Drogová válka

• Čína Du zhan (více)

Příběh neúnavného tažení protidrogové jednotky s cílem eliminovat vlivné seskupení výrobců a překupníků drog. K zasazení vítězného úderu má přispět čerstvě zatčený vlastník kokainové továrny. Pod hrozbou trestu smrti spolupracuje s policií na odvážném plánu na dopadení zbývajících členů drogového kartelu. To, co se zpočátku jeví jako chaos, vykrystalizuje do promyšleného příběhu a vědomé hry s diváckým očekáváním. (Fresh Film Fest)

Prankster

Skvělý akční film, kde se postavy chovají jako lidi a obešlo se to i bez "přehustělých digi-efektů". Jenom víc takových filmů... Tohle je to co současným akčňákům chybí. BRAVO! ()

gicous

Tenhle asijský majstrštyk by neměl uniknout Vaší pozornosti. Už jen kvůli závěrečné přestřelce, která si v ničem nezadá s tím nejlepším, co dosud bylo v daném žánru natočeno. Velice mě překvapil kvalitní a propracovaný příběh, který se stavbou děje podobá západní produkci. Stejně tak chválím všechny herce, kteří hrají úsporně, vážně a velmi přesvědčivě. Drug War je kvalitní, drsný a výborně gradující thriller, jehož projekci doporučuju každému, kdo má k filmové akci alespoń trochu kladný vztah. 9/10 ()

Benzinka

Nemasné, neslané, a prostě takové nějaké prázdné. Mě upřímně ani nezajímalo, jak to skončí. Nevytvořil sem si žádný vztah k postavám (až teda na Yi Huang :)) ) a opěvované střelecké souboje mě taky nepřišly kdovíjaké. Ja ani nevím proč ty 3* vlastně dávám. Každopádně jsou velmi slabé. A, už vím... ti němí žluťásci byli fajn :) ()

jack_scott

Moderní čínský akční film přináší lecos, co západní stokrát omýlané klišé nikdy mít nebude. Žádná tuctovost, ale chytrost, zajimavost a docela brutální nemilosrdnost. To vše je v tomto filmu. Velmi se mi líbil i smutný konec- no, 4 hvězdičky, 84%. ()

ageller

Film, kvůli kterému jsem se definitivně rozhodla vyřadit Johnnieho To ze svých oblíbených režisérů. Od Exiled a série Election uběhlo holt hodně času a současné Johnnieho filmy už tyhle opusy dávno nepřipomínají. Na nějakého průměrného akčního režiséra by tenhle film byl asi slušný výkon, ale od autora, díky kterému se žánrové filmy dostávají do Cannes a na další významné filmové festivaly, je prostě Drogová válka totální slabota. S frekvencí natáčení jeden až dva filmy za rok se nedá tvořit stále stejně skvěle, ale mě už prostě přijde, že převážil čistý zájem o zisk a na nějakou dřívější snahu inovovat radikálně žánr se zapomnělo. ()

Raziel811

Už jsem si říkal, že Johnny To vyměkl a ono nastěstí ne. Čekal jsem další Fuk sau nebo Fong juk, ale tohle je trochu jiný film. A ve výsledku opět velmi povedený. ()

mirushbiatch

Ano ,ta zaverecna scena bola vyborna,ale co to teatralne spravanie drogovej mafie.Ako mozu prevazat zasielku pre najvyssieho bosa dvaja sfetovani trapaci,ako nikto nemohol poznat mr. Hahu,ze je to policajt,preco ked idem na velky zatah,ide par policajtov atd atd,nelogicke,nerealne,alebo ano? Neviem ,no... ()

Googooplexer

Ako v každom čínskom filme, aj tu som strácal súvislosti, prečo sa deje to alebo to a kto je zas tamten, ako to, že jeden hrá všetkých. Nie že by všetci číňania vyzerali rovnako (predavačov v obchode už po rokoch viem rozlíšiť), ale všetci rovnako "hrajú", tak masovo. Oplatilo sa to však pozerať, záver je naozaj dobrý. ()

RADX1

Překvapivě slušný krimi thriller u kterého nebyla nuda. Jiné prostředí a především zajímavý příběh o tom co vše je člověk nebo v tomto případě zloduch udělat pro záchranu svého života. Konečná přestřelka tu v komentářích nadchla mnoho lidí, mne nikoliv - možná jsem od ní očekával něco více. Nicméně zajímavé bylo, jak dobrou měli všichni mušku. :-) ()

hujerita

Nevidel som od J Too-a nič, takže len a len príjemné prekvapenie. Malo to atmosféru a akčné scény fakt že super švih. Síce boli len dve ale to nemení nič na tom že boli fakt dosť dobré. Záver ma nesklamal a hero typu Johna McClana tam veru nebol. Špina a drsné prostredie to len podtrhovali a od tejto chvíle ja nemým bratom veru neverím ani nos medzi očami :-) ()

danny79

Masakr to byl poradnej, ale Cinane mohli ubrat na akci a pridat vice na charakterech jednotlivych postav, venovat vice prostoru deji vyšetřování a z filmu by se stala podstatne kvalitnější podivana. Cinane se maji jeste co ucit. Um ale nahradili penězi, a tak z toho vyjde docela slusny akcnak. ()

9. Filmasia plná hongkongských a korejských bomb

9. Filmasia plná hongkongských a korejských bomb