• Dzeyna

Příliš povrchové a krátké.(3.11.2016)

Soudě dle hodnocení ostatních mohu říci jen to, že pokud poetiku vyloženě nemilujete, na snímek se raději nedívejte. Budete se určitě nudit, vyprávění je značně poeticky-lyricky-básnické, až to vážně samotný obsah ničí. Pokud ale vyhledáváte jemné poetické filmy, kde najdete průsvity sluníčka, umělecké záběry na detail a máte rádi snění, může být pro vás tento citlivý film nadprůměrným zážitkem. 55 %(17.12.2017)

• (fun)tomas

Akonáhle sa ponoríte do farieb času, začnete sa nazdávať, že táto sfilmovaná báseň bude druhý strom života. Bohužiaľ už po desiatich – pätnástich minútach zistíte, že to tak nie je. Je to úplne chaotické, dejovo nekonzistentné a ľahko zabudnuteľné. Už po dvoch dňoch som si nedokázal vybaviť jedinú scénu.(25.8.2015)

• ConanVJ

Tak jedna hvězda za Milu, jinak bych tu nudu asi vypnul po dvaceti minutách. Film mě vůbec nezaujal a i přes zajímavé obsazení není o co stát. 10% :((7.11.2015)

• maddy

A toto bolo čo? Tá lacná, zrnitá kamera, s ktorej obrazom film vyzerá, že si ho niekto natočil sám doma v obývačke (čo evidentne vôbec nie je ďaleko od pravdy) by sa ešte dala akceptovať, ale ono je to celé tak neskutočne o ničom, že až. Ani romantika, ani dráma, ani komédia, nič. Ale tak čo aj čakať od „sfilmovanej poézie“. Jediné čo ako tak držalo pozornosť bol údiv nad tým komu a ako sa preboha do niečoho podobného podarilo dostať toľko známych hercov typu James Franco, Mila Kunis alebo Jessica Chastain. V tomto by jeden čakal hercov z radu komparzistov a nie podobné mená. Buď musia mať s režisérmi viac ako blízky vzťah alebo na nich vedia nejaké poriadnu zákernosť, že ich dostali do podobného „ultra-low-cost-budget filmu“. Vo výsledku to však nie je ani festivalový snímok, ani žiaden art, jednoducho nič. A navyše to bol snáď ten najdlhší film aký som videl. Má síce len veľmi skromných 70 minút, ale subjektívne som mal pocit, že tá nezáživnosť sa tiahne pomaly 8 hodín.(10.4.2015)

• Zach Braff

• - Natáčení probíhalo v Detroitu v americkém státě Michigan. (Terva)