Reklama

Reklama

Četník a mimozemšťané

  • Francie Le Gendarme et les extra-terrestres (více)

Obsahy(1)

Útočníci z vesmíru udělali velkou chybu, když přistáli v Saint Tropez. Cestu jim zkříží Louis de Funès a jeho suita... Zpočátku nikdo nevěřil jednomu z četníků ze Saint Tropez, že viděl létající talíř. Nevěří mu ani jeho kolegové, ani nadřízení. Když na mimozemšťany natrefí i strážmistr Cruchot a nijak se s tím netají, situace se chopí tisk, televize a reklamní agenti. Ze Saint Tropez se stává, k nevůli radních i politiků, cirkus na kolečkách, který se točí kolem uniforem, které reprezentují vážnost a důstojnost státu. O tom, jak jsou mimozemšťané nebezpeční, musí Cruchot přesvědčovat své nadřízené velmi dlouho a důrazně. Vetřelci z vesmíru, kteří chtějí kolonizovat Zemi, vytvoří totiž vždy dvojníky živých lidí, ale ve skutečnosti jsou jen plechoví. Stačí jediným bodnutím čehokoliv ostrého zjistit, zda jde o plech, nebo o skutečného člověka… (Česká televize)

(více)

Recenze (347)

Shit 

všechny recenze uživatele

Nejgorší ze věech dílů, ale i tak natolik kvalitní, že sem se bavil skoro po celou dobu, ale musim uznat, že už to neni ono. Sice Louis de Funes stále naprosto dokonalej a jeho přeblek za jeptišku je prostě boží, ale ostatni uz tolik nestihaj, výmena některych herců tomu rozhodně neprospěla. Ale jak už jsem řikal, i přes to všechno to má spousstu skvělejch zábavnejch scén, který tenhle film dělaj nadprůměrným ()

Pohrobek 

všechny recenze uživatele

Skoro se mi nechce věřit, že tohle natočil stejný režisér jako prvního a o ostatních četníků. Mimozemské oživení je sice oživení, ale toho, aby vyvolalo obvyklou lavinu gagů, smíchu a jedinečných zápletek, se nedočkáme. Na druhou stranu se ale naštěstí vyhneme obvyklých trapností nepovedených komedií. Takže: pro ortodoxní milovníky Louise De Funèse stále slušná porce zábavy. ()

Reklama

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Můj určitě nejoblíbenější díl četníka i díky mé lásce k sci-fi. Snažím se udržet jedno oko přivřené a těch 5* tu nechat, přestože z dnešního pohledu pro mě žádný díl ze Saint Tropez není na takto vysoké hodnocení. Těžko se však vzdávám vzpomínek na mých necelých 10let a sledování stále dokolečka geniálního de Funese v dabingu, který nikdo nikdy nepřekoná. ()

B!shop 

všechny recenze uživatele

Tak tohle je zrejme nejslabsi dil cetniku. Jednak tu chybi dva ze ctyr cetniku a misto nich jsou nejaky novy a docela divny a navic je film spis do sci-fi nez komedie. Par vtipu se tu sice najde, ale ty vychazej se zmatkovani Funese. Taky se tu najde par trikovejch scen, ktery ale pusobi spis smesne. A misto Josephy je tu nejaka jina zenska. Proste takovej zbytecnej dil, ale hodne slaby 4* dam. ()

Galerie (40)

Zajímavosti (18)

  • Během natáčení jedné ze scén zabilo auto diváka. Příčinnou byla patrně technická závada. Scéna byla z filmu vystřižena. (chleba24)
  • Když Chruchot (Louis de Funès) přenáší sklenici s olejem, záběr od záběru se liší výška hladiny oleje a také jeho barva. (frolish01)

Reklama

Reklama