Je prosinec roku 2007. Celý svět čeká na osvobození dvou rukojmích Revolučních ozbrojených sil Kolumbie (FARC), Clary Rojas a jejího syna, který se narodil v zajetí. Jenže chlapce před několika lety odložili partyzáni u chudého farmáře... Prostý kolumbijský farmář José Crisanto se zaplete do vysoké politiky, když mu partyzáni předají nemocné dítě, aby se o něj staral. Crisanto ho ve strachu o jeho život zaveze do nemocnice. Tam mu ho odeberou sociální pracovníci a umístí ho do pěstounské péče. Chlapcova totožnost je odhalena až po třech letech, kdy se partyzáni pro chlapce vrátí. Crisanto má tři dny na to, aby našel syna unesené političky Clary Rojas. (Cinemax)

lucky.loo

Tomu se říká cokoli udělám, udělám špatně a krutě na to dojedu a to díky válečnému stavu v zemi. Velice smutný příběh, který ovšem vypovídá o drsné realitě, kterou si mi v mírumilovné střední Evropě dokážeme jen stěží představit. ()

kolodej1

film hezky ukazuje, že když se člověk žije na nebezpečném místě ve špatnou dobu, velmi snadno se dostane do těžko řešitelného maléru, i když dělá vše, co může. Silný příběh z exotického prostředí latinské Ameriky, plné chudoby, násilí a beznaděje. Příběh nabízí spoustu emocí a ani chvilku mě nenudil. Držel jsem palce hlavnímu hrdinovi, který dělal, co mohl a hlavně se snažil přežít a ochránit i svou rodinu. Stojí za vidění, člověk si alespoň připomene, jak se má vlastně úžasně, a to občas není na škodu si uvědomit ()

retrix

Beznadějnost až trágedie hlavní postavy je pohřbena v dění kolem malého chlapce, který je středobodem filmu. Povstalci, partyzáni, vojáci, připadali mně všichni stejní , ve stejných uniformách a nějak jsem tápal pořád, kdo je kdo. Skutečnost byla určitě krutá, ale tohle mně připadalo nějaké chaotické. ()

Saxos

Na jedné straně složenky, mobil, televize, každej den do práce. Na druhé džungle, žádná antikoncepce, trhání koky, pět dětí a tchána. To je těžká volba. Crisanto se rozhodl pro druhou možnost. ()

topvideo

Zachraňuje to iba skutočná udalosť. Mimochodom, ak neviete, či niekto žije alebo iba zamdlel, priložte mu na hrudník cigaru... ()

PavkaHu

Tomuto silnému příběhu prostě nelze dát nízké hodnocení. To bych musela odhlédnout od poslání a zaměřit se jen na mírně toporné herectví. ()

poppy75

..v dobe smartfonov a dennych sprav o silikonovych ritiach ludia kdesi inde maju uplne odlisne starosti...k pribehu: pri tomto type filmov -podla skutocnosti-mam vzdy problem,lebo nie som si ista do akej miery reziser prikrasluje hrdinov....paradoxne clara rojas a jej syn,teda ich happy end mi pridu ako rana pastou,ked si uvedomime,ako to dopadlo kvoli nim s crisantovou rodinou...koniec ma vlastne nastval...ale takto to uz na svete chodi...dufam,ze skutocny crisanto sa ma teraz aspon trochu dobre....velke plus za vizualnu a hudobnu stranku,..neodpustim si drobnu poznamku-luis tosar je moj velikansky oblubenec..tu som vsak mala pocit,ze tato rola nebola uplne pre neho..akosi tazsie som mu verila,ze je prostoduchy muz z pralesa /aj ked samozrejme o crisantovi,jeho minulosti nevieme nic-tym narazam na komenty o jeho nadani kreslit karikatury/... ()