50°10'53.468"N, 16°33'12.266"E (amatérský film)

Thriller / Horor / Komedie

Česko, 2011, 79 min

• JamesSi

Divná improvizace s krásnými čučorietkami z Hrááádce Krialové. Sledujeme tři třicátníci, kteří se nechovají jako teenegři, ale jako desetileté děti dělající letspláže na majn kamf. Vzniká tak divný pseudosnímek s retardovanými kecy, natočený na kameru za dvacet kaček. Nemůžu dát odpad, protože jsem se párkrát zasmál a nápad pojmenovat snímek jako souřadnice je celkem super. Kdyby to mělo deset, dvacet minut tak je to možná i na 3-4 hvězdičky. Všechny scény jsou moc protahované i ta s vánoční písničkou. Pořekadlo: Zkusíme to pořešit sami, ty vole, kde máš kabely, ty vole, do kůlny, ty vole, tam, vole! vole! čučorietky, ty vole! Filmová laboratoř: Pinnacle Studio TOP KEK(21.8.2015)

• LadaVan

Amatérským a nezávislým filmům fandím, to byl důvod, proč jsme vyrazili do Aera na tento film. Děsivý příběh s nádechem "konkurenčního" Hostelu ale neuměle doháněl zajímavost slovy "píča, kurva a podobně" a opilými či zfetovanými propagonisty šlapajícími si na jazyky. Mimochodem jeden slavný český klasik jednou řekl, že i opilého zahraje lépe střízlivý. Inu, při natáčení to mohl být pěkný mejdan, ale boužel se to negativně odrazilo na kvalitě. Blair Witchovský druh natáčení mohl být také maličko méně amatérský, chvílema jsem se ztrácel a přivíral oči před rozklepanou kamerou. Kladně bych hodnotil snad jedině příběh, který ale můj ostatní negativní pocit rozhodně nepřevážil. Abych úplně nekřivdil, oceňuji herecký výkon Marie Štípkové, které jsem její hrůzu v očích opravdu věřil.(20.2.2012)

• honajz2

Jak tohle označit? Je to dost amatérské a je to znát. Ale pořad nevím, jak tohle popsat... První polovina je natahovaná nuda. Úvodní představení trvá dlouho, z cesty se mohlo dost vynechat... Druhá polovina je podivná, ale začne tam nějaké napětí. Celek je celý podivný, takže dávám hvězdičku za nějaké to napětí a hvězdičku za snahu.(18.4.2016)

Strašná konina kde jsem byl jak na eskalátoru, chvíli jsem kvičel blahem(na amatérské poměry) a na konci jsem se ťukl na čelo. Jde o to že ze začátku to vypadá jako kdyby režisér věděl co točí a na konci prostě nechal zaplou kameru a herům dal pokyn ať si dělají co chtěj. Hlavně posledních 5 minut je natolik směšných že jsem si je pustil znova jestli nespím. Při tom začátek je podle mě celkem slušný. Nicméně film není nijak důleýžitej zkouknout, a dokonce bych ho i zkrátil ale jako jednohubka celkem zábavné.(15.7.2014)

• šalenka

film měl své plusy a mínusy, jako každý, nepochopila jsem co v té chatě dělají, občas jsem se ztrácela v ději, slova piča, kurva...ect. a hlasité dýchání, že jsem nerozuměla...a to maso na hnojníku - mělo mít trošku jinou barvu, vypadalo mooc čerstvě, vsadim se, že z toho pak měli ještě ten guláš ;o) nebo spíš segedin...opravdu dávám jen dvě hvezdičky..a děkuji občas jsem se fakt bala např. jak byl v té skříni....jsem byla nervní s ním....(18.2.2012)

• - Scénář k filmu se připravoval tři roky, z původně plánovaného obsazení českých filmových hvězd však nakonec z časové náročnosti sešlo. Filmování pak probíhalo po dobu 5 dní, přičemž stěžejní scény byly natočeny během jednoho dne. (Whipper)

• - Skutečná název vesnice, ve které natáčení probíhalo, je tajný. (Whipper)

• - Spoiler: V poslední scéně si Zdeněk Pecha skutečně vrazil nůž do stehna. (Whipper)