poster

Moteki

 • japonský

  モテキ

 • anglický

  Love Strikes!

Komedie / Romantický

Japonsko, 2011, 118 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Sermone
  odpad!

  Tak toto som nedal. Myslím, že som dosť trpezlivý a tolerantný divák, ale čo je veľa, to je moc. Toľko trápnych scén v tak hustom slede sa len tak nevidí a k tomu ten nesympatický debil a looser v hlavnej úlohe... Čistý Odpad!(27.4.2016)

 • ing.man
  *****

  Pěkný film plný product placementu nejen na výrobky ale i na hudební skupiny. Rozhodně si zaslouží plný počet hvězdiček, protože jsem je dal i mnohem slabším snímkům. Opět škoda jen toho úplného závěru, ale u JPN filmů jsem si už zvykl. Ovšem nacpat do filmu Perfume jako výraznou epizodku je pro mě hodně velké plus.(2.2.2016)

 • gibbon
  *****

  Je skvělé, když "videoklipovitost" může být jednou pro změnu předností. Vizuální dynamika není nebezpečná pro epileptiky, přímočarý příběh drží pohromadě, a hudba (precizně fanoušky dvojjazyčně otitulkovaná) je hlavním vypravěčem. Film volně navazuje na stejnojmenný seriál (obrázek na této stránce je z něj, zatímco záznam zde chybí - 6.5.2012), který byl pro mě nejpříjemnějším televizním překvapením loňského roku i hudební inspirací.(6.5.2012)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace