Spievankovo

Hudební / Pohádka

Slovensko, 2009

Z toho, ako sa to páči mojej ani nie dvojročnej dcére usudzujem, že to bola trefa do čierneho. Táto relácia je určená pre deti v predškolskom veku a preto to žiaden "dospelák" nikdy objektívne nezhodnotí...Veselé, hudobné, farebné a určite poučnejšie a zábavnejšie ako Teletubbies a podobné veci. 80%(7.11.2012)

• Fretakata

Rešpektujem, že deti majú svoj svet. Ale toto je vymyvanie mozgov.(26.2.2018)

Pre najmenšie deti ako stvorené. Nepoznám také, ktorému by sa to nepáčilo. Moje deti na Spievankove vyrastajú, spievajú a tancujú a neskutočne sa bavia. Je jedno, či to majú pustené iba jeden raz, alebo to pozerajú celý deň. Mám taký dojem, že ich to neomrzí nikdy :) A tiež je to aj trochu poučné.(5.12.2013)

Stopáž je podstatne kratšia oproti dvojke a trojke, ale kvalita je rovnaká.(20.1.2015)

Keď robíte opatrovateľku dvom deťom, takáto hovadina príde vhod. A keď máte vďaka tomu hodinu pokoj, tak si to 4 hviezdičky zaslúži. Myslím že keby mám 1 a pol roka tiež by ma to tak bavilo.(4.8.2012)

Pre najmenších dokonalosť sama..tancujú a spievajú.(8.4.2013)

A takto to začalo. Výborný výchovný program pre deti s použitím najznámejších detských pesničiek. Synátor to nechcel prestať pozerať, samozrejme som to potom aj vďaka tomu poznal naspamäť :) v porovnaní s inými reláciami určené pre deti Spievankovo ohromne boduje.(17.7.2017)

Spievankovo je dnes v podstate už detský fenomén, ktorý doslova prehrmel detským svetom posledných pár rokov a pokračuje ďalej. Mária Podhradská s kolegom robí naozaj skvelú robotu a pre deti je takýto program doslova ako stvorený a dospeláci majú pre seba chvíľu voľna. Už len preto musím dať aspoň tri hviezdy. 50 %(9.4.2017)

• mrkvicka33

na prvotinu to ujde no 2ka a3ka ine kafe pre deti samozrejme odporučam(21.7.2013)