Reklama

Reklama

Cesta

Trailer
Horor / Thriller / Psychologický / Mysteriózní
Španělsko, 2012, 83 min

Obsahy(1)

V zoufalém pokusu zachránit své manželství s Anou, navrhne Raul strávit Vánoce v odlehlé chatě v horách, společně s jejich sedmiletým synem Nicem. Když se Ana a Nico spřátelí s jedním z místních obyvatel, Samuelem, stává se Raul nesnesitelně žárlivý. Snaží se tohoto narušitele, se kterým má, podle něj, jeho žena jistě poměr, zbavit. Rozhodne se tedy pozvat Samuela na štědrovečerní večeři, kde chce odhalit jejich milostný poměr. Nic mimořádného se však nestane. Tu noc má Raul noční můru, kdy je svědkem krvavého incidentu, jehož součástí je i jeho vlastní rodina. Po probuzení, ke své úlevě, zjistí, že je Ana nevinná a že její tajná setkání se Samuelem byla pouze za účelem tajného dárku pro Raula. Něco však není úplně v pořádku. Když se Raul dívá zpětně na fotky z dovolené, vidí na nich situace, si vůbec nepamatuje. Nyní se bude muset Raul vydat na nepříjemnou cestu do hloubi svých vzpomínek a čelit děsivé realitě. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (43)

tron 

všechny recenze uživatele

Ježiš, to ale bola nezáživná nuda!!! Skoro som si skočil do Tesca kúpiť sekeru na drevo na spáchanie rituálnej samovraždy. Nesympatický chlap, nesympatické decko, nesympatický milenec a sexi pani manželka. Ale pani manželka a twistami napchatý koniec (hoci vzhľadom na halucinujúceho „hrdinu“ predvídateľný) sú jedinými pozitívami tejto snímky. S hororom to nemá skoro nič, bacha na to. ()

Bloody13 

všechny recenze uživatele

Sice těžce předvídatelná, ale pořád kvalitní záležitost. Cesta je slušný psychothriller v hororově mrazivém ovzduší, co nepotřebuje tlačit na pilu, místo toho si bohatě vystačí s paranoiou hlavního hrdiny a s rozházenými indiciemi ke správnému rozluštění zdejší (nepřekvapivé) pointy. Rozhodně potěší prostředí uprostřed zasněžených lesů, krátká stopáž a přesně trefené obsazení. Zkrátka kus poctivé filmařiny, ale u Španělů je to snad jasná zpráva. ()

Reklama

J*A*S*M 

všechny recenze uživatele

Mysteriózní, psychologický, hororový thriller z horského zasněženého prostředí. Atmosféru to má docela slušnou, ale jinak se jedná o předem lehce čitelnou hříčku, která mate diváka různými prostředky, které ale nakonec nemají žádné opodstatnění. Je to zkrátka takové naoko zbytečně zamotané, ale pod povrchem vlastně dost jednoduché. Na jedno zhlédnutí OK. ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Půl filmu čekám, jestli se to rozjede a ono se to nerozjede. A co víc, tak vrcholem napětí je tu scéna s čoklem, která mi, nevím proč, připomínala závěrečnou vrcholovou scénu z filmu Poslední mise se Seagalem, což teda taky o něčem svědčí. Závěr je mimochodem taky vysloveně k smíchu, protože celý film mi byl tak jedno, že kdyby tvůrci přišli s mimozemšťany, tak bych jim ještě poděkoval. Dvě hvězdičky za atmosféru, během které jsem vlastně nevěděl, co se děje a za kameru, která toho kupodivu dost zachránila. ()

Fr 

všechny recenze uživatele

,,JE TU TAKOVÝ KLID. MŮŽEME ZCELA ZAPOMENOUT NA OKOLNÍ SVĚT.“...... /// Já už budu hodnej řekl taťka a vzal mamku a synka do lesa. Vodreagovat se tam a tak. Jsou přece Vánoce. Třičtvrtě hoďky (možná víc) mě voděj za rypák. Pojď sem (nic z toho…), … teď sem (a zase vedle!), … a co tohle? (hmm zajímavý… ale…aha, tak nic…) Klamou tělem, maňáskem i šachovejma figurkama a přiznám se, že čekačka na to, co že z toho nakonec vyleze celkem ujde. Tak jako normálně, že to člověka nesere. Nakonec sice stejně řeknu ,,jen“ nojo a je po vyvrcholení, ale tenhle mix nejasnejch indicií se zajímavou atmosférou a kupou sněhu se vidět dá. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Už mám těch japonskejch uchyláren dost. 2.) Po lese nám běhá čurák v pyžamu. Mám se bát? 3.) Thx za titule ,,robilad21“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ne AKCE * NAPĚTÍ * ()

Galerie (23)

Reklama

Reklama