Sousto (E03) (epizoda)

Československo, 1991, 20 min

Igor Chaun

Igor Chaun

Jan Velický

Malá televizní lahůdka o kovářově kobyle. Josef Abrhám hraje psychologa, který bez náznaku jediné emoce radí plačtivému pacientovi a sám následně v soukromí vybuchne nad vlastním nevyřešeným problémem. Hříčka jako od Čechova. 80 %(6.5.2003)

Jedna z povídek televizního cyklu Velmi uvěřitelné příběhy. Filmová miniatura s excelentním Josefem Abrhámem a geniální pointou...(10.7.2007)

Abrhám by jako psychoterapeut pošel hlady, Chaun nejspíš taky, ta scéna v ordinaci je blbá a ubírá nejmíň jednu hvězdičku. Doma u jídla je to ale hodně zajímavé, Abrhám boží a ta ségra je asi nejhororovější postava, co znám; jako v Božích mlýnech tak i tady (byť zcela jiným způsobem) mě Chaun nechal přejít hrůzou.(10.4.2012)

"Ty mumie, ty čekáš, až jídla ubude. Až se smrskne na talíři i v tvých očích, a pak si teprve dovolíš jako lapka, jako straka zaútočit a něco pozřít. Ty čekáš jako sup, až se porce změní ve zbytek, a pak se ti to teprve v mozku odblokuje a ty můžeš jíst." - Neuvěřitelná herecká kreace geniálního Josefa Abraháma.(27.1.2019)

Říkejte si, co chcete, ale nejlepší byl stejně Hálek.(23.5.2013)