Fantastické dorty (TV pořad)

• Česko

Rozhodující bitva

Ultimate Cake Off

Fantastické torty

Reality-TV / Soutěžní

USA, 2009, 21x44 min

Erik Rosenbluh

Mne sa zdá, že program Najlepšie torty bol oveľa lepší. Bolo to také "osobnejšie". Ale v televízii nemôže ísť program, ktorý by nebol súťažou, a program v ktorom by nešlo o napätie a peniaze ... Našťastie to zachraňuje umenie tých tímov a pomerne výrazná porota a moderátor. Keď som "Najlepšie torty" ohodnotil s privretým očkom na ***** tak toto hodnotím s privretými OČAMI na ***.(20.1.2013)

• Erik7595

Nič proti nim, obdivujem nadaných a kreatívnych cukrárov, ktorí dokážu vykúzliť za krátku dobu monštrózne nádherné a chutné torty, ktoré sú vypiplané do najmenších detailov. Ale táto relácia, ktorá je svojím konceptom zameraná ako súťaž o prachy, ma vždy rozosmeje. Myslím to bohužiaľ v tom negatívnom zmysle slova. Tie korpusovo-krémové torty obalené fondánom a prepichávané množstvom železných, drevených tyčí a ďalších x častí, ktoré nie sú jedlé ma naozaj nemilo prekvapujú... Chýba na jednej strane podstavy torty trochu fondánu ? Nevadí, tak tam šupneme polystyrén. Hlavne nech tá torta pôsobí nádherne, nevadí, že bude presladená a že sa z nej nebude dať skonzumovať tretina :) Takže asi tak... "Shitimate Cake Off"(27.1.2013)

• junglebero

Nenechal bych si udělat dort na svatbu od "umělců", kteří na jeho vytvoření mají jen nějakých 9 hodin a vše co připravují je ve spěchu. Proč ze zábavného pořadu dělat reality show resp. soutěž? Ani výsledné dorty většinou nestojí za to... V téhle kategorii pořadů vedou na plné čáře ty druhé dorty (Báječné).(5.11.2012)

• MM_Ramone

Nie som žiaden cukrouš, ale otvorene sa priznám, že milujem sladkosti všetkého druhu. No a dobrú tortu považujem za královnu sladkostí. Avšak tie monštrózne ohavnosti obalené pestrofarebným marcipánom, ktoré som videl v tejto nedomyslenej americkej reality-show sa mi veru nezdali vôbec chutné. Som presvedčený o tom, že najlepšie torty pečie moja lepšia polovička, moja krásna Bee. Tie, ktoré mi vždy s láskou daruje k narodeninám. To sú päť hviezdičkové "Fantastické torty"! Nie ako tie gigantické hory cukru, čo prezentujú v relácii "Ultimate Cake Off". *(2.1.2013)

Je neuvěřitelné, co někteří lidé dokáží vykouzlit z jídlá. Tohle už jsou skuteční řemeslníci se vším všudy a nebojím se říct dokonce umělci. Sice to asi moc k jídlu nebude, resp. chutnat to asi nebude nijak obzvlášť dobře, protože je to samé málo, tuk, vanilka, cukr apod, ale vypadá to opravdu nádherně. Jen ty ceny.... ale to je pochopitelné.(11.7.2013)