Ke sera, sera

(seriál)
všechny plakáty

Eun Soo je chudá dívka, která se při hledání sestry seznámí s Tae Joo, když usne u jeho dveří. Tae Joo se často schází s bohatými dámami a s jednou dokonce uzavře dohodu, že ji na veřejnosti bude hrát snoubence. Ale mezitím se do něj Eun Soo zamiluje a zkoušejí spolu i chodit, ale kvůli dohodě ji nakonec opustí. Eun Soo to hodně těžce nese a právě tato událost se stane impulsem, aby se změnila. (andiek05)

Pethushka

Tohle bylo jedním slovem ŠÍLENÝ. Sedmnáctihodinový návod na to, jak jít neštěstí naproti. Mám pocit, že jsem byla svědkem snad všech možných forem manipulace, zneužívání, touhy po výhradním vlastnění jiné osoby, snahy koupit si nebo si vybrečet něčí náklonost a dalších psycho děsivých představení. Dobře, možná trochu přeháním. Neviděla jsem to takhle celou dobu, ale i tak to bylo vyčerpávající a moc pochopení pro jednání zúčastněných nemám. Až na Erica. Ten nebyl o moc menší šílenec, ale na něho se moje objektivita nevztahuje. Pro mě to byl v podstatě koncert jednoho muže. Nebýt jeho, nedokoukám to. ()

ainny

Začátek byl tragický. Nesnáším hrdinky, které se chovají, jako kdyby zrovna nějakým omylem opustily ústav pro duševně choré. První tři díly jsem vyloženě protrpěla a říkala si, jestli mám koukat dál. Jediné, co mě u sledování udrželo, byl hlavní hrdina. Teď po dokoukání jsem za to ráda. Hlavní hrdinka se začala chovat normálně, a i když korejskou náturu a jejich myšlenkové pochody asi nikdy nepochopím, tak se mi začala líbit. V tom drobném těle se skrývala obrovsky silná osobnost. Dalším kladem byly propracované charaktery všech čtyř hlavních hrdinů. Ani jeden z nich nebyl čistý klaďas nebo záporák. Každý měl chvíle, kdy mi byl sympatický a chvíle, kdy jsem ho nesnášela. A co víc, Eric, kvůli kterému jsem to rozkoukala, mě přesvědčil o tom, že je opravdu dobrý herec. Nepotřebuje rozmáchlá gesta. Stačí jenom výraz v jeho tváři, aby divák věděl, že neskutečně trpí. Přiznám se, že mi kolikrát vyloudil i škodolibý úsměv na tváři a já si řekla: Dobře ti tak. Máš, co jsi chtěl! :^) Líbila se mi vedlejší linka týkající se druhého z mužských hrdinů a její vyústění mě překvapilo. Seriálu by se toho dalo hodně vytknout. Hudba tentokrát nebyla až tak výrazná, štvala mě místy rozhoupaná kamera, protože ji nesnáším. Tak jako u většiny korejských seriálů, i tady by se našly nelogičnosti, spousta klišé, ale jako celek se mi prostě líbil a bavil mě. Těšila jsem se na každý další díl a klidně dala i dva najednou, takže ne jednoznačné, ale přece jenom čtyři. ()