – pro někoho může skončit za týden, někdo si ho bude užívat celé tři měsíce. Každý týden bude muset tropický ráj opustit ten soutěžící, který zůstane na ocet, a tím uvolní místo dalšímu. Na konci pobytu čeká vítězný pár výhra 50.000 eur (1 250 000 Kč).
Do exotického hotelu v Dominikánské republice přijíždí první den pět žen a pět mužů, kteří se nikdy neviděli. Jejich prvním úkolem je seznámit se a vytvořit páry, které spolu budou sdílet postel. Idylku později naruší jedenáctý hráč, který po příchodu do hotelu dostane imunitu a bude na pokoji sám. Když si ho po týdnu nikdo nevybere, bude si vybírat sám – rozbije tedy fungující pár. Kdo zůstane bez partnera, okamžitě opouští hotel. V hotelu nebude nouze o party, přebírání partnerů, randění ani dobrodružství.
O vítězi budou zásadním způsobem rozhodovat také diváci. Je tedy na soutěžících, jak se budou v této show před diváky prezentovat a jak se jim zalíbí.
Hotel Paradise se rozkládá na ploše o rozloze téměř 1000 m2. Přípravné práce na show trvaly vice jak tři měsíce a štáb se bude skládat ze 60 lidí. Celkem bude hotel snímat více než 40 kamer. Zatím se muselo koupit více jak 100 letenek a toto číslo ještě není finální. (oficiální text distributora)

Jamall

Totální souhlas s Djkoma, takhle se člověk nezasměje u leckterých komedií. Pravidelně to nesleduji, viděl jsem náhodou dva díly a jinak jsem občas přečetl článek na Gorille. Srandy kopec, bez ironie. Jinak jasně, že to je hloupý, ale je lepší smát se té hlouposti, než znuděně zívat třeba u Hlasu. ()

Mishugex

Vyloženě odpad bych tomu nedávala... Sem tam se nad tou hloupostí i zasměju, sem tam je to zase tak tragické, že by jsem si nejraději poplakala. Ale tak...já se na to občas podívám, poněvadž jsem hold člověk zvědavý a zajímá mě, jak se v určitých situacích různí lidé chovají. Mohli tedy vložit daleko větší úsilí do výběrů vhodných kandidátů, kteří by to tam rozjeli. A nebo je to opravdu to nejlepší co se tam hlásilo? Jedinej 'tak trochu taktik', co ze sebe vylouskne i něco, co dává hlavu a patu je ten Viktor, ale to bohužel teda opravdu nestačí. Na to, jaká na to byla reklama...koukat na to pravidelně, nebo tam snad někomu fandit, tak za chvíli úplně zmagořím. ()

Trinculo odpad!

Pekelné peklo. Některý lidi ani nepotkáte a to je máte tak blízko, Například, když se ráno podíváte do zrcadla, tak se na vás občas podivá váš vlastní ksicht, který před několika hodinami nebyl ničím jiným, než líbivou maskou účastníka hotelu paradise. Jak to psal snad kdesi Norbert Elias, proces civilizace je založený na jakýchsi zvláštních návycích. Umění být člověkem je cvičené, předstírané a nikdo není vyvolený. Ti lepší z nás to dokáží udržet i v mezní situaci. Většina má svůj hotel paradise. A navíc jsme všichni zatraceně narcistní, protože se na to díváme, smějeme se u toho, dělá nám dobře se dívat na lidi tam. A smát se jím jako blbům a většině. A zapomínáme, že tam nejsme více méně z toho důvodu, že nám kdosi, kdesi vštípil morálku a kulturu abychom tam nešli. A jinak v podobné šou učinkujeme dnes a denně. ()

petronela86 odpad!

Dala jsem 20 minut. Zbytek dne jsem přemýšlela o tom, proč nás tady pán Bů už dávno nepřikryl další vlnou, jelikož jsou-li toto lidé, stydím se za to, že jsme jedna rasa. No ale není nad to zaprcat si v přímým přenosu, ne? ()

Pantai

Budu tu exotit s třema hvězdičkama, ale vážně jsem se na každý díl těšila. A co jsem odpozorovala z okolí, tak jsem nebyla sama. Něco na styl nikdo se na to nedívá, ale všichni o tom mluví....takže co z toho plyne? :-)Člověk se na to nemusel soustředit a klidně se u toho dalo totálně vypnout a stejně vám "obsah" neuniknul. Jako kulisa např. ke svačině a milionu dalších věcí ideální :-D ()

Templář odpad!

Tohle bylo tak naskutečně blbé, že se na to nedalo nekoukat! :-D Jsem se normálně styděl za dementnost těch účastníků. :-) A to nemluvím o neustálých změnách pravidel a nakonec už jejich úplné absenci, jen aby ve hře zůstali ti potřební, kteří udrželi alepsoň nějakou sledovanost. Mám-li parafrázovat svého oblíbeného hrdinu z "Posledního scouta": "Chceš mě mučit? Tak mi pusť Hotel Paradise!" :-D ()

ludovit14 odpad!

Zlé a zlé,veľmi nevydarený projekt.No a tých účinkujúcich,kde pozbierali?HOD:-85%.PS: tento projekt si také vysoké hodnotenie nezaslúži! ()

Montego

Klenot! Žádný odpad, ani odpal malomyslníčci, jsme tu svědky jednoho z národních klenotůů české kinematografie a vůůbec! A jak, že jsem k tomu to názoru došel? Nu, když moderátorka (v té době už zaběhlá ikona českéhou šoubiznisu) uhraje ve dvouch větách dvě chyby... tak se hold jedná o totální prejt zkaženosti.   Jsme svědky vcelku přesvědčivé sociální sondy. Jistě se nám mnohdy střihy, zpracování, nebo poočku pokukující kameramen může zdát jako pouhá zrada smyslů, ale budeme se mýlit, neboť toto je realita. Krásně  vyrovnaný výkon podávají střihači, moderátorka, ale i všudy přítomní kamaramané, kteří společně se soutěžícími tvoří dýchající orchestr marnotratnosti, dávají za pravdu bezvěrcům a vyvrací dokonce i Dárwinovu teorii, neboť vývojová linka čítající kdyby staletí.. ale celé tisíciletí přeci nemůže končit tady.... například u tvorečka jménem Nela?  Říkejte si co chcete, ovšem jeli to edukační materiál, nebo jinak motivačně založený pramen naší historie. Máme být na co pyšní, tak tedy děkuji spoluobčané a příjemnou podívanou i těm, kteří nedokážou ocenit krásu a prostost naší vlasti!!! ()

Quick222 odpad!

Skvost...Myslím,že být v kómatu a někdo mi pustit tohle,tak se proberu, s řevem uteču z pokoje, skočím z okna,jen abych to skončil a nemusel se na tohle koukat !!! ()

byk_1 odpad!

"Zeck" mi mluví z duše.... Chtělo se mi blít po prvních 15ti minutách, inteligence všech zúčastněných včetně Gavriely je na bodu nula, větší pí*ovinu jsem snad ještě neviděl a doufám, že už ani neuvidím! ()

jonnybe odpad!

Tak na tohle jsem byl tak trochu zvědav, ale skutečnost se proměnila v noční můru. Koukal jsem na to s nevěřícně otevřenou pusou. Je tohle možné? No asi je. Viděl jsem pár minut a nevěřil jsem. Opravdu. Peklo přichází a soumrak světa se blíží. A to nejsem nihilista. No jenom malej. ()

reccal odpad!

Stačil mi jeden díl a úvodní představování "lidí". Co to jako je? Hnusní namakaní, vystajlovaní a potetovaní borečci a stádo tak ubučených krav, že se na to nešlo dívat. Jediná osoba, co mě zaujala relativně normálním chováním, je ta nejmladší holka z Olomouce, tak má v hlavě aspoň něco. Televize má zřejmě dojem, že dnešní divákovi stačí hromada sprotého pokřikování, machrování s délkou nádobíčka, soupeření dvou slepic o jednoho ubožáka a pár silikonů v pořádném výstřihu. Hnus! ()