2:22

Scénografie:

Michelle McGahey

Kostýmy:

Lizzy Gardiner

Po přečtení komentářů jsem očekával propadák, ale byl jsem docela příjemně překvapen. Jedná se o lehce nadprůměrný thriller s prvky sci-fi, který bohužel kazí poněkud odfláknutý konec. 70%(16.7.2017)

• WugWugs

Prekvapujúco zdatne natočená, zahratá a zhudobnená (Lisa Gerrard) mysteriózna romantická báchorka s pichačom Daenerys a emocionálne vybavenejšou blonďavou verziou Kristen Stewart v hlavných úlohách. Určite nie thriller. Hodinu sa len tak potáca, akoby malo prísť niečo veľké a ono nič, len úplne zle podaný, celkom predvídateľný posun v deji, keď všetci začnú nezmyselne herecky prehrávať. Film, ktorý by chcel byť niečím viac, ako je.(2.7.2017)

Máte rádi mysteriózní filmy s podmanivou hudbou a nádechem romantiky? Máte rádi sympatické herce a líbí se vám, když do poslední chvíle nevíte, jak vše skončí? Pak je 2:22 přesně pro vás. Dokonce i Terese Palmer to tu ve chvílích pod nánosem makeupu docela slušelo. Nejedná se o žádné převratné dílo, ale do děje vtáhne velice rychle a napětí udržuje až do samotného konce. Sám jsem byl zvědavý, zda má přítelkyně bude mít po dokoukání tohohle snímku chuť na sex. Měla by, kdyby nemusela brzy ráno do práce. Já vůl jí tenhle film pustil až skoro o půlnoci.(12.7.2017)

Krásná prolínačka minulost / přítomnost vs. konstelace a zánik hvězdy na obloze a co všechno tenhle super-mišmaš dokáže způsobit. A pozor - pokud jste se narodili 18, tak to budete mít ještě o to pikantnější "o) Speciálně určeno všem, kdo si myslí, že nic se neděje náhodou a že to, co skončí v jeden čas, může pokračovat zase v čase jiném. A perlička - hlavní představitel se kupodivu taky narodil 18-tého :o) Naprosto dokonalá oddychovka, která nutí aspoň trochu přehodnotit naše běžné vnímání všednodenní reality.(7.7.2017)

Ale thriller to určite nie je.(10.7.2017)