Skylwalker42

Jako dítě jsem tento ďíl miloval a scény s lítajícím talířem mě fascinovaly. K tomu ještě naprosto geniální hudba. A dnes si myslím, že Funes je zde nejvtipnější (homba za polapení mimozemšťana či jeho jeptiška :-) ()

Mistr119

Samozřejmě, že jsem Četníka viděl už daleko dřív než mu dávám hodnocení, ale včera tento díl opět tak, abych jej byl schopen ohodnotit. A bavilo mě to. :) Film to není nijak intelektuálně náročný, plný nedořešených věcí, ale francouzsky nonšalantní humor Luis de Funèse prostě baví. :) ()

Nataniel73

Četník a mimozemšťania bol určite dobrý nápad (zvlášť ústredná hudba pôsobí veľmi autenticky), ale dalo sa to poňať rozhodne inteligentnejšie. Parta četníkov tu už vyzerá jak parta bláznov, Žerbér mi je čoraz nesympatickejší a milú Jozefu tu stvárnila nie príliš milá herečka. Mimozemšťania sa však podarili a dodali četníckej sérii trochu temný nádych. Funés je aj v tomto filme prvotriedny a za najlepšiu scénku považujem jednoznačne spievanie v chráme pred dôsledným monsiňorom. Celé je to však až nadmieru bláznivé a humor tu už rozhodne nie je taký prirodzený ako v predošlých filmoch. Na 3 hviezdy to však myslím stále stačí a niektoré scény dokážu pobaviť aj opakovane. 65% ()

Kivis

Četník a mimozemšťané byl kdysi jeden z prvních filmů, které jsem s Louisem viděl a měl jsem ho moc rád. Dnes uznávám, že to v kontextu dalších Funèsových filmů není úplná bomba, na druhou stranu je to pořád moc příjemná komedie. Zmizelá restaurace, Cruchotův úkryt v klášteře s vrcholnou pěveckou vložkou,... to jsou opravdu povedené sekvence. Velká škoda, že si čas nenašla Claude Gensac - kvůli záskoku jsem měl v dětství v tom Cruchotově osobním životě dost guláš. Ultramaraton Louise de Funèse, 33 filmů v 59 hodinách, 8.-10. 5. 2020 ()

remotrumpet

Ak sa niekomu zdá, že je vo filme priveľa reklám, tak "Dajte si aperitív značky Dubonnet, a potom sa namasírujte, frankovkou značky Alpa." ()

Peky

Série s četníky je z hlediska kvality i humoru hodně nevyrovnaná, ale pokračování s mimozemšťany je u mě zaručenou stálicí a o parník (respektive létající talíř) lepší než všechny ostatní díly. Skvělé hlášky, Cruchot převlečený za jeptišku, pěkná hudba Lefèvra i určitá dávka nostalgie - to všechno jsou důvody, proč jsem si tenhle film tolik zamiloval. Navíc pokud bych dal méně než pět hvězdiček, moje zhruba desetileté já, které tento film absolutně hltalo a pouštělo si ho se sestrou na VHSce pořád dokola a dokola, by mi z minulosti přišlo rozbít hubu. ()

Feacher

Za mě odmala asi nejoblíbenější díl z celé série, zvlášť protože jsem všechny zatím neviděl. Super nápad, super herci, super komedie! ()

-rooney-

V první řadě co mě zarazilo byl Funes sám. Přišel mě podle předešlých dílů hrozně pochudlý. Mít staré herecké obsazení tak bych snad přidal jednu hvězdičku,ale takhle nemůžu. Mile mě překvapil Jaguar E-Type v jedné scéně ´=). ()

ra0474401

Tenhle film má něco do sebe, ale trikové efekty veškeré nulové. A nechápu, proč Funésovu manželku nehraje Claude Gensac. ()

LOBOtomy

Pro mne velice zábavný a jeden z těch lepších dílů. Překvapuje mne velice nízké hodnocení spousty lidí. Každý máme v sérii své více či méně oblíbené díly. Nicméně pořád se jedná o velice povedený film pana Funése. ()