Moteki

Love Strikes!

Komedie / Romantický

Japonsko, 2011, 118 min

• Sermone

Tak toto som nedal. Myslím, že som dosť trpezlivý a tolerantný divák, ale čo je veľa, to je moc. Toľko trápnych scén v tak hustom slede sa len tak nevidí a k tomu ten nesympatický debil a looser v hlavnej úlohe... Čistý Odpad!(27.4.2016)

Pěkný film plný product placementu nejen na výrobky ale i na hudební skupiny. Rozhodně si zaslouží plný počet hvězdiček, protože jsem je dal i mnohem slabším snímkům. Opět škoda jen toho úplného závěru, ale u JPN filmů jsem si už zvykl. Ovšem nacpat do filmu Perfume jako výraznou epizodku je pro mě hodně velké plus.(2.2.2016)

Je skvělé, když "videoklipovitost" může být jednou pro změnu předností. Vizuální dynamika není nebezpečná pro epileptiky, přímočarý příběh drží pohromadě, a hudba (precizně fanoušky dvojjazyčně otitulkovaná) je hlavním vypravěčem. Film volně navazuje na stejnojmenný seriál (obrázek na této stránce je z něj, zatímco záznam zde chybí - 6.5.2012), který byl pro mě nejpříjemnějším televizním překvapením loňského roku i hudební inspirací.(6.5.2012)