Četník a mimozemšťané

Žandár a mimozemšťania

The Troops & Aliens

Komedie / Sci-Fi

Francie, 1979, 92 min

Louis de Funés už není takový čipera jako za "mlada", to ale nic neubírá na jeho hereckém výkonu. Stále platí, že film stoupá a padá s ním. Tohle je vynikající díl. První díl je vynikající, poté měl přijít Četník se Žení a poté tenhle. Ostatní za moc nestojí.(21.7.2005)

V detstve som mal najradsej zo vsetkych serii Zandarov prave tuto cast, pretoze ako jedina zo serie mala v sebe zaner sci-fi, co u mna postupilo na 1. miesto. Dnes, teda po viac nez 20-tich rokoch, sa na to s usmevom a s nostalgiou pozeram a uplne chapem aj tie najnizsie hodnotenia, ale ja nemozem ist na menej, ako 4*. Nadalej ma najviac pobavil Louis De Funes a hlas Frantiska Filipovskeho a ziadny iny dabing ho nedokaze lepsie nahradit... 27.08.2010 _______ Louis de Funes - (Strážmistr Cruchot) +++ Michel Galabru - (Rotmistr Gerber) +++ Guy Grosso - (Tricard) +++ Maurice Risch - (Beaupied - Poupě) +++ Jean-Pierre Rambal - (Taupin) +++ Michel Modo - (Berlicot) +++ Henri Génès - (Majitel hospůdky) +++ Hudba: Raymond Lefévre +++(27.8.2010)

• Niktorius

Pokud bychom přeobsadili hlavní hrdiny dostali bychom patrně předzvěst nezrealizovaného Troškova filmu "Slunce, seno, ufoni".(14.8.2007)

"Vypočujte si prosím môj posudok , všetci ste pošukaní parchanti.." Jedna zo slabších Funésoviek, ale ak pri pozeraní nieste sami, budete sa kráľovsky baviť.(30.10.2008)

Nekompletní mančaft četníků je od tohohle dílu o hvězdičku slabší, nic nepomůže ani mimozemská invaze, která si na rozdíl od amerických představ vybrala o mnoho krásnější místo pro návštěvu. Dvakrát v životě jsem si přál být policajtem a v obou případech za to můžou Četníci. Dost možná to byla právě ta líbací scéna na pláži, která ve mně kdysi probudila zálibu zvanou slabost pro krásné holky.(1.4.2017)

• - Během natáčení jedné ze scén zabilo auto diváka. Příčinnou byla patrně technická závada. Scéna byla z filmu vystřižena. (chleba24)

• - Pří jízdě Cruchota (Louis de Funès) s Gerberem (Michel Galabru) před zjevením létajícího talíře je zpětné vnitřní zrcátko orientováno na špatnou stranu, tedy na stranu spolujezdce. (otliksamuel)

• - Christian Marin (Merlot) sa už natáčania Žandár a mimozemšťania a Žandár a žandárky (1982) nezúčastnil, nakoľko mu to nedovoľovali jeho divadelné záväzky. (Raccoon.city)