Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Šílenec unese 8 osob, které obviňuje ze smrti svého syna. Všechny donutí, aby se zúčastnili jeho hry. Principem hry je, že účastníci procházejí několika etapami, a v každé z nich musejí bojovat s jiným druhem žraloka. Pro osm hráčů začíná boj o život. (LIVINGDEAD)

Recenze (31)

Rodriguez odpad!

všechny recenze uživatele

Asylum je stejně nějaký super studio, když dovede vychrlit několik filmových "super velkofilmů" ročně. Nechápu, jak někdo může do téhle studny bez dna a charakteru, neustále sypat peníze. Vždyť ty filmy, ale vůbec za nich nestojí. Ano, přiznávám, že se každej těší na nějakou řezničinu, proto na to mrkne. To je však vše, dál už ho nikomu nedoporučuju, spíše naopak každého varuju. 0% ()

hladass odpad!

všechny recenze uživatele

Už to tak vypadá, že Rayovým žraločím filmům asi na chuť nepřijdu... Hloupé, ale hlavně neskutečně nudné kusy s digitálními a někdy snad i kreslenými žraloky (ano, lepší grafika byla i na legendárních osmibitovkách), plné nesmyslného chování a pitomých keců hlavních postav... Jediným kladem těchto filmů od společnosti Asylum vidím v tom, že jsem se dozvěděl, že žraloci při útoku vrčí skoro jako tyranosaurus... A toto zjištění za tu salvu smíchu opravdu stálo... ()

Reklama

SOLOM. 

všechny recenze uživatele

Společnost Asylum upustila na chvíli od svých tradičních Mega žraloků a pro své skalní fandy si přichystala další porci céčkové podívané. Do režisérského křesla usedl jejich dvorní režisér Christopher Ray, takže bylo hned jasné, že ani teď nepůjde o žádnou hitparádu skvělých efektů, dech beroucí atmosféry, nebo snad nezapomenutelných hereckých výkonů. Přesto jsem alespoň ve skrytu duše doufal, že by to tentokrát mohlo dopadnout o něco lépe. Námět totiž nevypadal až tak bláhově, aby se z toho nemohla urodit průměrná podívaná. Již samotný bazén s vodou po pás, ve kterém vás v pohodě sežere žralok, mě však velmi rychle vyvedl z omylu. Po velmi rychlé úvodní pasáži s únosy jednotlivých postav, jsem ztratil i zbytek svých planých nadějí na zázrak. Vzápětí přišla na řadu celá škála hloupých dialogů a první eliminace našich soutěžících. V tu chvíli jsem nevěděl, jestli se mám smát a nebo to rovnou vypnout. Když k tomu připočítám i všechny ty trapné dedukce jak se dají zničit žraloci, bylo vymalováno. To jsem však ještě netušil, co bude následovat. Následné boje o přežití s jednotlivými žraloky – to už byl úplný extrém. Zvláštní pozornost si zaslouží i některé hlášky, které se vypotily z již tak tragického scénáře: "ten je ale velký", nebo "přivážeme mu řetěz kolem ocasu a utopíme ho", v prvním případě vezmeme v potaz, že se na žraloka vrhne jedna z žen jen s drátem a ve chvíli kdy na ní žralok útočí je velký asi jako její ruka. No ono celkově měli tvůrci docela velký problém s onou velikostí žraloků v jednotlivých záběrech. O jejich vzhledu se už raději nebudeme bavit vůbec. A to k tomu nepočítám ten komický úprk přes minové pole na pláži. 20% ()

Israha 

všechny recenze uživatele

Nevím, jestli bylo Christopheru Rayovi nařízeno, že má tuhletu žraločí "pecku" natočit v tak vážném a rutinním duchu, nebo se na to prostě jen vysral a nechtělo se mu, ale nechápu, že člověk jako on, který svými Mega Sharky a X-Headed Sharky ukázal, že v oboru záměrně špatných sebeironických přepálených trashů umí předvést velmi zábavné divadlo, udělal ze Shark Week takovou nudu k ukousání. Přitom ta premisa o pošahaném, pomstou posedlém fanatikovi do žraloků, co hraje se svými obětmi takovou žraločí variaci na Saw, skýtá tolik možností si s tím vyhrát do podoby šťavnaté béčkové jízdy. Film však místo toho nabízí jen nulovou zajímavost interakcí mezi postavami, nekonečné a neúčelně působící bloumání po ostrově, a repetitivně pojaté scény žraločích útoků, které se všechny sestávají jen z hulákání, zběsilého čvachtání a příšerně udělaných CGI žraloků. A ke všemu ani nedává smysl nejen z hlediska reálného pohledu (ale tak...ne asi, jsme u Asylum), ale ani v rámci fiktivních pravidel, které sám nastoluje (a to už je horší). Jedna hvězda za to, že mě chvílema bavilo zkoušet uhodnout, kdo bude další na řadě se sežráním, a za hodně vtipný odchod Yancy Butler ze scény. ()

t.mon 

všechny recenze uživatele

Ale jo, šlo to. Ray zřejmě nikdy nepřesáhne hranici Asylumu s nulovým rozpočtem, ale aspoň se snaží. Na filmu je znát amatérskost, žraloci jsou digitální a každého detailně uvidíte pouze v jednom okamžiku, ale rybiček je tu požehnaně. Jinak film nemá žádné zvraty, jediným překvapivým momentem pro mě bylo, když jsem zjisti, co to "ta holčina u toho krápníku" má vlastně v ruce. Ale je to i zábava, proto za 3*. ()

Galerie (12)

Reklama

Reklama